Zoznam vydaných článkov
07.04.2020    Tréning Girbeš
04.04.2020    Tréningový plán apríl
31.03.2020    Tréning Furča
27.03.2020    Majstrovstvá sveta veteránov v Košiciach nebudú v roku 2020
18.03.2020    2 (3) percentá dane za rok 2019
17.03.2020    Tréning Bankov
13.03.2020    Zavítala medzi nás Anička Lamiová
12.03.2020    Zrušenie sústredenia
09.03.2020    Tréning Hradová
09.03.2020    Úprava klubovej tréningovej činnosti
04.03.2020    Jarné mapové tréningy, doplnok
04.03.2020    Jarné mapové tréningy
04.03.2020    Mapové sústredenie, marec, info
25.02.2020    Prebiehanie tratí
20.02.2020    Valentínska snežienka, výsledky
18.02.2020    Členská schôdza, správy
17.02.2020    Valentíska snežienka, pokyny, trate
11.02.2020    1.,2. kolo oblastného rebríčka, rozpis
07.02.2020    2 (3) percentá dane za rok 2019
07.02.2020    Výročná členská schôdza za rok 2019
04.02.2020    Valentínska snežienka, rozpis
27.01.2020    Sústredenie Štrbské Pleso, pokyny, ubytovanie
15.01.2020    Klubový výbor, január
11.01.2020    Sústredenie Štrbské Pleso, info
03.01.2020    3kb rozdelenie organizátorov, harmonogram organizácie
29.12.2019    Trojkráľová buzola
23.12.2019    Šťastné a veselé Vianoce
23.12.2019    Dar stanu od spoločnosti Expodom.sk
22.12.2019    Vianočný kapor, výsledky
21.12.2019    Vianočný kapor, pokyny, trate
12.12.2019    Vianočný kapor, rozpis
07.12.2019    Mikulášska čižma, výsledky
06.12.2019    Mikulášska čižma, pokyny, trate
03.12.2019    Plán činnosti CTM 2020
27.11.2019    Mikulášska čižma, rozpis
22.11.2019    Katarínsky orienťák, pokyny
12.11.2019    Klubový výbor, november
12.11.2019    Záver sezóny, pokyny
11.11.2019    Katarínsky orienťák
01.11.2019    WWOP tour výsledky
28.10.2019    WWOP tour, základné info, štartovky
28.10.2019    Záver sezóny 2019, Vysoké Tatry-Gerlachov
28.10.2019    Oblastný rebríček 2019, konečné poradie
24.10.2019    Tomáš Mušinský štartuje na svetovom pohári v Číne
09.10.2019    Peo Bengtsson tour po 6 rokoch opäť v Košiciach
09.10.2019    Beh na kysacký hrad, propozície
16.09.2019    7.kolo oblastného rebríčka, protokol
15.09.2019    Výsledky 7.kola OR
13.09.2019    Mapové tréningy september, október
12.09.2019    7.kolo oblastného rebríčka, pokyny
05.09.2019    Oblastný rebríček Furča, rozpis
01.09.2019    Oblastný rebríček Kysak, rozpis
29.08.2019    Klubový výbor august
21.08.2019    Naťa Tyszová 19. a 20. na MS v MTBO
12.08.2019    Trio našich mužov na štarte MS v Nórsku
04.08.2019    Karst 2019, rozdelenie organizátorov, plán organizácie
30.07.2019    Leonardík Macinský vitaj!
11.07.2019    Slovenskí medailisti na strednej trati v Lotyšsku-WMOC 2019
05.07.2019    Veteránsky tím zaberá v Lotyšsku
05.07.2019    Ľubka Weissová štartuje na juniorských MS
30.06.2019    ME dorastu vyvrcholili pretekmi v šprinte
29.06.2019    Naša klubová štafeta M16 skončila 11. na MED
28.06.2019    Na longu ME dorastu najlepší Luki Novota
28.06.2019    Početná zostava našich dorastencov štartuje na ME dorastu
19.06.2019    Tukeman 2019
14.06.2019    Naťa Tyszová úspešná na ME v MTBO
09.06.2019    Štafetu rozšírila aj Vaneska Subovitsová
08.06.2019    Kamilka Lamiová vitaj medzi nami
05.06.2019    Jarné testy na dráhe č.2
