Konečné výsledky kategórie                                                  7.4.2013 9:17:28
                          Oblastný rebríček Východ Silica 6.4.2013
===KOB ATU Košice==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategórie: DR          1.6km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudra Maroš                                   KYS           24.40  +      0.00
  2.Štefeková                                     TKE           66.33  +     41.53
 
Konečné výsledky kategórie: K           3.2km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Maliar Karol                                  TKE6601       77.53  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: M10         1.6km    0m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novota Lukáš                                  TKE0302       20.32  +      0.00
  2.Vaľa Martin                                   KYS           31.12  +     10.40
 
Konečné výsledky kategórie: M14         3.2km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mihalič Štefan                                TKE0002       45.12  +      0.00
  2.Juraško Timotej                               TKE0001       49.13  +      4.01
  3.Simočko Lukáš                                 TKE0003       95.15  +     50.03
  4.Potočný Igor                                  KYS           99.10  +     53.58
 
Konečné výsledky kategórie: M18         6.2km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Franko Stanislav ml.                          KYS9802       61.56  +      0.00
  2.Chupek Jakub                                  VZA           67.37  +      5.41
  3.Sláma Dušan                                   TKE9801       73.34  +     11.38
  4.Nosko Marek                                   TKE9603       75.15  +     13.19
    Maliar Matúš                                  TKE9803   DISK              
    Dudra Šimon                                   KYS9801   DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: M21         9.3km    0m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmelík Martin                                 TKE9604       63.42  +      0.00  R:    0b
  2.Horyna Roman                                  LCE           64.18  +      0.36  R:    0b
  3.Mušinský Tomáš                                TKE9301       65.26  +      1.44  R:    0b
  4.Franko Dávid                                  KYS9301       65.34  +      1.52  R:    0b
  5.Šurgan Štefan                                 HBB           66.52  +      3.10  R:    0b
  6.Krajčík Michal                                TKE8704       67.20  +      3.38  R:    0b
  7.Mižur Peter                                   FBA           67.38  +      3.56  R:    0b
  8.Papuga Miroslav                               TKE9002       76.09  +     12.27  R:    0b
  9.Glončák Peter                                 FBA           77.02  +     13.20  R:    0b
 10.Porubčan Igor                                 KYS7101       79.44  +     16.02  R:    0b
 11.Patráš Igor                                   HBB           81.36  +     17.54  R:    0b
 12.Jonáš Martin                                  BBA           82.48  +     19.06  R:    0b
 13.Marton Radovan                                KYS7802       85.29  +     21.47  R:    0b
 14.Kollár Miroslav                               KYS8801       85.41  +     21.59  R:    0b
 15.Kopčík Matej                                  SPE           85.45  +     22.03  R:    0b
 16.Mižúr Šimon                                   FBA           86.56  +     23.14  R:    0b
 17.Müller Matej                                  VBA           87.03  +     23.21  R:    0b
 18.Dudra Milan                                   KYS7201       89.24  +     25.42  R:    0b
 19.Kebis Samuel                                  SPE           95.15  +     31.33  R:    0b
 20.Takáč Teodor                                  HBB          100.14  +     36.32  R:    0b
 21.Novota Mikuláš                                TKE6002      102.18  +     38.36  R:    0b
 22.Klabouch Martin                               VZA          105.12  +     41.30  R:    0b
 23.Král Adam                                     VZA          108.01  +     44.19  R:    0b
 24.Hajduch Tomáš                                 TKE8001      136.36  +     72.54  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategórie: M45         5.2km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šmelík Juraj                                  RBA           48.51  +      0.00
  2.Štefko Igor                                   ZMT           48.55  +      0.04
  3.Papuga František                              TKE           49.28  +      0.37
  4.Franko Stanislav                              KYS6401       51.33  +      2.42
  5.Mižúr Ján                                     FBA           51.57  +      3.06
  6.Jarný Martin                                  KYS6104       53.28  +      4.37
  7.Šoltés Pavol                                  SSN6402       54.38  +      5.47
  8.Nosko Marek                                   TKE6201       57.40  +      8.49
  9.Kollár Jaroslav                               KYS6102       61.20  +     12.29
 10.Roháč Igor                                    TKE4301       61.53  +     13.02
 11.Šoltés František                              SSN6202       65.05  +     16.14
 12.Sláma Peter                                   TKE6401       65.57  +     17.06
 13.Onder Anton                                   MKE           66.45  +     17.54
 14.Jerguš Martin                                 TKE6702       67.21  +     18.30
 15.Simočko Michal                                TKE5302       72.51  +     24.00
 16.Žilinčík Slávko                               TKE5602       87.40  +     38.49
    Kuchta Ján                                    TKE       DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: N           2.5km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rajničová Lucia                               MKE           34.23  +      0.00
  2.Novisedláková Dana                            MKE           36.00  +      1.37
 
Konečné výsledky kategórie: W18         4.9km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hošeková Vanda                                VZA           44.01  +      0.00
  2.Papugová Martina                              TKE9551       46.11  +      2.10
  3.Papugová Andrea                               TKE9751       54.26  +     10.25
  4.Hrabošová Magdaléna                           RBA           56.43  +     12.42
  5.Franková Dominika                             KYS9553       57.33  +     13.32
  6.Šmelíková Tereza                              RBA           59.45  +     15.44
  7.Košutová Katarína                             VZA           61.51  +     17.50
  8.Schenková Tereza                              RBA           65.47  +     21.46
  9.Miklušová Tereza                              RBA           71.46  +     27.45
 
Konečné výsledky kategórie: W21         6.3km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolová Ľudmila                              KYS9451       62.11  +      0.00  R:    0b
  2.Ďurčová Ivana                                 TKE9252       66.27  +      4.16  R:    0b
  3.Slámová Jana                                  TKE7252       71.34  +      9.23  R:    0b
  4.Ugrayová Kristína                             TKE9254       71.53  +      9.42  R:    0b
  5.Nosková Erika                                 TKE9452       80.19  +     18.08  R:    0b
  6.Šmelíková Jana                                TKE6653       84.22  +     22.11  R:    0b
  7.Štefková Andrea                               ZMT           91.20  +     29.09  R:    0b
    Steigrová Lucia                               HBB       DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: W45         3.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mušinská Eva                                  TKE6451       50.08  +      0.00
  2.Jurašková Ema                                 TKE6453       59.50  +      9.42
  3.Mižúrová Jana                                 FBA           61.26  +     11.18
  4.Jergušová Annamária                           TKE6651      137.27  +     87.19