Zoznam vydaných článkov
24.09.2017    Začínajú sa rodiť arény WMOC 2020
17.09.2017    Vysledky SRJ Inov8 middle
16.09.2017    Výsledky Majstrovstiev Slovenska v OB na dlhej trati
15.09.2017    Výsledky Majstrovstiev SR v šprinte
14.09.2017    Harmonogram víkendovej organizácie
14.09.2017    Aktualizácia rozdelenia organizátorov
12.09.2017    MSR šprint, dlhá trať, SRJ Inov8 cup, pokyny
12.09.2017    Výsledky 6. a 7. kola OR
07.09.2017    Za formou do švédskych bažín
03.09.2017    MSR šprint, dlhá trať, SRJ stredná trať, organizácia
22.08.2017    Oblastný rebríček Spiš, propozície
15.08.2017    Pozdrav zo Švédska
07.08.2017    Katka Lamiová 23. na MS v horskom behu
06.08.2017    Klubový výbor, august
26.07.2017    MSR šprint, dlhá trať, SRJ stredná trať, propozície
25.07.2017    Hanka a Rasťo si v sobotu povedia spoločné ÁNO
20.07.2017    Juniorské MS, Fínsko
12.07.2017    Nové klubové oblečenie, doplnok
10.07.2017    Nové klubové oblečenie
09.07.2017    WMOC 2017, Nový Zéland
05.07.2017    Dokázali sme to, WMOC 2020 budú v Košiciach
01.07.2017    Výborné 10.miesto Ľubky Weissovej na MEDe
26.06.2017    Vrcholy medzinárodnej sezóny MS, JMS, MED klopú na dvere
19.06.2017    V okolí B.Bystrice pôjde do tuhého
16.06.2017    Tréningový pobyt Švédsko, informácie
13.06.2017    Výsledky tréningu - scorelauf
07.06.2017    Klubový výbor, jún
06.06.2017    Šprintové štafety, Terasa
04.06.2017    Miesto a zraz utorkového tréningu
31.05.2017    Oblastný rebríček po 5 kolach
30.05.2017    Tréningové preteky, Hradová
29.05.2017    Grand Slam 2017, výsledky
28.05.2017    Jarné mapové tréningy, vz3
25.05.2017    Jarné testy na dráhe 3
25.05.2017    Svetový deň OB Košice, komplet výsledky
24.05.2017    Výsledky verejných pretekov
22.05.2017    Grand Slam 2017, propozície
22.05.2017    Grand Slam 2017, propozície
17.05.2017    Jarné testy na dráhe 2
16.05.2017    Svetový deň orientačného behu
16.05.2017    Krajské školské majstrovstvá
27.04.2017    Ľubka Weissová 3. na školských svetových hrách
27.04.2017    WMOC 2020, návšteva IOF
26.04.2017    Jarné testy na dráhe 1
25.04.2017    Ľubka W. 8. na ISF, Janka S. 12. na WMOC
24.04.2017    Výsledky/Results OR4 - Silica
22.04.2017    Výsledky/Results OR3 - Rudná
22.04.2017    Zoznam prihlásených na 4.kolo OR - Silica
22.04.2017    Zoznam prihlásených na 3.kolo OR - Rudná
21.04.2017    Pokyny a trate 3. a 4. kola OR
13.04.2017    Výbor klubu apríl
06.04.2017    Oblastný rebríček Rudná, Silica
06.04.2017    Školské majstrovstvá Košíc, výsledky, medzičasy
05.04.2017    Štartovka a pokyny školských majstrovstiev KE
04.04.2017    Jarné mapové tréningy, vz3
29.03.2017    Mapové okruhy, Ťahanovce, výsledky
26.03.2017    50-boj
25.03.2017    50-boj - Jarný kros - výsledky
23.03.2017    VSE city run
23.03.2017    Oblastný rebríček po 2 kolách
22.03.2017    Jarný kros pod hradom, výsledky
21.03.2017    Jarný kros pod hradom, pokyny
21.03.2017    Jarný kros pod hradom, trať, profil
20.03.2017    Jarné mapové tréningy-plán, roznos-aktualizácia
16.03.2017    Pokyny k sústredeniu
15.03.2017    50boj - priebežný stav
14.03.2017    Posledná rozlúčka s Lackom Oľhavom
12.03.2017    Opustil nás Lacko Oľhava, zakladateľ nášho klubu
07.03.2017    Jarné mapové tréningy-plán, roznos
06.03.2017    Prvými dvomi kolami sa začína oblastný rebríček
06.03.2017    Tréningový pobyt Švédsko
06.03.2017    Jarné mapové sústredenie
01.03.2017    Jarný kros pod hradom
01.03.2017    Jarný kros v Muráňskej Dlhej Lúke
26.02.2017    Medzičasy Zimná O-séria šprint Prešov
26.02.2017    Vysledky Zimnej série - Šprint Prešov
25.02.2017    Zimná o-séria, Prešov, pokyny
21.02.2017    7.kolo Zimnej o-série, výsledky
20.02.2017    Zimná o-séria, Prešov
20.02.2017    Kritériá pre zaradenie do výkonnostných skupín 2018
17.02.2017    Klubový 50boj, stolnotenisový turnaj
17.02.2017    Zimná o-séria, 7.kolo, nočné preteky
15.02.2017    Zápis zo zasadnutia výboru klubu
15.02.2017    2 (3) % dane za rok 2016
12.02.2017    Valentínska snežienka 2017 - medzičasy
11.02.2017    Výsledky Valentínskej snežienky
10.02.2017    Valentínska snežienka, pokyny a trate
09.02.2017    Rozhodcovský a trénerský seminár, Martin, 4.-5.marec
01.02.2017    Valentínska snežienka, propozície
01.02.2017    Sústredenie Štrbské Pleso, záverečné pokyny
29.01.2017    Klubový 50boj štartuje na Štrbskom Plese
27.01.2017    Sústredenie Štrbské Pleso, rozdelenie ubytovania
26.01.2017    Zloženie a plán činnosti Centra talentovanej mládeže
26.01.2017    Fašiangová zábava
25.01.2017    Správa revíznej komisie 2016
24.01.2017    Správa o činnosti klubu za rok 2016, nové vedenie klubu
21.01.2017    Zimná o-séria SNV
19.01.2017    Výbor klubu, január
16.01.2017    EYOC 2017, Banská Bystrica, dobrovoľnícka výpomoc
13.01.2017    Propozície 5.kola zimnej o-série, SNV
13.01.2017    Zimné klubové sústredenie, Štrbské Pleso
12.01.2017    Výročná členská schôdza klubu za rok 2016
09.01.2017    Klubové akcie 2017 - 2
05.01.2017    Rozdelenie organizátorov a harmonogram organizácie 3kb
23.12.2016    Vianočný pozdrav
20.12.2016    Košický trojkráľový beh, organizácia
18.12.2016    Vianočný Kapor-medzičasy
18.12.2016    Výsledky Vianočného Kapra 2016
17.12.2016    Vianočný kapor, pokyny
16.12.2016    Trojkráľová buzola 2017, 4.preteky Zimnej o-série,propozície
12.12.2016    Klubové akcie 2016-50
05.12.2016    Výsledky Mikulášskej čižmy 2016
04.12.2016    Klubové akcie 2016-49
02.12.2016    Vianočný kapor, propozície
02.12.2016    Mikulášska čižma, pokyny k pretekom
28.11.2016    Klubové akcie 2016-48
26.11.2016    Zimná o-séria
23.11.2016    Mikulášska čižma, propozície
20.11.2016    Klubové akcie 2016/47
16.11.2016    Klubové akcie 2016/46
11.11.2016    Katarínsky orienťák 2016, propozície
07.11.2016    Klubové akcie 2016/45
02.11.2016    Novembrové zasadnutie výboru klubu
30.10.2016    Príprava na novú sezónu začína
19.10.2016    Jesenné testy na dráhe
19.10.2016    Jesenná Boróka cup
18.10.2016    Oblastný rebríček 2016, konečné výsledky, aktualizované
09.10.2016    Výsledky 8.kola
08.10.2016    Pokyny pre 9.kolo OR východ
06.10.2016    Bankovský lesný beh, propozície
01.10.2016    Záver sezóny 2016, Vysoké Tatry-Gerlachov
01.10.2016    Zmena! Posledné kolo OR bude na Izre
26.09.2016    Lacibáči bude sláviť
22.09.2016    Aktualizácia rozdelenia organizátorov MSR, SRJ
22.09.2016    Harmonogram organizácie MSR a SRJ
19.09.2016    Rozdelenie organizátorov MSR, INOV-8 cupu
15.09.2016    !!! Členské dáta
12.09.2016    Ťahanovský lesný beh
11.09.2016    Janka Macinská majsterka sveta v rádiovom OB
08.09.2016    Klubový výbor, september
06.09.2016    Janka Macinská strieborná na MS v rádiovom OB
26.08.2016    Oblastný rebríček, 7.kolo
25.08.2016    Nový klubový dres
17.08.2016    Turistika Roháče, Tatry upresnenie
16.08.2016    Vrchol ob sezóny - MS vo Švédsku
15.08.2016    ATU na WMOC
05.08.2016    Veteránske MS, Estónsko
29.07.2016    Klubová turistika Roháče, Západné Tatry
28.07.2016    V Miškolci začínajú v nedeľu akademické MS
21.07.2016    Výsledky Pohára Slovenského Krasu
19.07.2016    Zhromaždisko E1,E2
15.07.2016    Karst cup 2016, rozdelenie organizátorov
08.07.2016    Vo Švajčiarsku začína ďalšia svetová OB akcia - JMS
08.07.2016    Výbor klubu, júl
01.07.2016    Ľubka Weissová 21. na ME dorastu na dlhej trati
30.06.2016    V piatok začínajú v Poľsku ME dorastu
27.06.2016    Medailová žatva nad Banskou Bystricou
21.06.2016    Tréningové preteky Izra
21.06.2016    Dnes ešte na huby, ale v sobotu už ide na drahé kovy