24.05.2019    Oblastný rebríček po 5 kolách
19.05.2019    5.kolo OR, výsledky, medzičasy
18.05.2019    5.kolo OR Jazero, zoznam prihlásených
18.05.2019    5.kolo OR Jazero, pokyny, trate
15.05.2019    Školské majstrovstvá kraja, výsledky
10.05.2019    Oblastný rebríček po 3 kolách
10.05.2019    Krajské školské majstrovstvá, WOD
07.05.2019    5.kolo oblastného rebríčka, Jazero
06.05.2019    Oblastný rebríček v Slovenskom raji, propozície
06.05.2019    Naťa Tyszová sa vracia v dobrej forme na preteky MTBO
06.05.2019    Grand Slam výsledky
03.05.2019    Skvelé - Simka Mihaličová 6., Ľubka W.11., dievčatá bronzové
02.05.2019    Šmelo sa tmy nebojí
01.05.2019    Ľubka Weissová 8.na školských svetových majstrovstvách
26.04.2019    Tonka a Fero si v sobotu povedia ÁNO
25.04.2019    Klubový výbor, apríl
25.04.2019    Jarné testy na dráhe, výsledky aktualizované
24.04.2019    Grand Slam, 3.kolo oblastného rebríčka
22.04.2019    City run
21.04.2019    Tréningové preteky Izra
20.04.2019    Info a výsledky z Veľkonočného sústredenia
17.04.2019    Výsledky školských družstiev
16.04.2019    Školské majstrovstvá KE ZŠ, SŠ, výsledky-jednotlivci
11.04.2019    Veľkonočné mapové sústredenie, informácie
11.04.2019    Jarný kros pod hradom, výsledky
09.04.2019    Školské majstrovstvá Košíc, propozície
08.04.2019    Jarný kros pod hradom už v stredu
08.04.2019    Jarné mapové tréningy, roznos vz2
01.04.2019    Oblastný rebríček po 2 kolách
26.03.2019    2 (3) % dane za rok 2018
21.03.2019    Jarné mapové tréningy-plán, roznos
10.03.2019    Oblastný rebríček štartuje
08.03.2019    Mapové sústredenie marec, info
06.03.2019    Správa revíznej komisie 2018
06.03.2019    Správa o činnosti klubu za rok 2018
21.02.2019    Klubový výbor, január
19.02.2019    Jarný kros pod hradom, propozície
11.02.2019    Členská schôdza za rok 2018
09.02.2019    Výsledky Valentínskej snežienky
04.02.2019    2 (3) % dane za rok 2018
28.01.2019    Sústredenie Štrbské Pleso, záverečné pokyny
27.01.2019    Valentínska snežienka, rozpis
19.01.2019    Fašiangová zábava
05.01.2019    Košický trojkráľový beh, organizácia a harmonogram, vz2
01.01.2019    Trojkráľová buzola, propozície
27.12.2018    Plán činnosti CTM na rok 2019
24.12.2018    Zimné klubové sústredenie, Štrbské Pleso
23.12.2018    Vianočný pozdrav
22.12.2018    Vianočný kapor, výsledky
21.12.2018    Vianočný kapor, pokyny a trate
20.12.2018    Stránka WMOC 2020 spustená
15.12.2018    Košický trojkráľový beh (3kb), organizácia
14.12.2018    Vianočný kapor, rozpis
13.12.2018    Klubový výbor, december
09.12.2018    Mikulášska čižma, výsledky
08.12.2018    Mikulášska čižma, pokyny, trate, prihlášky
27.11.2018    Mikulášska čižma, propozície
18.11.2018    Výsledky disciplín 50boja zo záveru sezóny
14.11.2018    Záver sezóny, záverečné informácie
09.11.2018    Jesenné testy na dráhe, aktualizácia
02.11.2018    Športový víkend v lese
02.11.2018    Príprava na novú sezónu sa začína
25.10.2018    Jesenné testy na dráhe
22.10.2018    Katarínsky orienťák 2018, propozície
15.10.2018    Beh na kysacký hrad, propozície
10.10.2018    Klubový výbor, október
03.10.2018    V Prahe sa beží záverečná séria Svetového pohára
03.10.2018    Ťahanovský lesný beh 2018
25.09.2018    Záver sezóny, Vysoké Tatry-Gerlachov
24.09.2018    Návrat k začiatkom
17.09.2018    Oblastný rebríček 2018, celkové výsledky
12.09.2018    Janka Macinská sa vrátila z MS v rádiovom OB so striebrom
08.09.2018    Výsledky 7.kolo OR Východ 2018
06.09.2018    Pokyny Oblastný rebríček 7.kolo
03.09.2018    Príď vyskúšať orientačný beh
01.09.2018    Jesenná séria pretekov začína OR na Klatovianke
22.08.2018    Harmonogram organizácie KC 2018
21.08.2018    Karst 2018, rozdelenie organizátorov
18.08.2018    Klubový výbor, august
02.08.2018    V sobotu začínajú v Lotyšsku MS 2018
23.07.2018    WMOC 2019, Lotyšsko
08.07.2018    Katka Lamiová majsterkou sveta
05.07.2018    Dánsko, Maďarsko, Fínsko
02.07.2018    Šampionát dorastencov v Bulharsku za nami
27.06.2018    Štyri naše nádeje štartujú na ME dorastu v Bulharsku
26.06.2018    Scorelauf Bankov, výsledky
18.06.2018    Oblastný rebríček 2016 po 6 kolác8
18.06.2018    Klubový výbor, jún
11.06.2018    GDPR, súhlas so spracovaním osobných údajov
19.05.2018    OR Girbeš, Výsledky
18.05.2018    OR Girbeš, pokyny a trate
09.05.2018    Testy na dráhe
07.05.2018    Oblastný rebríček, 6.kolo, propozície
05.05.2018    Krajo bude štartovať na ME
04.05.2018    Grand Slam, výsledky
29.04.2018    Výsledky 4.kola OR Východ
28.04.2018    Postupy 3.kolo OR
28.04.2018    Výsledky 3.kola OR
26.04.2018    OR Borda, Silica, pokyny a trate
24.04.2018    Tréningové šprint štafety, Jazero
23.04.2018    Propozície oblastného rebríčka Borda, Silica
22.04.2018    VSE city run
22.04.2018    Grand Slam 2018, propozície
22.04.2018    Školské majstrovstvá KE ZŠ, SŠ, výsledky
10.04.2018    Školské majstrovstvá KE ZŠ, SŠ
05.04.2018    Členská schôdza
04.04.2018    Výbor klubu - apríl 2018
04.04.2018    Priebežné výsledky OR po 2 kolách
03.04.2018    Mapové okruhy, Ťahanovce
28.03.2018    2 (3) % dane za rok 2017
28.03.2018    Jarný kros - výsledky
28.03.2018    Jarný kros, prihlášky
27.03.2018    Jarný kros pod hradom, pokyny
24.03.2018    Veľkonočné mapové sústredenie
14.03.2018    Jarné mapové tréningy-plán, roznos
06.03.2018    Oblastný rebríček 2018 štartuje v Kysaku
06.03.2018    Mapové minisústredenie 01
27.02.2018    Jarný kros pod hradom
27.02.2018    2 (3) % dane za rok 2017, upravený zápis IČO
23.02.2018    Správa o činnosti klubu za rok 2017
22.02.2018    Nové klubové stanovy, úprava
19.02.2018    Nové klubové stanovy, návrh
18.02.2018    Nové logo Slovak Karst Cupu
14.02.2018    Výročná členská schôdza klubu za rok 2017
14.02.2018    Klubový výbor, február
12.02.2018    Valentínska snežienka 2018 - medzičasy, postupy
12.02.2018    Výsledky z Valentínskej snežienky 2018
10.02.2018    Valentínska snežienka, pokyny a trate
05.02.2018    Valentínska snežienka, propozície
31.01.2018    Sústredenie Štrbské Pleso, záverečné pokyny
23.01.2018    Členská schôdza za rok 2017, posunutý termín
22.01.2018    ME v presnej orientácii, výzva pre dobrovoľníkov
14.01.2018    Zimné klubové sústredenie, Štrbské Pleso
10.01.2018    Fašiangová zábava
07.01.2018    Trojkráľová buzola pokyny
04.01.2018    3kb pokyny pre pretekárov
04.01.2018    3kb organizátori a harmonogram organizácie

Kedysi dávno nové na stránke:
Pozn.: niektoré súbory možno nebudú prístupné.