18.06.2016    Mapové okruhy, Izra, výsledky
08.06.2016    Školské MSR, výsledky štafiet
07.06.2016    Školské MSR, medzičasy
07.06.2016    Školské MSR, výsledky
06.06.2016    Školské MSR, štartovka
06.06.2016    Rozdelenie organizátorov na školských MSR
06.06.2016    Oblastný rebríček 2016 po 6 kolách
03.06.2016    Školské MSR, pokyny
29.05.2016    Organizácia školských MSR
21.05.2016    V Česku sa v sobotu začali ME v OB
18.05.2016    Testy na dráhe
18.05.2016    Výbor klubu, máj
18.05.2016    OR 6.kolo, výsledky
18.05.2016    OR 5.kolo, výsledky
16.05.2016    Školské majstrovstvá SR, propozície
12.05.2016    Výsledky World Orienteering Day 2016 - Košice
11.05.2016    Krajské školské majstrovstvá, výsledky jednotlivci
11.05.2016    Krajské školské majstrovstvá, medzičasy
11.05.2016    Krajské školské majstrovstvá, výsledky družstvá
06.05.2016    Svetový deň OB, propozície
05.05.2016    Krajské školské majstrovstvá Prešovský kraj
26.04.2016    V Poľsku začína cez víkend Svetový pohár
26.04.2016    Krajské školské majstrovstvá, Svetový deň orientačného behu
24.04.2016    Klubové akcie 2016/17
21.04.2016    Oblastný rebríček 5.,6.kolo, Spiš, propozície
19.04.2016    Školenie trénerov orientačných športov
19.04.2016    VSE city run
15.04.2016    Školské majstrovstvá Košíc, výsledky-jednotlivci
15.04.2016    Školské majstrovstvá Košíc, výsledky-družstvá
15.04.2016    Školské majstrovstvá Košíc, štartovka
15.04.2016    Školské majstrovstvá Košíc, pokyny
12.04.2016    Mapové okruhy, Ťahanovce, výsledky
12.04.2016    Oblastný rebríček Lemešany, Kysak-rozpis
11.04.2016    Oblastný rebríček po 2 kolách
10.04.2016    Klubové akcie 2016-15
06.04.2016    Školské majstrovstvá Košíc, zmena termínu
05.04.2016    Grand Slam 2016, výsledky
29.03.2016    Tréning Terasa, 2-kolový šprint, výsledky
29.03.2016    Klubové akcie 2016-13
23.03.2016    Školské majstrovstvá Košíc
23.03.2016    Grand Slam 2016, propozície
21.03.2016    Klubové akcie 2016-12
20.03.2016    Medzičasy 1.kolo OR KK - Silica
20.03.2016    Vysledky 1. kola OR KK - Silica
19.03.2016    Oblastný rebríček KK 1.kolo - prihlasení pretekári
19.03.2016    Medzičasy Tímového Šprintu
19.03.2016    Výsledky Tímového Šprintu
18.03.2016    Pokyny a trate 1.kola OR
17.03.2016    Oblastný rebríček KK 1.kolo - prihlásení pretekári
15.03.2016    Kritériá pre zaradenie do výkonnostných skupín 2017
15.03.2016    Kritériá pre zaradenie do výkonnostných skupín 2017
11.03.2016    Plán jarných mapových tréningov
07.03.2016    Výbor klubu, marec
06.03.2016    Oblastný rebríček Silica, propozície
06.03.2016    Klubové akcie 2016-10
02.03.2016    Organizátori 2016, malé preteky
02.03.2016    Mapové sústredenie, Silica, info
29.02.2016    Klubové akcie 2016-9
22.02.2016    Klubové akcie 2016-8
17.02.2016    2 resp. 3 perc. dane za rok 2015
14.02.2016    Klubové akcie 2016-7
13.02.2016    Medzičasy - Valentínska snežienka 2016
13.02.2016    Výsledky OR - Valentínska snežienka 2016
12.02.2016    Valentínska snežienka, pokyny a trate
07.02.2016    Klubové akcie 2016-6
04.02.2016    Klubové akcie 2016-5
27.01.2016    Valentínska snežienka, propozície
26.01.2016    Sústredenie Štrbské Pleso, záverečné pokyny
26.01.2016    Správa o činnosti klubu za rok 2015
24.01.2016    Klubové akcie 2016-4
17.01.2016    Klubové akcie 2016-3
14.01.2016    Výročná členská schôdza klubu za rok 2015
12.01.2016    Klubový výbor, január
12.01.2016    Fašiangová zábava
10.01.2016    Klubové akcie 2016-2
09.01.2016    Sústredenie Štrbské Pleso
05.01.2016    Rozdelenie organizátorov na 3kb
05.01.2016    Harmonogram organizácie 3kb
31.12.2015    Klubové akcie 2015-53
23.12.2015    Vianočný pozdrav
22.12.2015    Trojkráľová buzola 2016, propozície
21.12.2015    Veteránske MS 2016, Estónsko, info
20.12.2015    Klubové akcie 2015-52
19.12.2015    Medzičasy Vianočný kapor 2015
19.12.2015    Výsledky Vianočný kapor 2015
18.12.2015    Vianočný kapor, pokyny a trate
13.12.2015    Klubové akcie 2015-51
07.12.2015    Vianočný kapor, propozície
05.12.2015    Medzičasy Mikulášska Čižma 2015
05.12.2015    Výsledky Mikulášska čižma
03.12.2015    Mikulášska čižma, pokyny k pretekom
02.12.2015    Katarínsky orieťák, výsledky
30.11.2015    Mikulášska čižma, propozície
29.11.2015    Michal Krajčík najúspešnejší o-bežec 2015
29.11.2015    Klubové akcie 2015/49
22.11.2015    Klubové akcie 2015/48
22.11.2015    Katarínsky orienťák
15.11.2015    Klubové akcie 2015/47
09.11.2015    Mikulášska čižma, propozície
07.11.2015    Klubové akcie 2015/46
03.11.2015    Výbor klubu, november
22.10.2015    Záver sezóny, Vysoké Tatry
22.10.2015    Beh na Hrad Kysak, propozície
19.10.2015    Oblastný rebríček 2015, celkové poradie
18.10.2015    Tréning 2010, miesto zrazu
18.10.2015    9.kolo OR Východ - medzičasy
18.10.2015    9.kolo OR Východ - výsledky
18.10.2015    8.kolo OR Východ - medzičasy
17.10.2015    Výsledky oblastného rebríčka po 8 kolách
17.10.2015    Výsledky 8.kola Oblastného rebríčka Východ
16.10.2015    Oblastný rebríček 8., 9. kolo, pokyny, trate
16.10.2015    Oblastný rebríček po 7 kolách
14.10.2015    Jesenné testy na dráhe
12.10.2015    24 hodín v bazéne
10.10.2015    Tréning 1310
05.10.2015    Ťahanovský lesný beh
05.10.2015    Bankovsky lesný beh
05.10.2015    Oblastný rebríček, 8,9 kolo, propozície
04.10.2015    Mapový tréning, Terasa, 6.október
02.10.2015    Školenie učiteľov TV základných a stredných škôl
11.09.2015    Katka a Mišo si v sobotu povedia ÁNO
09.09.2015    6,7 kolo oblastného rebríčka, výsledky
08.09.2015    Výbor klubu, september
04.09.2015    Štartovka OR Spiš
03.09.2015    Pokyny OR Spiš
02.09.2015    Spomienka na O-ringen od Gula
25.08.2015    Organizácia Karst cupu, aktualizácia 2
25.08.2015    Zoznam organizátorov a pretekárov
25.08.2015    Karst doprava
20.08.2015    Organizácia Karst cupu, aktualizácia 1
18.08.2015    Janka Macinská 2. na ME v ROB
11.08.2015    Oblastný rebríček, Spišský hrad
06.08.2015    Veteránske MS 2018 v Košiciach nebudú
28.07.2015    V Škótsku začínajú v piatok majstrovstvá sveta
09.07.2015    Slovak Karst cup, organizácia
06.07.2015    Klubový výbor, júl
02.07.2015    V nórskych bažinách Šmelo štartuje na juniorských MS
24.06.2015    V piatok začínajú v Rumunsku ME dorastu
24.06.2015    Tréningové preteky 2306, výsledky
16.06.2015    Info tabuľa pri Ľadnici na pôvodnom mieste
11.06.2015    WMOC 2018, inšpekčná návšteva z IOF za nami
01.06.2015    Krajo štartuje na SP v Nórsku a vo Švédsku
31.05.2015    Oblastný rebríček 5.kolo, výsledky
30.05.2015    Oblastný rebríček 4.kolo, výsledky
30.05.2015    Oblastný rebríček 5.kolo, štartovka
30.05.2015    Oblastný rebríček 4. a 5.kolo, pokyny a trate
29.05.2015    Oblastný rebríček 4.kolo, štartovka
29.05.2015    Testy na dráhe, výsledky
26.05.2015    Meraný tréning Ťahanovce
25.05.2015    Klubový výbor č.2 máj
23.05.2015    Ťahanovský beh fit
20.05.2015    Oblastný rebríček Izra
16.05.2015    MSR zloženie štafiet
14.05.2015    Harmonogram organizácie MSR
14.05.2015    Rozdelenie organizátorov počas víkendu
13.05.2015    Majstrovstvá MSR stredná trať, štafety-pokyny
13.05.2015    Mapové okruhy Ťahanovce, výsledky
06.05.2015    Krajské školské majstrovstvá, medzičasy
06.05.2015    Krajské školské majstrovstvá, výsledky
04.05.2015    Klubový výbor máj
29.04.2015    Školské majstrovstvá Košického kraja, propozície
29.04.2015    OB na školách, metodický materiál
28.04.2015    Tréningové preteky Bankov, výsledky
28.04.2015    Plán jarných mapových tréningov