15.11.2004 Pieseň orientačného tuláka
6.11.2004 Záver sezóny - pozvánka.
6.11.2004 Preteky so Švédmi (4.11.) - výsledky.
26.5.2004 Oblastný rebríček - kvôli zmene termínu pretekov v Martine, došlo k zmene termínu 7. a 8. kola oblastnej ligy. Preteky budú už tento víkend (12.a 13.6.) rozpis nájdete tu.
26.5.2004 Oblastný rebríček - zverejnené výsledky po 6-tich kolách.
24.5.2004 M SR KT - zverejnené výsledky.
19.5.2004 M SR KT - zverejnené pokyny.
14.5.2004 M SR KT - zverejnené dĺžky tratí.
28.4.2004 Výsledky 3. kola oblastnej ligy a priebežné výsledky po 4 kolách.
28.4.2004 Výsledky 4.,5. a 6., kola oblastnej ligy.
19.3.2004 Bulletin 1 of Open Slovak Championship in MTBO and Slovak Cup HI-TEC 2004.
12.3.2004 Rozpis M SR v orientačnom behu a Slovenského rebríčka (22.-23.5.2004)
12.3.2004 Rozpis M SR v orientačnej cyklistike a Slovenského pohára HI-TEC (3.-5.7.2004)
11.2.2004 Rozpis 1. a 2. kola oblastnej ligy Východ - Košice, Zelený dvor.
11.2.2004 Výsledky 4. kola Košicko-Kysackej zimnej ligy a tiež celkové výsledky KKZL 2004.
11.2.2004 Rozpis 3.a 4. kola oblastnej ligy.
11.2.2004 Rozpis Valentínskej Snežienky.
9.2.2004 Stránka Oblastnej ligy 2004 je aktualizovaná na rok 2004 vrátane zimnej ligy.
13.1.2004 Návod ako prispieť klubu OB ATU Košice dvoma percentami zo svojich daní.
13.1.2004 23.1.2004 sa koná Fašiangové posedenie spojené s tancom. (rozpis)
13.1.2004 Výsledky Trojkráľovej Buzoly.
13.1.2004 Výsledky Vianočného Kapra.
11.12.2003 Rozpis Vianočného Kapra.
11.12.2003 Informácie o pretekoch Karst Cup 2004.
7.11.2003 Informácie o Závere sezóny.
26.9.2003 Výsledky 13. kola oblastnej ligy a celkové výsledky
26.9.2003 Výsledky z oblastnej ligy - 11. a 12. kolo
25.9.2003 Pokyny a štartová listina M SR.
19.9.2003 Dĺžky tratí M SR.
11.9.2003 Výsledky 10. kola Oblastnej ligy a priebežné celkové výsledky.
2.9.2003 M SR klasika+štafety 2003 - ukážky terénu tu.
4.7.2003 SILICA 2003 - samostatné stránky
13.4.2003 SILICA 2003 - prihláškový formulár.
22.3.2003 Rozpis 3. a 4. kola oblastného rebríčka, 5.-6.4.2003, Bukovec.
5.3.2003 Rozpis prvých jarných pretekov Východu - 1. kolo oblastného rebríčka.   22.3.2003, Košice - Furča.
24.2.2003 Výsledky Košicko-Kysackej zimnej ligy 2002/03.
24.2.2003 SILICA 2003 - MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR 2003 V ŠPRINTE, Akademické majstrovstvá SR 2003 - 41. ročník "POHÁR REKTORA TU", World ranking event, Slovenský rebríček v orientačnom behu 2003 - Predbeľný rozpis. Betliar, Silická planina, 22.-24.8.2003.
9.2.2003 Prehľad spoločných tréningov.
5.2.2003 Ako venovať 1% z dane?
5.2.2003 Manľelia Johansenovci vynikajúco zúročili svoje lyľiarske danosti na víkendovom WRE v lyĽiarskom OB na Skalke. Oyvind skončil na krátkej trati na 9. mieste, Katka skončila 11. na klasickej a na vynikajúcom 5. mieste na krátkej trati.