27.04.2015    MČR nočné - Šmelo 1., Dušan 3., Janka M 4.
22.04.2015    Na školských majstrovstvách v Turecku sa dnes bežal middle
20.04.2015    V Turecku začali školské majstrovstvá ISF
20.04.2015    Školské majstrovstvá Košíc, výsledky družstiev
19.04.2015    Oblastný rebríček po 3 kolách
16.04.2015    Školské majstrovstvá Košíc, výsledky s medzičasmi
16.04.2015    Školské majstrovstvá Košíc, štartovka
15.04.2015    Organizátori školských
12.04.2015    Ťahanovský Grand Slam, výsledky
08.04.2015    Zakázaný tréningový priestor v Ťahanovciach
06.04.2015    Ťahanovský Grand Slam, 3.kolo oblastného rebríčka
03.04.2015    Školské majstrovstvá Košíc, propozície
01.04.2015    Zraz Ťahanovce štvrtok
01.04.2015    Veľkonočné minisústredenie
27.03.2015    VSE city run
12.03.2015    Záverečné info k sústredeniu Kľačno
08.03.2015    Naši na MSR v LOBoch
07.03.2015    Oblastný rebríček štartuje
04.03.2015    Klubový výbor marec
24.02.2015    Tréningový plán 2015_5
24.02.2015    Mapové sústredenie Kľačno
23.02.2015    Pamäťák v telocvični
18.02.2015    Sústredenie + Boróka kupa, Maďarsko
18.02.2015    Intervalový tréning Bankov
16.02.2015    Seminar rozhodcov Vrútky
14.02.2015    Valentínska snežienka, výsledky
13.02.2015    Valentínska snežienka, pokyny
11.02.2015    Valentínska snežienka, propozície
10.02.2015    Šprint telocvičňa 2.2., výsledky
10.02.2015    2 resp. 3% dane za rok 2014
09.02.2015    Šprint telocvičňa, výsledky
03.02.2015    Sústredenie ŠP, pokyny
03.02.2015    Sústredenie ŠP, aktualizácia ubytovania
22.01.2015    Najúspešnejší pretekári klubu 2014
21.01.2015    Diskusia na členskej schôdzi
21.01.2015    Správa revíznej komisie 2014
21.01.2015    Správa o činnosti klubu za rok 2014
17.01.2015    Klubový kalendár 2015
15.01.2015    Klubový výbor január
10.01.2015    Fašiangová zábava 2015
09.01.2015    Výročná členská schôdza klubu 2014
08.01.2015    Gulo pokračuje v príprave
07.01.2015    Zimné klubové sústredenie Štrbské Pleso
04.01.2015    Rozdelenie organizátorov 3kb
04.01.2015    Časový harmonogram organizácie 3kb
26.12.2014    Trojkráľová buzola v Kysaku, rozpis
23.12.2014    Šťastné a veselé Vianoce
22.12.2014    Vianočný kapor, upravené výsledky
20.12.2014    Vianočný kapor, pokyny
20.12.2014    Vianočný kapor, štartovka
13.12.2014    Vianočný kapor, rozpis
08.12.2014    Mikulášska čižma výsledky
06.12.2014    Mikulášska čižma, pokyny a parametre tratí
05.12.2014    Mikulášska čižma, štartovka
03.12.2014    Tréningový plán 2015-2
30.11.2014    Mikulášska čižma 2014, propozície
24.11.2014    ATU víťazom Slovenského rebríčka družstiev aj v roku 2014
23.11.2014    Michal Krajčík najúspešnejší o-bežec sezóny 2014
06.11.2014    Výbor klubu november
04.11.2014    Tréningový plán 2015-1
30.10.2014    Záver sezóny vo Vysokých Tatrách
28.10.2014    Opustil nás Wilo Sleziak
24.10.2014    O-ringen 2015
06.10.2014    Jelení paroh, middle
05.10.2014    MMM-Katka L 7., Tomáš M 1., Mišo K 3., Dušan S 2.
24.09.2014    Plavecká štafeta, triatlon Košíc
24.09.2014    Ťahanovský lesný beh
24.09.2014    Bankovský lesný beh
16.09.2014    Janka Macinská 3. na MS v rádiovom OB
15.09.2014    OR 9.kolo výsledky
14.09.2014    OR 9.kolo pokyny
14.09.2014    9.kolo OR mix šprint štafety, štartovka
05.09.2014    9.kolo oblastného rebríčka, mix sprint štafety, 14.9.2014
04.09.2014    Výbor klubu september
01.09.2014    Naťa Tyszová štartovala na MS v MTBO
20.08.2014    Velvet run 2014
17.08.2014    Na AMS Mišo na middle 15., štafeta mužov 13.
15.08.2014    Oblastný rebríček Izra
14.08.2014    Na AMS v šprinte z našich najlepší Števo Ringer - 50.
13.08.2014    Výborné 9.miesto Miša K. na longu
11.08.2014    Šesť našich na štarte akademických MS v Olomouci
08.08.2014    Aj Dano Sýkora sa žení
01.08.2014    Výsledky všetky etapy SLOVAK KARST CUP
29.07.2014    Rozdelenie organizátorov po úsekoch
29.07.2014    Info pre organizátorov
29.07.2014    Rozdelenie organizátorov 1
28.07.2014    Martin Šmelík 12. na juniorských MS v middli
20.07.2014    Kamiónmi na JMS :-)
13.07.2014    Mišo Krajčík 25. na MS
09.07.2014    Výbor klubu, júl
02.07.2014    V sobotu začína v Taliansku vrchol svetovej o-sezóny
27.06.2014    Skvelé!!! Na ME dorastu Šmelo piaty, Dušan siedmy
26.06.2014    Upravený oblastný rebríček po 7 kolách
25.06.2014    Štyria naši v drese SR na ME dorastu
24.06.2014    Majstrovstvá ČR
23.06.2014    Oblastný rebríček po 7 kolách
15.06.2014    Utorkový tréning na Terase, zraz
09.06.2014    Svätojánske bláznenie alebo Fun run 2014
08.06.2014    Saguaro Run Fest, Alpinka
04.06.2014    OR Geravy výsledky, nedeľa
04.06.2014    OR Geravy výsledky, sobota
02.06.2014    Kristínka a Mišo si povedia Áno
27.05.2014    Krajské školské majstrovstvá, družstvá
27.05.2014    Krajské školské majstrovstvá, medzičasy
27.05.2014    Krajské školské majstrovstvá, výsledky
23.05.2014    Klubový výbor, máj
21.05.2014    Testy dráha
20.05.2014    Oblastný rebríček Geravy, propozície
16.05.2014    Krajské školské majstrovstvá, nové propozície
12.05.2014    Krajské školské majstrovstvá, postupujúce družstvá
12.05.2014    Krajské školské majstrovstvá, propozície
12.05.2014    OR po 5 kolách
12.05.2014    Grand Slam výsledky
11.05.2014    Výsledky MSR Štafety - medzičasy
11.05.2014    Výsledky MSR Štafety
11.05.2014    Výsledky MSR Šprint - medzičasy
11.05.2014    Výsledky MSR Šprint
11.05.2014    Výsledky MSR Krátka trať - medzičasy
11.05.2014    Výsledky Akademické MSR
11.05.2014    Výsledky MSR Krátka trať
08.05.2014    Harmonogram organizácie MSR
08.05.2014    Rozdelenie organizátorov, aktualizácia
08.05.2014    MSR pokyny
07.05.2014    Štartovka šprint
07.05.2014    Štartovka middle
07.05.2014    Parametre tratí víkendových majstrovstiev
30.04.2014    Školské majstrovstvá KE, výsledky družstvá
30.04.2014    Školské majstrovstvá KE, jednotlivci medzičasy
30.04.2014    Školské majstrovstvá KE, výsledky jednotlivci
29.04.2014    Oblastný rebríček po 4 kolách
28.04.2014    OR Silica, výsledky nedeľa
28.04.2014    OR Silica, vysledky sobota
26.04.2014    Štartovka OR, nedeľa
26.04.2014    Štartovka OR, sobota
25.04.2014    OR Silica, pokyny a parametre tratí
23.04.2014    OR Grand Slam, propozície
23.04.2014    Klubové mapové sústredenie, apríl
23.04.2014    Oblastný rebríček Silica, propozície
15.04.2014    Školské majstrovstvá Košíc, propozície
08.04.2014    VSE City run 2014
02.04.2014    Plán mapových tréningov, jar
02.04.2014    Mapové okruhy výsledky
01.04.2014    Tréningový plán, apríl
31.03.2014    Mapový tréning 1.apríl, miesto štartu
26.03.2014    Oblastný rebríček Silica, propozície
24.03.2014    Priebežný stav OR po 2 kolách
24.03.2014    Bodovací systém oblastného rebríčka 2014
24.03.2014    2 (3)% dane za rok 2013
12.03.2014    Výbor klubu, marec
12.03.2014    Klub sústredenie, pokyny nedeľa-Miškolc
12.03.2014    Mapové tréningy, stavba
10.03.2014    Oblastný rebríček Herľany-Lemešany, propozície
07.03.2014    Mapové sústredenie, info
06.03.2014    2 (3)% dane za rok 2013
05.03.2014    Tréningový plán marec
23.02.2014    Valentínska snežienka, výsledky
22.02.2014    VS, časový harmonogram
22.02.2014    Mišo Lami v top desiake ŠOKu 2013
22.02.2014    Valentínska snežienka, pokyny
22.02.2014    Valentínska snežienka, štartovka
17.02.2014    Micro šprint v telocvični
14.02.2014    Valentínska snežienka, propozície
12.02.2014    MSR 2014 middle, šprint, štafety - propozície
05.02.2014    MSR 2014 middle, šprint, štafety
03.02.2014    Tréningový plán február
28.01.2014    2 resp 3% dane za rok 2013
22.01.2014    Sústredenie Štrbské Pleso, pokyny
19.01.2014    Fašiangová zábava s DJ Petrom K.
17.01.2014    Najúspešnejší pretekári ATU 2013
16.01.2014    Nové vedenie klubu
16.01.2014    Správa revíznej komisie za rok 2013
16.01.2014    Správa o činnosti klubu za rok 2013
14.01.2014    Klubový kalendár 2014
14.01.2014    Stredajšia výročná schôdza je volebná!
14.01.2014    Výbor klubu, január
10.01.2014    Zimné kondičné sústredenie, Štrbské Pleso
08.01.2014    Výročná členská schôdza klubu za rok 2013
04.01.2014    3kb organizátori, časový harmonogram
28.12.2013    Trojkráľová buzola, rozpis
23.12.2013    Šťastné a veselé Vianoce
23.12.2013    Vianočný kapor, výsledky s medzičasmi
23.12.2013    Vianočný kapor, výsledky
20.12.2013    Vianočný kapor, pokyny
20.12.2013    Vianočný kapor, štartovka
12.12.2013    Vianočný kapor, propozície
08.12.2013    Mikulášska čižma 2013, výsledky
08.12.2013    Košický trojkráľový beh 2014
06.12.2013    Mikulášska čižma 2013, štartovka
27.11.2013    Mikulášska čižma 2013, rozpis
13.11.2013    ATU víťazom Slovenského rebríčka klubov 2013
12.11.2013    Klubový výbor november
08.11.2013    Opustil nás Vlado Kopaničák
31.10.2013    Záver sezóny na Morskom oku
31.10.2013    Tréningy v telocvični začínajú
29.10.2013    PB tour výsledky
28.10.2013    Martin Šmelík 17ty na dorasteneckých ME
23.10.2013    PB tour info
22.10.2013    V Portugalsku sa v závere týždňa bežia ME dorastu
18.10.2013    Peo Bengtsson prechádza cez Košice
07.10.2013    Ťahanovský lesný beh
03.10.2013    Plavecká štafeta 2013
23.09.2013    Výbor klubu september
13.09.2013    Harmonogram organizačného zabezpečenia MSR
11.09.2013    MSR rozdelenie organizátorov
23.08.2013    Igor Roháč 2-násobný lesnícky majster Európy
15.08.2013    Klubový výbor, august
12.08.2013    Velvet run 2013
07.08.2013    Silica 2013: MSR nočné, šprint, mix šprint štafety, SRJ
07.08.2013    Letné o-preteky v plnom prúde
11.07.2013    GPS/Karst cup 2013 - E1,E2 and also other results
03.07.2013    Tomas M. vitazom B-finale na JMS
29.06.2013    V Hradci Králové začínajú juniorské MS
28.06.2013    Úlohy zo schôdze 2706
28.06.2013    Rozdelenie organizátorov Karstu
19.06.2013    Naťa T. členkou bronzovej štafety na ME v OC
12.06.2013    Schválené nominácie na vrcholné podujatia roka
30.05.2013    Viete, že ...?
29.05.2013    Klubová schôdza, pondelok 3.6.
29.05.2013    MSR middle, ubytovanie Malachov
22.05.2013    Výbor klubu, máj
22.05.2013    Oblastný rebríček Geravy, výsledky
22.05.2013    Grand Slam 2013, výsledky
16.05.2013    Krajské školské majstrovstvá, výsledky
15.05.2013    Jarné testy na dráhe, 1.kolo
15.05.2013    Tréningový šprint, Park Angelinum
14.05.2013    Tréning 1405, zraz
12.05.2013    MSR OC long, medzičasy
12.05.2013    MSR OC middle, medzičasy
11.05.2013    Majstrovstvá SR OC Bankov, aktualizovaná štartovka
10.05.2013    Majstrovstvá SR OC Bankov, štartovka
10.05.2013    Majstrovstvá SR OC
30.04.2013    Grand Slam 2013, OR 8.5.2013
30.04.2013    Beh Fit 2013, Ťahanovce
27.04.2013    Areál pevných kontrol Bankov
25.04.2013    Krajské školské majstrovstvá, propozície
25.04.2013    Školské majstrovstvá,výsledky družstvá
24.04.2013    Oblastný rebríček Geravy, propozície
24.04.2013    Školské majstrovstvá Košíc ZŠ a SŠ, výsledky
24.04.2013    Forest run
22.04.2013    MSR MTBO middle, long Košice, propozície
19.04.2013    Máme 2 školských majstrov sveta
18.04.2013    Šmelo na školských MS v Portugalsku šiesty v middli
16.04.2013    VSE city run 2013
11.04.2013    Školské majstrovstvá Košíc ZŠ a SŠ, propozície
10.04.2013    Šprint centrum KE, vysledky
07.04.2013    Oblastný rebríček Silica, medzičasy
07.04.2013    Oblastný rebríček Silica, vysledky
05.04.2013    Oblastný rebríček Silica, startovka
04.04.2013    Oblastný rebríček Silica, pokyny a trate
23.03.2013    Oblastný rebríček, Silica, rozpis
21.03.2013    2% (3%) dane za rok 2012
17.03.2013    Výsledky Miškolc, štafety
17.03.2013    Výsledky tréning Miškolc
17.03.2013    Mapové tréningy, jar
16.03.2013    Klubové sústredenie, výsledky
14.03.2013    Oblastný rebríček, 1.,2.kolo, rozpis
08.03.2013    Mapové sústredenie Miškolc/Košice
08.03.2013    Tréningový plán 2013/marec
07.03.2013    Výbor klubu marec
25.02.2013    Jarné mapové tréningy
17.02.2013    Valentínska snežienka, výsledky
15.02.2013    Valentínska snežienka, pokyny, dĺžky tratí
14.02.2013    MSR LOB krátka trať, štafety
13.02.2013    Seminár rozhodcov a usporiadateľov pretekov
07.02.2013    Valentínska snežienka 2013, rozpis
06.02.2013    2% dane za rok 2012
04.02.2013    Tréningový plán 2013/4
25.01.2013    Klubové sústredenie Štrbské Pleso, pokyny
22.01.2013    Správa revíznej komisie k činnosti klubu 2012
21.01.2013    Košická 40tka 2013, rozpis upravený
21.01.2013    Najúspešnejší pretekári klubu 2012
19.01.2013    Správa o činnosti klubu za rok 2012
15.01.2013    Fašiangová zábava, karneval
15.01.2013    LOB Majstrovstvá Maďarska, Bankút
14.01.2013    Klubové sústredenie Štrbské Pleso
14.01.2013    Košická 40tka 2013, rozpis
12.01.2013    EHMK dobrovoľník
09.01.2013    Výbor klubu január
03.01.2013    Výročná členská schôdza klubu za rok 2012
02.01.2013    Tréningový plán 2013/3
22.12.2012    Šťastné a veselé Vianoce!
22.12.2012    Vianočný kapor 2012, výsledky
22.12.2012    Trojkáľová buzola, rozpis
21.12.2012    VK, zoznam prihlásených pretekárov
21.12.2012    Vianočný kapor, pokyny
19.12.2012    Klubový kalendár 2013
14.12.2012    Mikulášska čižma - výsledky
11.12.2012    Vianočný kapor, rozpis
09.12.2012    Pokyny a dĺžky tratí
04.12.2012    Tréningový plán 2/2013
04.12.2012    Mišo Krajčík najúspešnejší o-bežec 2012
29.11.2012    Leto 2013
25.11.2012    Mikulášska čižma 2012
22.11.2012    Výbor klubu november
24.10.2012    Veteránske MS 2013, Sestriére-Taliansko
09.10.2012    Ťahanovský lesný beh
05.10.2012    Tréningové preteky, Hradová
02.10.2012    Záver sezóny
27.09.2012    Plavecká štafeta 2012
25.09.2012    Tréningové preteky Jahodná
18.09.2012    Otvorené atletické hry ATU 2012, konečné výsledky
17.09.2012    OAH ATU čiastkové výsledky
13.09.2012    Tréningový tábor mládeže V4
12.09.2012    Výbor klubu september
11.09.2012    Tréningové preteky, Bankov
07.09.2012    Otvorené atletické hry KOB ATU 2012
02.09.2012    OR 9 kolo vysledky
02.09.2012    OR 8 kolo výsledky
31.08.2012    Pokyny, trate 8 a 9 kola OR
31.08.2012    Štartovka 8. a 9. kola OR
20.08.2012    Oblastný rebríček 8, 9 kolo, rozpis
17.08.2012    Výbor klubu august
15.08.2012    Velvet run 2012
17.07.2012    Krajo 34. na MS vo Švajčiarsku
14.07.2012    Úspešné JWOC
02.07.2012    JWOC bulletin 4
30.06.2012    Prehľad organizátorov.
21.06.2012    Štart JMS 2012 sa blíži
11.06.2012    Potulka Terasou, propozície
27.05.2012    OR, opravené výsledky 6.kola
27.05.2012    OR 7.kolo, medzičasy
27.05.2012    OR 7 kolo výsledky
26.05.2012    Nedeľná štartovka
26.05.2012    OR 6. kolo výsledky
25.05.2012    Sobotná štartovka OR
25.05.2012    Pokyny a trate 6. a 7. kola OR
22.05.2012    Oblastný rebríček Ťahanovce, Silica
18.05.2012    Krajské školské majstrovstvá, výsledky
16.05.2012    Klubový výbor, máj
10.05.2012    Krajské školské majstrovstvá, propozície
09.05.2012    OR 3. kolo, výsledky
06.05.2012    OR 4.,5. kolo Geravy
01.05.2012    City run_pokyny
24.04.2012    Ťahanovský lesný beh
22.04.2012    6. a 7. kolo oblastného rebríčka Východ
21.04.2012    Bankovský lesný beh, výsledky
18.04.2012    Testy na dráhe
16.04.2012    V nedeľu pokračuje OR
14.04.2012    Šťastný deň Jana J.