4.2.2003 Rozpisy Zimného samorastu - 3. kola a Valentínskej sneľienky - 4. kola zimnej ligy 2002/03. 9. a 15.2.2003, Košice.
14.1.2003 Výsledky Novoročného moriaka - 2.kolo zimnej ligy 2002/03.
A tieľ priebeľné výsledky zimnej ligy.
14.1.2003 Výsledky Vianočného kapra - 1.kolo zimnej ligy 2002/03.
20.12.2002 Zápis z porady predsedov klubov v oblasti. Obsahuje aj kalendár zimnej aj klasickej oblastnej ligy. Bulletin a kalendár na budúci rok bude onedlho.
12.12.2002 V bratislavskom Dome športu sa v stredu uskutočnilo vyhlásenie najúspešnejších akademických športovcov SR. Medzi vyhlásenými športovcami bola  aj Martina, za titul akademickej majsterky sveta z bulharskej Varny. Akcia bola organizovaná Slovenskou asociáciou univerzitného športu a okrem generality tejto inštitúcie oceneným prišiel pogratulovať aj štátny tajomník ministerstva školstva László Szigeti, zastupujúci zaneprázdneného ministra tohoto rezortu. Začiatkom budúceho roka čaká Martinu v Bratislave ešte vačšia udalosť, keď ocenených športovcov prijme premiér SR Mikuláš Dzurinda. Ocenení boli aj tréneri, medzi ktorými nechýbal Kemo.
2.12.2002 Rozpis pretekov o Vianočného kapra.
2.12.2002 Včera nás náhle opustil skvelý človek - Stanislav Franko st. Česť jeho pamiatke.

17.10.2002 Výsledky záveru sezóny a mapa s celou traťou.
17.10.2002 Pokyny na preteky Záver sezóny 2002 tu.
17.10.2002 Výsledky oblastného rebríčka 2002 sa nám pomaly kompletizujú: 14. kolo - scorelauf, 12.10.2002, Kysak. Viď sekciu oblastná liga.
14.10.2002 Výsledky 13. kola oblastného rebríčka, 12.10.2002, Kysak,
oblastný rebríček Košicko-Prešovskej oblasti 2002 - Celkové výsledky (zatiaľ iba súčty).
4.10.2002 Rozpis 13. a 14. kola oblastného rebríčka, 12.10.2002, Kysak.
18.9.2002 Rozpis 11. a 12. kola oblastného rebríčka, 28.-29.09.2002, Horný Bankov, Niľný Klatov - Maša.
8.9.2002 Výsledky - Cena Prvej stavebnej sporiteľne a Slovenský rebríček v orientačnom behu, 7.-8.9.2002, Silická planina.
3.9.2002 ©tartovky na víkendové preteky..
3.9.2002 Prihlášky - Cena Prvej stavebnej sporiteľne a Slovenský rebríček v orientačnom behu, 7.-8.9.2002, Silická planina.
22.8.2002 Martina sa stala AKADEMICKOU MAJSTERKOU SVETA!!! Stalo sa tak včera, na prvých pretekoch - klasike AMS vo Varne.
21.8.2002 Dlľky tratí Ceny Prvej stavebnej sporiteľne a Slovenského rebríčka v orientačnom behu, 7.-8.9.2002, Silická planina.
30.7.2002 Rozpis Ceny Prvej stavebnej sporiteľne a Slovenského rebríčka v orientačnom behu, 7.-8.9.2002, Silická planina.
26.7.2002 Aj nové mapy sú v mapovej časti.
6.6.2002 Výsledky 7. a 8. kola oblastného rebríčka, 1.-2.6.2002, Malá Ida, Lemešany.
25.5.2002 Rozpis 7. kola oblastného rebríčka, 1.6.2002, Malá Ida.
7.5.2002 Rozpis 8. kola oblastného rebríčka, 2.6.2002, Lemešany.
26.4.2002 Čo je to orientačný beh? Toto...