10.04.2012    Bankovský lesný beh
05.04.2012    Mapové tréningy jar 2012
04.04.2012    City run 2012
24.03.2012    OR 2011, celkové výsledky
24.03.2012    Mapové tréningy jar
21.03.2012    2% dane za rok 2011
13.03.2012    Začína oblastný rebríček 2012
13.03.2012    Mapové sústredenie, Silica
06.03.2012    Klubový výbor, marec
26.02.2012    Prečo práve orienťák
25.02.2012    Valentínska snežienka, výsledky
24.02.2012    Valentínska snežienka, pokyny
24.02.2012    Valentínska snežienka, zoznam prihlásených
20.02.2012    2% dane za rok 2011
16.02.2012    Valentínska snežienka, propozície
02.02.2012    Organizátor JMS 2012
31.01.2012    Klubové sústredenie Štrbské Pleso
21.01.2012    Martin Šmelík, Talent roka 2011
17.01.2012    Najúspešnejší o-bežci ATU 2011
16.01.2012    Správa o činnosti klubu za rok 2011
11.01.2012    Klubový výbor, január
04.01.2012    Fašiangová zábava 20. januára
04.01.2012    ŠOK 2011, Ples športovcov Košíc
02.01.2012    Výročná členská schôdza klubu 2011
29.12.2011    Trojkráľová buzola 2012
23.12.2011    Šťastné a veselé Vianoce
18.12.2011    Vianočný kapor 2011, výsledky
17.12.2011    Vianočný kapor, pokyny
17.12.2011    Vianočný kapor, zoznam prihlásených
07.12.2011    Fašiangová zábava sa blíži
05.12.2011    Vianočný kapor 2011
04.12.2011    Mikulášska čižma 2011, výsledky
03.12.2011    Mikulášska čižma 2011, zoznam prihlásených
30.11.2011    Klubový výbor, november
28.11.2011    Tréning na Baránku
25.11.2011    Mikulášska čižma 2011, propozície
17.11.2011    November cup 2011, výsledky
15.11.2011    Záver sezóny tentokrát na Dedinkách
14.11.2011    November cup 2011
08.11.2011    Plavecká štafeta 2011
07.11.2011    50 rokov klubu, najvýraznejšie osobnosti, sponzori, partneri
03.11.2011    Náš klub oslavuje 50tku!
14.10.2011    Ťahanovský lesný beh
24.09.2011    Mišo K. beží Svetový pohár v Liberci
14.09.2011    Týždeň mobility v Košiciach
30.08.2011    OR Soroška, výsledky
28.08.2011    OR Soroška-pokyny, trate
27.08.2011    Štartovka OR na Soroške
22.08.2011    Zasadnutie výboru klubu, august 2011
18.08.2011    8.kolo oblastného rebríčka, Soroška
14.08.2011    Velvet run
27.07.2011    Posty organizátorov
25.07.2011    AKTUALNA DOPRAVA
25.07.2011    Aktualizácia ubytovania
25.07.2011    Strava organizátori
25.07.2011    Jedálny lístok
23.07.2011    Doprava organizátorov Karstu
23.07.2011    Mapa Krásnohorského Podhradia
23.07.2011    Aktualizované ubytovanie organizátorov
17.07.2011    Karst-ubytovanie organizátori
10.07.2011    Naša výprava sa vrátila z JMS v Poľsku s vlajkou IOF
10.07.2011    Úspešné ťaženie na veteránskych MS
30.06.2011    V Poľsku juniorské, v Maďarsku veteránske MS
28.06.2011    MED- Dávid Franko bízko k medaile, Martin Šmelík piaty
22.06.2011    ME dorastu začína sezóna vrcholových podujatí OB
01.06.2011    Test na dráhe
31.05.2011    Tréningový šprint, 3105
23.05.2011    Školské majstrovstvá SR, propozície
11.05.2011    Krajské školské majstrovstvá
11.05.2011    Ťahanovský beh fit
10.05.2011    6., 7. kolo oblastného rebríčka na Geravách
10.05.2011    Výbor klubu, máj
08.05.2011    Mapové tréningy, roznášači, výzva č.2
02.05.2011    VSE City run už v stredu 4. mája
01.05.2011    OR 4. kolo, výsledky
29.04.2011    OR 4.kolo, Silica, štartovka
29.04.2011    OR 4. kolo, Silica, pokyny
25.04.2011    Oblastný rebríček 5. kolo, Mirkovce
24.04.2011    3.kolo OR, Grand Slam, výsledky
20.04.2011    Oblastný rebríček 4.kolo, Silica
19.04.2011    City run 2011, 4 máj
18.04.2011    Mapové tréningy, jar
18.04.2011    Školské majstrovstvá KE, jednotlivci+družstvá
16.04.2011    OR-GrandSlam, pokyny,popisy
13.04.2011    Školské majstrovstvá Košíc, výsledky
12.04.2011    Bankovský lesný beh, rozpis
07.04.2011    Verejné preteky v OB, 17.4.
07.04.2011    3. kolo OR (Ťahanovský Grand Slam) propozície
04.04.2011    Školské majstrovstvá Košíc 2010-2011
24.03.2011    2% dane 2010
13.03.2011    Tréningový šprint, výsledky
10.03.2011    Výbor klubu, marec 2011
07.03.2011    Mapové sústredenie, 11.-13. marec
06.03.2011    Štartuje oblastný rebríček 2011, rozpis 1. a 2. kola
01.03.2011    2% dane za rok 2010
25.02.2011    Členské 2011
19.02.2011    Valentínska snežienka, výsledky
19.02.2011    Valentínska snežienka, štartovka
12.02.2011    Valentínska snežienka, propozície
08.02.2011    Fašiangová zábava sa blíži
05.02.2011    Ocenenie Športová osobnosť Košíc
29.01.2011    Výročná členská schôdza, zápis
29.01.2011    Prvé zasadnutie nového výboru, január 2011
25.01.2011    Najlepší o-bežci ATU 2010
25.01.2011    Nový predseda, nový výbor, nová revízna komisia
25.01.2011    Správa revíznej komisie klubu
24.01.2011    Správa o činnosti klubu za rok 2010
23.01.2011    Sústredenie Štrbské Pleso
20.01.2011    Najúspešnejší o-športovci 2010, ples o-športovcov
19.01.2011    Výbor klubu január
14.01.2011    Fašiangová zábava 2011
14.01.2011    2 % dane za rok 2010
31.12.2010    Výročná členská schôdza klubu
23.12.2010    Šťastné a veselé Vianoce
21.12.2010    Ples športovcov Košíc, 29. január 2011
20.12.2010    ATU Košice víťaz Slovenského rebríčka družstiev 2010
19.12.2010    Vianočný kapor 2010, výsledky
19.12.2010    Vianočný kapor, pokyny
18.12.2010    Vianočný Kapor 2010 štartovka
08.12.2010    Vianočný kapor 2010, propozície
06.12.2010    ŠOK 2010
05.12.2010    Mikulášska čižma, výsledky
05.12.2010    Mikulášska čižma, pokyny
04.12.2010    Mikulášska čižma, štartovka
03.12.2010    Adresár členov klubu
23.11.2010    Mikulášska čižma 2010, propozície
19.11.2010    Výbor klubu, november
16.11.2010    Záver sezóny, mapka
03.11.2010    Záver sezóny, 19.-21.11., Čingov
22.10.2010    Veteránske MS 2011, Maďarsko, Pécs
19.10.2010    Tréningové preteky Bankov
15.10.2010    Plavecká štafeta 2010
04.10.2010    Jelení paroh 2010
04.10.2010    Krajo bežal SP vo Francúzsku
30.09.2010    Záver sezóny 2010
27.09.2010    Výbor klubu, september
26.09.2010    Celkové výsledky OR Východ 2010
26.09.2010    Výsledky 8. (alias 6.) kola OR Východ 2010
25.09.2010    Štartovka 6. kola OR
24.09.2010    Pokyny, dĺžky tratí 6. kola OR
17.09.2010    6. kolo oblastného rebríčka, Bukovec- propozície
07.09.2010    4. kolo OR, výsledky
03.09.2010    Štartovka 4. kola OR
02.09.2010    5. kolo oblastného rebríčka, propozície
25.08.2010    4. kolo oblastného rebríčka, propozície
17.08.2010    Rozdelenie organizátorov GPS, Karst 2010
15.08.2010    Doprava na Karst
15.08.2010    Karst ubytovanie organizátori
09.08.2010    Zasadnutie výboru klubu, august 2010
18.07.2010    Vo švédskom Borlänge začínajú Akademické MS
12.07.2010    ME dorastu 2010, výsledky
26.06.2010    V Španielsku MED, akademici do Švédska na prípravu pred AMS
21.06.2010    Beh fit 2010
13.06.2010    SP OC Bankov, medzičasy
13.06.2010    SP v OC, Bankov, výsledky
13.06.2010    SRJ OC, štartovka
13.06.2010    MSR OC, medzičasy
13.06.2010    MSR OC stredná trať, výsledky
11.06.2010    MSR OC stredná trať, štartovka
11.06.2010    Majstrovstvá SR v OC na strednej trati, SP v OC
01.06.2010    Veteránske MS 2011, Maďarsko-Pécs
27.05.2010    Tréningové preteky šprint, Jahodná
25.05.2010    Sústredenie Štrbské Pleso
20.05.2010    M SR 2010 v MTBO na stredných tratiach
20.05.2010    Výbor klubu, máj 10
11.05.2010    Beh Fit 2010, Ťahanovce
11.05.2010    Mapové okruhy Družstevná
11.05.2010    Krajské školské majstrovstvá, rozpis
10.05.2010    Pozdrav 2 od Gula z Anglicka
05.05.2010    City run-pokyny
29.04.2010    Víkendové preteky-úlohy
26.04.2010    VSE City Run 2010
15.04.2010    Školské majstrovstvá Košíc 2009/2010, výsledky
14.04.2010    Miša Krajčíka nezabrzdil ani labyrint
11.04.2010    Výsledky 3.kola OR východ
07.04.2010    Školské majstrovstvá Košíc 2009/2010
02.04.2010    Úspešná žatva našich na Záhorí
31.03.2010    Rozpis 3.kolo OR
17.03.2010    2% dane za rok 2009
17.03.2010    Výbor klubu, marec 10
04.03.2010    Mapové sústredenie, info
02.03.2010    Jarné mapové tréningy
23.02.2010    2 % dane za rok 2009
29.01.2010    Klubové overaly-doobjednávka
28.01.2010    Info ku klubovému a CTM sústredeniu
25.01.2010    2% dane za rok 2009
22.01.2010    Správa revíznej komisie za rok 2009
20.01.2010    Správa o činnosti klubu za rok 2009
17.01.2010    Na MSR v LOBoch na Skalke sa nám darilo
15.01.2010    Výročná členská schôdza klubu, 20. január 2010
15.01.2010    Výbor klubu, január 10
13.01.2010    Fašiangová zábava 2010 za dverami
12.01.2010    Cena Žiarca, Pavčina Lehota
12.01.2010    Košická lyža 2010
07.01.2010    Krajčík zavŕšil víťazný hetrik na Trojkráľovej buzole
01.01.2010    pf 2010
28.12.2009    Výročná členská schôdza klubu za rok 2009
28.12.2009    Zimné sústredenie, Pavčina Lehota
22.12.2009    Šťastné a veselé Vianoce
20.12.2009    Vianočný kapor 2009, výsledky
19.12.2009    Vianočný kapor-pokyny, štartovka
19.12.2009    Trojkráľová buzola 2010
16.12.2009    Predbežný klubový kalendár 2010
07.12.2009    Vianočný kapor 2009
06.12.2009    Mikulášska čižma 2009 - výsledky
02.12.2009    Športová osobnosť Košíc 2009
30.11.2009    Jana M. - najúspešnejší orientačný bežec SR 2009
30.11.2009    CTM 2010
26.11.2009    Mikulášska čižma 2009
25.11.2009    Jesenný test na dráhe
24.11.2009    Fašiangová zábava 2010
22.10.2009    Záver sezóny 2009
19.10.2009    Gulo v nasadení
18.10.2009    Martina R. majsterkou Maďarska na dlhej trati, Mišo K. tretí
17.10.2009    Medailová žatva na MSR v klasike a v štafetách
16.10.2009    Bek okolo Sidorova
28.09.2009    Liga školských družstiev - výsledky, teamy
28.09.2009    Liga školských družstiev - výsledky,šprint
17.09.2009    OR 7. a 8. kolo - výsledky
10.09.2009    Ťahanovský lesný beh 2009
08.09.2009    Školská liga družstiev, 3.-4. kolo, Košice
07.09.2009    OR SNV 7. a 8. kolo - propozície
22.08.2009    Juniorske MS 2012 budú v Košiciach
18.08.2009    MS-kvalifikácia middle, long
14.08.2009    V Maďarsku začínajú MS, na štarte aj 4 naši
14.08.2009    Hana Bajtošová obhájila titul majsterky sveta MTBO v šprinte
26.07.2009    GPS/Karst 2009, rozdelenie úloh
26.07.2009    GPS/Karst-ubytovanie organizátori
19.07.2009    Svetové hry, Taiwan
09.07.2009    Zasadnutie výboru klubu-júl
08.07.2009    Juniorske MS, Taliansko
03.07.2009    ME dorastu - Katka P. dvadsiata na longu
01.07.2009    V Srbsku začínajú ME dorastu, v Taliansku juniorske MS
01.07.2009    ME MTBO-Dánsko
22.06.2009    Víkend-Janka M. 2xmajsterkou Maďarska, Mišo 2., Števo 3.
22.06.2009    Krajčík a Rákayová dominovali pri Ivachnovej
16.06.2009    Z Liptova sa vrátilo sedem orientačných majstrov
09.06.2009    Tréningové preteky, Bankov
03.06.2009    Beh fit 2009, Ťahanovce
24.05.2009    Veteránske MS 2010, Švajčiarsko
23.05.2009    Klubové dresy a overaly - konečná cena
19.05.2009    Martina R. majsterkou Maďarska v šprinte
18.05.2009    Krajčík a Rákayová triumfovali v Kremničke
14.05.2009    Výbor klubu-máj_09
11.05.2009    5.-6. kolo oblastného rebríčka, propozície
11.05.2009    Verejné preteky v OB-Lemešany
11.05.2009    Krajské majstrovstvá 2009-výsledky
07.05.2009    Klubové dresy a overaly - konečná cena
02.05.2009    Krajské majstrovstvá základných a stredných škôl 2008/2009
01.05.2009    Test na dráhe,30.4.
01.05.2009    OR 3.kolo - výsledky
30.04.2009    City run - výzva na prihlásenie
29.04.2009    City run - news
27.04.2009    City run 2009
26.04.2009    OR 4.kolo - výsledky
25.04.2009    Štartovná listina 4.kola OR
24.04.2009    Verejné preteky v OB-Bankov
24.04.2009    Oblastný rebríček 2009, 4. kolo-propozície
24.04.2009    Oblastný rebríček 2009, 3. kolo-propozície
21.04.2009    Tréning Družstevná-výsledky
18.04.2009    Školské MS middle-Katarína P. jedenásta, Iva Ď. trinásta
17.04.2009    Mimoriadne zasadnutie výboru klubu
17.04.2009    Postas cup - konfrontácia svetovej elity
16.04.2009    Školské MS v Španielsku-Katka Papugová ôsma
14.04.2009    Bankovský lesný beh
14.04.2009    Oblastný rebríček 2009, 4. kolo-propozície
14.04.2009    Oblastný rebríček 2009, 3. kolo-propozície
13.04.2009    Školské majstrovstvá sveta, Španielsko
10.04.2009    Slovenský rebríček Šaštín
31.03.2009    Tréningové preteky v šprinte
28.03.2009    Tréningové preteky-výsledky
26.03.2009    2% dane za r. 2008
25.03.2009    Výsledky 1.kola OR
24.03.2009    Výsledky 2. kola OR
21.03.2009    Štartovka 2. kola OR
17.03.2009    2 % dane za rok 2008
16.03.2009    Mapové tréningy - jar
15.03.2009    Treningové preteky, Silica
11.03.2009    Letná sezóna štartuje, v sobotu 21.3. prvé kolo
11.03.2009    Verejné preteky v OB
09.03.2009    Oblastný rebríček 2009, 1.-2. kolo
07.03.2009    Výbor klubu-marec_09
07.03.2009    2 % dane za rok 2008
26.02.2009    Mapové sústredenie Silica
23.02.2009    Sedem prvenstiev našich lyžiarov na Hrešnej
14.02.2009    Mišo Krajčík majstrom SR v LOBe
05.02.2009    Reportáž od Gula
03.02.2009    2 % dane za rok 2008
28.01.2009    Papugovci so štyrmi prvenstvami v Oblastnom rebríčku
26.01.2009    Sústredenie Štrbské Pleso-info
21.01.2009    Sústredenie Štrbské Pleso-program, účastníci
18.01.2009    Klubové dresy,overaly - rozhodnutie
16.01.2009    Správa o činnosti klubu za rok 2008
15.01.2009    Fašiangová zábava sa blíži
15.01.2009    Správa revíznej komisie za rok 2008
13.01.2009    Výročná členská schôdza za rok 2008
12.01.2009    Výbor klubu-január 09
08.01.2009    Návrhy klubových dresov
31.12.2008    MS 2009 - organizátorská výpomoc
30.12.2008    Trojkráľová buzola 2009
29.12.2008    Vianočný kapor 2008-výsledky
27.12.2008    Slovenský pohár na lyžiach na Kojšovke
27.12.2008    Košická lyža 2009
23.12.2008    Šťastné a veselé Vianoce
19.12.2008    Klubové dresy a overaly
17.12.2008    Fašiangová zábava 2009
11.12.2008    Vianočný kapor 2008-propozície
09.12.2008    Zimné sústredenie klubu a CTM-Štrbské Pleso
08.12.2008    Zloženie repre družstiev pre rok 2009
08.12.2008    Zloženie CTM KE pre rok 2009
03.12.2008    Spoločné klubové tréningy v zimnom období
18.11.2008    ATU Košice - dvojnásobný víťaz družstiev 2008
13.11.2008    Výbor klubu-november
10.11.2008    Záver sezóny
10.11.2008    Plavecká štafeta mesta 2008
03.11.2008    Naši ukončili pretekársku sezónu v okolí Miskolca
29.10.2008    Konferencia SZOŠ
28.10.2008    Tréningové voľno
23.10.2008    Macinská a Barták vybojovali orientačné tituly
23.10.2008    Bukfensík-doprava
17.10.2008    Pokyny MSR
17.10.2008    Ubytovanie ATU počas MSR
07.10.2008    ME dorastu 2008
02.10.2008    Školské majstrovstvá Košíc 2008/2009-výsledky
02.10.2008    Klubová schôdza - pondelok 6.10. !!!
24.09.2008    ME MTBO - Pavol Paprčka piaty!
19.09.2008    Ťahanovský lesný beh
19.09.2008    Výbor klubu-september
18.09.2008    8. kolo oblastného rebríčka 2008
16.09.2008    Školské majstrovstvá Košíc 2008/2009
09.09.2008    Janka majsterkou Maďarska, Katka víťazkou HI-TEC cupu v ČR
06.09.2008    Gulo sa už nežení
03.09.2008    Gulo sa žení
01.09.2008    Propozicie 6. a 7. kola oblastného rebríčka
29.08.2008    MS a JMS MTBO-middle a long
25.08.2008    Naťa T. tretia na JMS v MTBO!!!
18.08.2008    Labašovej sa forma oneskorila
15.08.2008    Karst schôdza
11.08.2008    Macinská a Krajčík uspeli na akademických MS v Estónsku
11.08.2008    Leštínský a Labašová víťazmi GPS 2008 v Častej
01.08.2008    AMS-Janka M. 10. na kratkej trati!
31.07.2008    AMS-sprint-Janka 22., long-Miso 13., Janka 16.
27.07.2008    Akademické MS 2008, Estónsko-Tartu
27.07.2008    Klubová schôdza - streda, 6.august
21.07.2008    MS štafety -ženy 11., muži 9.
19.07.2008    MS dlhá trať-Martina opäť 20., Marián Dávidík 6.!
18.07.2008    MS krátka trať- Janka 31., Mišo 34.-tiež výborné!
14.07.2008    Martina 20. na svete v šprinte, Lukáš Barták 4!
11.07.2008    MS 2008 v nedeľu začínajú!
10.07.2008    Zasadnutie výboru klubu, júl 08
10.07.2008    Pokrik :-) klubu, MMM
09.07.2008    O-festival, MS 2008-informácie
05.07.2008    JMS vo Švédsku -middle, dlhá trať
01.07.2008    2% dane za rok 2007-nahlásenie
01.07.2008    JMS-Števo Ringer v šprinte 78.
25.06.2008    Pri Lemešanoch víťazné repete Kollára pred Rákayovou
24.06.2008    Klubová schôdza - pondelok 30.6.2008
13.06.2008    Štefan Ringer odchádza na juniorske MS do Švédska
09.06.2008    City run
06.06.2008    Test na dráhe 6.6.
25.05.2008    Výbor klubu-máj
24.05.2008    Kvarteto našich sa zorientovalo k prvenstvám pri Limanowej
18.05.2008    Klubová členská základňa sa rozrastá
14.05.2008    Treningové preteky Bankov
13.05.2008    Martina, Janka, Katka, Mišo sa nominovali na MS
05.05.2008    Na najdlhšej trati najrýchlejší dorastenec Papuga
02.05.2008    Výsledky 3. kola OR
01.05.2008    Jarný testík na dráhe
25.04.2008    Školské MS v Škótsku: Tomáš M. o 1s štvrtý, Katka P. deviata
22.04.2008    Na Postas Cupe najrýchlejšia Jana Macinská
20.04.2008    3.kolo oblastného rebríčka-propozície
20.04.2008    Majstrovstvá sveta školskej mládeže v OB, Škótsko
19.04.2008    Prihlášky - posledné varovanie!
19.04.2008    Na Bankovskom krose dominovali orientaci
19.04.2008    Školské majstrovstvá Košíc 2008
15.04.2008    rozpis 6. ročníka Bankovského lesného behu
14.04.2008    Labašová triumfovala na Záhorí
07.04.2008    Školské regionálne majstrovstvá
31.03.2008    2.kolo OR - výsledky
31.03.2008    1.kolo OR - výsledky
26.03.2008    Mapové tréningy - jar
24.03.2008    2 % dane za rok 2007
20.03.2008    Mapové okruhy na Bažinách
12.03.2008    Propozície 2.kola oblastného rebríčka 2008
12.03.2008    Sústredenie reprezentácie SR v Košiciach
10.03.2008    2% dane za r. 2007