18.4.2002 Rozpis 5. a 6. kola oblastného rebríčka, 4.-5.5.2002, Košice.
25.3.2002 Výsledky 3. a 4. kola oblastného rebríčka, 23.-24.3.2002, Bukovec.
18.3.2002 Výsledky 1. a 2. kola oblastného rebríčka, 9.-10.3.2002, Košice.
9.3.2002 Oblastný rebríček Košicko - Prešovskej oblasti v OB 2002.
1.3.2002 Stránka pre členov klubu, ak neviete heslo, opýtajte sa. Všetko z minulého roku nájdete v archíve.
18.2.2002 Pohár Slovenského krasu 2002 - ukáľky máp, orientačná mapa a stránky ako také.
1.11.2001 Pohár Slovenského krasu 2002 - rozpis.
22.10.2001 Pohár Slovenského krasu 2002 - Predbeľné informácie.
16.10.2001 Konečné poradie oblastného rebríčka.
14.10.2001 Výsledky 11. a 12. kola oblastného rebríčka, 29.-30.9.2001, Spišská Nová Ves.
7.10.2001 Rozpis 13. kola oblastného rebríčka, MO v OB na klasických tratach a MO štafiet, 13.-14.10.2001, Kysak.
4.9.2001 Výsledky 10. kola oblastného rebríčka, Majstrovstiev oblasti v parkovom OB, 29.8.2001, sidl. Nad Jazerom.
16.8.2001 Rozpis 10. kola oblastného rebríčka, majstrovstvá oblasti v parkovom OB, 29.8.2001, sidl. Nad Jazerom.
5.8.2001 Zoznam členov klubu, pripomienky a doplnky mailujte.
23.7.2001 Môľete si pozrieť našich návštevníkov, Vy by ste mali byť ten najčerstvejší ....
17.7.2001 Archív.
27.6.2001 Ide podstránka s mapami.
27.5.2001 Výsledky 1. a 2. kola Slovenského pohára elity, Slovenského rebríčka jednotlivcov, M SR klubových druľstiev a 39. ročníka Pohára rektora TU, 26.-27.5.2001, Bukovec.
25.5.2001 Výsledky 8. a 9. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 12.-13.5.2001, Hnilčík.
23.5.2001 Dĺľky tratí a štartové listiny 1. a 2. kola Slovenského pohára elity, Slovenského rebríčka jednotlivcov, M SR klubových druľstiev a 39. ročníka Pohára rektora TU, 26.-27.5.2001, Bukovec.
1.5.2001 Rozpis  8. a 9. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 12.-13.5.2001, Hnilčík.
23.4.2001 Výsledky majstrovstiev SR na dlhých tratiach a 7. kola oblastného rebríčka, 21.4.2001, Drienovec.
18.4.2001 Výsledky 5. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 7.4.2001, Kavečany - Hrešná.
12.4.2001 Rozpis 1. a 2. kola Slovenského pohára elity, Slovenského rebríčka jednotlivcov, M SR klubových druľstiev a 39. ročníka Pohára rektora TU, 26.-27.5.2001, Bukovec.
12.4.2001 Odkazovač čaká na Vaše odkazy.
10.4.2001 Výsledky 6. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 8.4.2001, Kavečany - Hrešná.
6.4.2001 Aktualizovaný rozpis 7. kola oblastného rebríčka, ktoré je organizované súčasne s M SR DT, 21.4., Drienovec.
26.3.2001 Rozpisy 5. a 6. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 7.-8.4.2001, Košice - Kavečany.
25.3.2001 Výsledky 3. a 4. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 24.-25.3.2001, Silická planina.
12.3.2001 Výsledky 1. a 2. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 10.-11.3.2001, Košice.
24.2.2001 Prvá "inojazyčná" verzia stránok.
22.2.2001 Rozpis medzinárodných majstrovstiev SR v orientačnom behu na dlhých tratiach, ktoré sú zároveň 7. kolom oblastného rebríčka Košicko-Prešovskej oblasti, 21.4.2001, Drienovec
16.2.2001 Rozpisy 1. a 2. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 10.-11.3.2001, Košice.
15.2.2001 Pribudlo počítadlo prístupov.
14.2.2001 Rozpis 3. a 4. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 24.-25.3.2001, Silica.
13.2.2001 Funguje galéria obrázkov, fotografie pribúdajú a budú pribúdať priebeľne.
8.2.2001 Informácie o oblastnom rebríčku Košicko - Prešovskej oblasti v OB.
7.2.2001 Nulté narodeniny týchto stránok.