09.03.2008    Rozpis 1.kola OR východ - 29.3.
09.03.2008    Ťahanovský Grand Slam-prvé jarné preteky
07.03.2008    Zasadnutie výboru klubu, marec 08
04.03.2008    Klubová schôdza 10.3.2008
25.02.2008    LOB - M SR KT a štafiet
21.02.2008    Nové klubové dresy
12.02.2008    2 % dane za rok 2007
04.02.2008    Zasadnutie výboru klubu, 23.1.08,zápis
03.02.2008    Zimné klubové sústredenie-info
29.01.2008    Zápisnica z výročnej členskej schôdze klubu
20.01.2008    Zimné klubové sústredenie-Pavčina Lehota
17.01.2008    Správa o činnosti klubu za rok 2007
08.01.2008    Návrh stanov klubu
06.01.2008    Košická lyža-rozpis
28.12.2007    Výročná členská schôdza
27.12.2007    Fašiangová zábava 2008
23.12.2007    Šťastné a veselé Vianoce
23.12.2007    Vianočný kapor 2007-výsledky
21.12.2007    Vianočný test dorastu na dráhe
11.12.2007    Reprezentačné výbery Slovenska pre rok 2008
10.12.2007    Vianočný kapor 2007-propozície
05.12.2007    Čakali viac nováčikov v lese s buzolou a mapou
02.12.2007    Pohľad z východu na uplynulú sezónu
29.11.2007    Celkové výsledky OOL 2007
17.11.2007    Jesenný test na dráhe č.2
16.11.2007    ATU - víťaz Slovenského rebríčka družstiev 2007
07.11.2007    Jesenný test na dráhe
30.10.2007    Zlato z Istanbulu putovalo na Slovensko
29.10.2007    Martina a Kemo triumfovali v Aggteleku
19.10.2007    V urputnom súboji našich päťdesiatnikov rozhodol finiš
19.10.2007    Ivka Ďurčová sa nominovala na šampionát do Škótska
17.10.2007    Záver sezóny 2007
07.10.2007    10. a 11.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ 2007 - rozpis
03.10.2007    Naši sa v klasike zorientovali k šiestim titulom
03.10.2007    Nočné tituly pre Dávidíka a Labašovú
18.09.2007    Plavecká štafeta mesta
16.09.2007    Výsledky 9.kola Oblastnel ligy v OB - Východ
15.09.2007    Výsledky 8. kola Oblastnej ligy v OB - Východ
05.09.2007    8. a 9.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ 2007 - propozície
05.09.2007    Macinská triumfovala pri Svätom Jure o Cenu Sporka
05.09.2007    Pri Bielom kameni sa pretekári ATU zorientovali k 6 medailám
04.09.2007    Labašovej hatrick
31.08.2007    Pri vyhliadkovej veži sa najrýchlejšie orientoval Drenčák
27.08.2007    Juniorske MS 2010 v Košiciach nebudú
27.08.2007    MS 2007-štafety, šprint
24.08.2007    MS 2007-Jana Macinska 41. na dlhej trati
22.08.2007    MS 2007-Martina Rakayova vo finale middle 21.!!!
20.08.2007    Macinskej sa generálka na Karste cupe 2007 pred MS vydarila
05.08.2007    Ekipa orientačných bežcov ATU Košice štartovala na O-ringene
23.05.2007    Zoznam prihlásených - M SR KT
20.05.2007    Propozície MSR v OB školskej mládeže
20.05.2007    Výsledky krajského kola SŠ a ZŠ pre školský rok 2006/07
16.05.2007    Testy na dráhe
10.05.2007    Propozície 5. a 6. kola oblastného rebríčka, Sp.N. Ves
07.05.2007    Janka M. víťazkou GPS, Martina si vybehla nomináciu na MS
01.05.2007    Katka L. štvrtá na nočných M ČR
25.04.2007    Krajské majstrovstvá základných a stredných škôl 2007
25.04.2007    Prvomájový výlet
22.04.2007    Na Bankovskom lesnom behu sa presadil biatlonista
16.04.2007    Klubové dresy-došitie
13.04.2007    Bankovský lesný beh
10.04.2007    Martina R. majsterkou Maďarska na dlhej trati
05.04.2007    Výsledky 2.kola oblastnej ligy
05.04.2007    Výsledky 1.kola oblastnej ligy
04.04.2007    Školenie kartografov v Kysaku
27.03.2007    Pokyny pre víkendové sústredenie
23.03.2007    2 % dane za rok 2006
21.03.2007    Jarné klubové sústredenia
19.03.2007    M kraja v krose, Spartacus cup, Jarný pohár
13.03.2007    Majstrovstvá kraja v krose
12.03.2007    Fašiangy, Turíce, Veľká noc pride,...veselo bude!
06.03.2007    Letná sezóna sa blíži!
06.03.2007    2% dane za rok 2006
02.03.2007    1.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ - propozície
26.02.2007    O-ringen 2007-info č.2.-zálohy
22.02.2007    OR 2007-rozpis 2.kola
17.02.2007    Tréningové preteky, 17.2.07, Ťahanovce-výsledky
16.02.2007    Plán klubových mapových tréningov marec-jún 2007
15.02.2007    Valentínska snežienka 2007
09.02.2007    2% dane za r. 2006
05.02.2007    Školenie trénerov
04.02.2007    Klubová schôdza 14.2.2007
01.02.2007    Košická lyža-zmena termínu
31.01.2007    Košická lyža-rozpis
31.01.2007    O-ringen-ubytovanie
27.01.2007    O-ringen 2007-uzávierka prihlášok
23.01.2007    Fašiangová zábava 2007
12.01.2007    Opustil nás Peter Sláma st.
02.01.2007    Bilancovanie uplynulej sezóny ATU Košice
01.01.2007    Rozpis Trojkráľovej Buzoly
25.12.2006    Vianočné kapre korisťou Sokola a Sleziakovej
21.12.2006    Sú tu Vianoce - vychutnajte si ich čaro!
21.12.2006    Kemova družina dominuje s buzolou už štvrtý rok
11.12.2006    Vianočný kapor 2006 - rozpis
15.11.2006    Testy na dráhe
15.11.2006    ATU opäť víťazom Slovenského rebríčka družstiev
08.11.2006    Záver sezóny 16.-19.11.2006 - informácie
02.11.2006    Výsledky pretekov na Plešiveckej planine
29.10.2006    KLUBOVÝ ZÁJAZD NA O-RINGEN 2007
25.10.2006    Výsledky regionálneho kola SŠ a ZŠ pre školský rok 2006/07
25.10.2006    Skupina Škandinávcov opäť prechádza cez Košice
20.10.2006    Zloženie štafiet na víkend
16.10.2006    Janka Macinská druhá na majstrovstvách Maďarska
11.10.2006    Všetko najlepšie Laci báči !
08.10.2006    Propozície regionálneho kola SPŠaG
30.09.2006    Katka 5. na nočných M ČR
25.09.2006    Prvý klubový paintballový zápas!
25.09.2006    8. a 9.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ - propozície
13.09.2006    Vitaj Adamko!
12.09.2006    Nová posila ATU
10.09.2006    Janka Macinská 6. na majstrovstvách Švédska na dlhej trati
28.08.2006    Pár viet na margo AMS 2006
22.08.2006    Jedna medaila so strieborným leskom zostala doma
21.08.2006    AMS 2006 aneb jak jsem hlídal kontroly
13.07.2006    Uspokojila len Krška
13.07.2006    Kema ani zranená ruka nezabŕzdila k medailovej placke
11.07.2006    Klubová shôdza 17.7.06
26.06.2006    Krátké ohlédnutí za Krasovým víkendem
26.06.2006    Ponúka na koniec prázdnin
20.06.2006    Klubová schôdza pred AMS a Karst cupom
09.06.2006    Preteky v Maďarsku zrušené
31.05.2006    Výsledky krajských majstrovstiev školských výberov
16.05.2006    Výsledky mapových okruhov
16.05.2006    4. a 5.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ - výsledky
12.05.2006    Krajské majstrovstvá základných a stredných škôl
11.05.2006    Krajské majstrovstvá v OB žiakov a žiačok - propozície
09.05.2006    4. a 5.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ - propozície
09.05.2006    3.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ - výsledky
05.05.2006    Pollák sa na Morave zorientoval k dvom prvenstvám.
04.05.2006    Pozvánka na BEH FIT
02.05.2006    3.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ - propozície
01.05.2006    ZMENA TERMÍNU oblastného rebríčka
26.04.2006    Mušinský zvíťazil medzi žiakmi na Bankovskom lesnom behu.
25.04.2006    Školské svetové hry v Pezinku - 4. Jana Kršiaková
23.04.2006    Výborné výsledky našich dievčat
18.04.2006    Výsledky mapových okruhov
12.04.2006    8.-9.4.2006 Pusztavacz - Postás - Matáv kupa
10.04.2006    Príďte si preveriť bežeckú kondíciu na Bankov !
02.04.2006    Jarné rozbehanie na Silici
28.03.2006    Mapové klubové sústredenie
26.03.2006    Ako sme si zakufrili na Prvom jarnom kufri na Bankove
18.03.2006    Plán klubových mapových tréningov
13.03.2006    1.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ - propozície
10.03.2006    2.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ - propozície
01.03.2006    Klubová schôdza 15.3.2006
01.03.2006    Drenčo a Jana na úvodné preteky PWT 2006 do Talianska
21.02.2006    Bežkári zápolili na Bankove
20.02.2006    Veteránske majstrovstvá sveta 2006 sa blížia
30.01.2006    Zimné klubové sústredenie-Mlynky-info č.1.
24.01.2006    Mládežníci i veteráni sa na lyžiach zorientovali k titulom
20.01.2006    V Kysaku usporiadali Trojkráľovu buzolu
07.01.2006    Nová sezóna se blíží
06.01.2006    Zloženie CTM KE pre rok 2006
19.12.2005    VIANOČNÝ KAPOR 2005 - výsledky
19.12.2005    Vianočný kapor
08.12.2005    VIANOČNÝ KAPOR 2005 - rozpis
30.11.2005    A je to tady
22.08.2005    Advanta Cup alebo To ste ešte nezažili
22.08.2005    3. a 4.slovenský rebríček - Doľany
21.08.2005    7.-8.5.2005, Visalaje - Slovenský rebríček

Kedysi dávno nové na stránke:
Pozn.: niektoré súbory možno nebudú prístupné.
15.11.2004 Pieseň orientačného tuláka
6.11.2004 Záver sezóny - pozvánka.
6.11.2004 Preteky so Švédmi (4.11.) - výsledky.
26.5.2004 Oblastný rebríček - kvôli zmene termínu pretekov v Martine, došlo k zmene termínu 7. a 8. kola oblastnej ligy. Preteky budú už tento víkend (12.a 13.6.) rozpis nájdete tu.
26.5.2004 Oblastný rebríček - zverejnené výsledky po 6-tich kolách.
24.5.2004 M SR KT - zverejnené výsledky.
19.5.2004 M SR KT - zverejnené pokyny.
14.5.2004 M SR KT - zverejnené dĺžky tratí.
28.4.2004 Výsledky 3. kola oblastnej ligy a priebežné výsledky po 4 kolách.
28.4.2004 Výsledky 4.,5. a 6., kola oblastnej ligy.
19.3.2004 Bulletin 1 of Open Slovak Championship in MTBO and Slovak Cup HI-TEC 2004.
12.3.2004 Rozpis M SR v orientačnom behu a Slovenského rebríčka (22.-23.5.2004)
12.3.2004 Rozpis M SR v orientačnej cyklistike a Slovenského pohára HI-TEC (3.-5.7.2004)
11.2.2004 Rozpis 1. a 2. kola oblastnej ligy Východ - Košice, Zelený dvor.
11.2.2004 Výsledky 4. kola Košicko-Kysackej zimnej ligy a tiež celkové výsledky KKZL 2004.
11.2.2004 Rozpis 3.a 4. kola oblastnej ligy.
11.2.2004 Rozpis Valentínskej Snežienky.
9.2.2004 Stránka Oblastnej ligy 2004 je aktualizovaná na rok 2004 vrátane zimnej ligy.
13.1.2004 Návod ako prispieť klubu OB ATU Košice dvoma percentami zo svojich daní.
13.1.2004 23.1.2004 sa koná Fašiangové posedenie spojené s tancom. (rozpis)
13.1.2004 Výsledky Trojkráľovej Buzoly.
13.1.2004 Výsledky Vianočného Kapra.
11.12.2003 Rozpis Vianočného Kapra.
11.12.2003 Informácie o pretekoch Karst Cup 2004.
7.11.2003 Informácie o Závere sezóny.
26.9.2003 Výsledky 13. kola oblastnej ligy a celkové výsledky
26.9.2003 Výsledky z oblastnej ligy - 11. a 12. kolo
25.9.2003 Pokyny a štartová listina M SR.
19.9.2003 Dĺžky tratí M SR.
11.9.2003 Výsledky 10. kola Oblastnej ligy a priebežné celkové výsledky.
2.9.2003 M SR klasika+štafety 2003 - ukážky terénu tu.
4.7.2003 SILICA 2003 - samostatné stránky
13.4.2003 SILICA 2003 - prihláškový formulár.
22.3.2003 Rozpis 3. a 4. kola oblastného rebríčka, 5.-6.4.2003, Bukovec.
5.3.2003 Rozpis prvých jarných pretekov Východu - 1. kolo oblastného rebríčka.   22.3.2003, Košice - Furča.
24.2.2003 Výsledky Košicko-Kysackej zimnej ligy 2002/03.
24.2.2003 SILICA 2003 - MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SR 2003 V ŠPRINTE, Akademické majstrovstvá SR 2003 - 41. ročník "POHÁR REKTORA TU", World ranking event, Slovenský rebríček v orientačnom behu 2003 - Predbeľný rozpis. Betliar, Silická planina, 22.-24.8.2003.
9.2.2003 Prehľad spoločných tréningov.
5.2.2003 Ako venovať 1% z dane?
5.2.2003 Manľelia Johansenovci vynikajúco zúročili svoje lyľiarske danosti na víkendovom WRE v lyĽiarskom OB na Skalke. Oyvind skončil na krátkej trati na 9. mieste, Katka skončila 11. na klasickej a na vynikajúcom 5. mieste na krátkej trati.
4.2.2003 Rozpisy Zimného samorastu - 3. kola a Valentínskej sneľienky - 4. kola zimnej ligy 2002/03. 9. a 15.2.2003, Košice.
14.1.2003 Výsledky Novoročného moriaka - 2.kolo zimnej ligy 2002/03.
A tieľ priebeľné výsledky zimnej ligy.
14.1.2003 Výsledky Vianočného kapra - 1.kolo zimnej ligy 2002/03.
20.12.2002 Zápis z porady predsedov klubov v oblasti. Obsahuje aj kalendár zimnej aj klasickej oblastnej ligy. Bulletin a kalendár na budúci rok bude onedlho.
12.12.2002 V bratislavskom Dome športu sa v stredu uskutočnilo vyhlásenie najúspešnejších akademických športovcov SR. Medzi vyhlásenými športovcami bola  aj Martina, za titul akademickej majsterky sveta z bulharskej Varny. Akcia bola organizovaná Slovenskou asociáciou univerzitného športu a okrem generality tejto inštitúcie oceneným prišiel pogratulovať aj štátny tajomník ministerstva školstva László Szigeti, zastupujúci zaneprázdneného ministra tohoto rezortu. Začiatkom budúceho roka čaká Martinu v Bratislave ešte vačšia udalosť, keď ocenených športovcov prijme premiér SR Mikuláš Dzurinda. Ocenení boli aj tréneri, medzi ktorými nechýbal Kemo.
2.12.2002 Rozpis pretekov o Vianočného kapra.
2.12.2002 Včera nás náhle opustil skvelý človek - Stanislav Franko st. Česť jeho pamiatke.

17.10.2002 Výsledky záveru sezóny a mapa s celou traťou.
17.10.2002 Pokyny na preteky Záver sezóny 2002 tu.
17.10.2002 Výsledky oblastného rebríčka 2002 sa nám pomaly kompletizujú: 14. kolo - scorelauf, 12.10.2002, Kysak. Viď sekciu oblastná liga.
14.10.2002 Výsledky 13. kola oblastného rebríčka, 12.10.2002, Kysak,
oblastný rebríček Košicko-Prešovskej oblasti 2002 - Celkové výsledky (zatiaľ iba súčty).
4.10.2002 Rozpis 13. a 14. kola oblastného rebríčka, 12.10.2002, Kysak.
18.9.2002 Rozpis 11. a 12. kola oblastného rebríčka, 28.-29.09.2002, Horný Bankov, Niľný Klatov - Maša.
8.9.2002 Výsledky - Cena Prvej stavebnej sporiteľne a Slovenský rebríček v orientačnom behu, 7.-8.9.2002, Silická planina.
3.9.2002 ©tartovky na víkendové preteky..
3.9.2002 Prihlášky - Cena Prvej stavebnej sporiteľne a Slovenský rebríček v orientačnom behu, 7.-8.9.2002, Silická planina.
22.8.2002 Martina sa stala AKADEMICKOU MAJSTERKOU SVETA!!! Stalo sa tak včera, na prvých pretekoch - klasike AMS vo Varne.
21.8.2002 Dlľky tratí Ceny Prvej stavebnej sporiteľne a Slovenského rebríčka v orientačnom behu, 7.-8.9.2002, Silická planina.
30.7.2002 Rozpis Ceny Prvej stavebnej sporiteľne a Slovenského rebríčka v orientačnom behu, 7.-8.9.2002, Silická planina.
26.7.2002 Aj nové mapy sú v mapovej časti.
6.6.2002 Výsledky 7. a 8. kola oblastného rebríčka, 1.-2.6.2002, Malá Ida, Lemešany.
25.5.2002 Rozpis 7. kola oblastného rebríčka, 1.6.2002, Malá Ida.
7.5.2002 Rozpis 8. kola oblastného rebríčka, 2.6.2002, Lemešany.
26.4.2002 Čo je to orientačný beh? Toto...
18.4.2002 Rozpis 5. a 6. kola oblastného rebríčka, 4.-5.5.2002, Košice.
25.3.2002 Výsledky 3. a 4. kola oblastného rebríčka, 23.-24.3.2002, Bukovec.
18.3.2002 Výsledky 1. a 2. kola oblastného rebríčka, 9.-10.3.2002, Košice.
9.3.2002 Oblastný rebríček Košicko - Prešovskej oblasti v OB 2002.
1.3.2002 Stránka pre členov klubu, ak neviete heslo, opýtajte sa. Všetko z minulého roku nájdete v archíve.
18.2.2002 Pohár Slovenského krasu 2002 - ukáľky máp, orientačná mapa a stránky ako také.
1.11.2001 Pohár Slovenského krasu 2002 - rozpis.
22.10.2001 Pohár Slovenského krasu 2002 - Predbeľné informácie.
16.10.2001 Konečné poradie oblastného rebríčka.
14.10.2001 Výsledky 11. a 12. kola oblastného rebríčka, 29.-30.9.2001, Spišská Nová Ves.
7.10.2001 Rozpis 13. kola oblastného rebríčka, MO v OB na klasických tratach a MO štafiet, 13.-14.10.2001, Kysak.
4.9.2001 Výsledky 10. kola oblastného rebríčka, Majstrovstiev oblasti v parkovom OB, 29.8.2001, sidl. Nad Jazerom.
16.8.2001 Rozpis 10. kola oblastného rebríčka, majstrovstvá oblasti v parkovom OB, 29.8.2001, sidl. Nad Jazerom.
5.8.2001 Zoznam členov klubu, pripomienky a doplnky mailujte.
23.7.2001 Môľete si pozrieť našich návštevníkov, Vy by ste mali byť ten najčerstvejší ....
17.7.2001 Archív.
27.6.2001 Ide podstránka s mapami.
27.5.2001 Výsledky 1. a 2. kola Slovenského pohára elity, Slovenského rebríčka jednotlivcov, M SR klubových druľstiev a 39. ročníka Pohára rektora TU, 26.-27.5.2001, Bukovec.
25.5.2001 Výsledky 8. a 9. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 12.-13.5.2001, Hnilčík.
23.5.2001 Dĺľky tratí a štartové listiny 1. a 2. kola Slovenského pohára elity, Slovenského rebríčka jednotlivcov, M SR klubových druľstiev a 39. ročníka Pohára rektora TU, 26.-27.5.2001, Bukovec.
1.5.2001 Rozpis  8. a 9. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 12.-13.5.2001, Hnilčík.
23.4.2001 Výsledky majstrovstiev SR na dlhých tratiach a 7. kola oblastného rebríčka, 21.4.2001, Drienovec.
18.4.2001 Výsledky 5. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 7.4.2001, Kavečany - Hrešná.
12.4.2001 Rozpis 1. a 2. kola Slovenského pohára elity, Slovenského rebríčka jednotlivcov, M SR klubových druľstiev a 39. ročníka Pohára rektora TU, 26.-27.5.2001, Bukovec.
12.4.2001 Odkazovač čaká na Vaše odkazy.
10.4.2001 Výsledky 6. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 8.4.2001, Kavečany - Hrešná.
6.4.2001 Aktualizovaný rozpis 7. kola oblastného rebríčka, ktoré je organizované súčasne s M SR DT, 21.4., Drienovec.
26.3.2001 Rozpisy 5. a 6. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 7.-8.4.2001, Košice - Kavečany.
25.3.2001 Výsledky 3. a 4. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 24.-25.3.2001, Silická planina.
12.3.2001 Výsledky 1. a 2. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 10.-11.3.2001, Košice.
24.2.2001 Prvá "inojazyčná" verzia stránok.
22.2.2001 Rozpis medzinárodných majstrovstiev SR v orientačnom behu na dlhých tratiach, ktoré sú zároveň 7. kolom oblastného rebríčka Košicko-Prešovskej oblasti, 21.4.2001, Drienovec
16.2.2001 Rozpisy 1. a 2. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 10.-11.3.2001, Košice.
15.2.2001 Pribudlo počítadlo prístupov.
14.2.2001 Rozpis 3. a 4. kola rebríčka Košicko - Prešovskej oblasti v OB, 24.-25.3.2001, Silica.
13.2.2001 Funguje galéria obrázkov, fotografie pribúdajú a budú pribúdať priebeľne.
8.2.2001 Informácie o oblastnom rebríčku Košicko - Prešovskej oblasti v OB.
7.2.2001 Nulté narodeniny týchto stránok.