Výsledky kategórii s medzičasmi                                                                                                                                                        15.9.2007 20:50:10
                                                                                   8. kolo Oblastnej ligy OB - východ
===KOB ATU Košice===============================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: K           2.5km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-33      3-32      4-50      5-46      6-49      7-47      8-100   
  1 Trojčák Daniel                 24.42  4.12/     9.34/    11.40/    16.44/    17.31/    20.39/    22.29/    24.09/    24.42/   
    USK Praha                             4.12/     5.22/     2.06/     5.04/     0.47/     3.08/     1.50/     1.40/     0.33/   
  2 Kováč Jakub                    27.46  3.03/     8.57/    11.39/    17.07/    18.18/    22.49/    25.28/    27.18/    27.46/   
    Gymnázium Šrobárova Košice            3.03/     5.54/     2.42/     5.28/     1.11/     4.31/     2.39/     1.50/     0.28/   
  3 Jergušová Annamária           117.37  9.26/    22.39/    64.35/    80.02/    83.35/   104.54/   110.29/   116.22/   117.37/   
                                          9.26/    13.13/    41.56/    15.27/     3.33/    21.19/     5.35/     5.53/     1.15/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-10N       1.5km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-46      3-47      4-100   
  1 Dudra Šimon                17.40 0ch  5.08/     8.48/    15.31/    17.11/    17.40/   
                                          5.08/     3.40/     6.43/     1.40/     0.29/   
  2 František Šoltés           19.41 0ch  3.14/    10.50/    17.28/    19.14/    19.41/   
                                          3.14/     7.36/     6.38/     1.46/     0.27/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-10R       1.5km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-46      3-47      4-100   
  1 Dučay Róbert               20.07 0ch  5.38/     8.40/    17.27/    19.40/    20.07/   
                                          5.38/     3.02/     8.47/     2.13/     0.27/   
  2 Iannaccone Antonio         20.12 0ch  5.36/     8.53/    17.24/    19.38/    20.12/   
                                          5.36/     3.17/     8.31/     2.14/     0.34/   
  3 Šimko Janik                22.24 0ch  7.37/    10.40/    19.27/    21.57/    22.24/   
                                          7.37/     3.03/     8.47/     2.30/     0.27/   
  4 Roháč Martin               33.26 0ch  9.29/    16.17/    28.32/    32.23/    33.26/   
                                          9.29/     6.48/    12.15/     3.51/     1.03/   
  5 Sláma Michal               41.57 0ch 14.05/    21.28/    35.59/    41.04/    41.57/   
                                         14.05/     7.23/    14.31/     5.05/     0.53/   
  6 Sláma Richard              42.46 0ch 14.02/    22.11/    36.05/    41.47/    42.46/   
                                         14.02/     8.09/    13.54/     5.42/     0.59/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-12        1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-46      3-47      4-44      5-100   
  1 Jakub Šoltés                   27.41  9.27/    16.07/    23.44/    26.27/    30.11/    27.41/   
                                          9.27/     6.40/     7.37/     2.43/     3.44/         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-14        2.8km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-42      3-32      4-33      5-48      6-49      7-47      8-100   
  1 Mušinský Tomáš                 25.00  3.18/     5.27/    12.01/    13.52/    17.40/    21.35/    23.17/    24.35/    25.00/   
                                          3.18/     2.09/     6.34/     1.51/     3.48/     3.55/     1.42/     1.18/     0.25/   
  2 Franko Dávid                   31.17  3.15/    11.30/    16.39/    18.57/    23.17/    27.08/    29.13/    30.53/    31.17/   
                                          3.15/     8.15/     5.09/     2.18/     4.20/     3.51/     2.05/     1.40/     0.24/   
  3 Kollár Daniel                  51.47  7.58/    15.11/    28.01/    32.01/    39.06/    46.41/    49.22/    51.20/    51.47/   
                                          7.58/     7.13/    12.50/     4.00/     7.05/     7.35/     2.41/     1.58/     0.27/   
  4 Tomáš Filicky                  52.28  5.12/    10.28/    21.58/    26.18/    34.19/    47.09/    50.03/    51.58/    52.28/   
                                          5.12/     5.16/    11.30/     4.20/     8.01/    12.50/     2.54/     1.55/     0.30/   
  5 Radoslav  Šomšák               53.35  6.09/    12.08/    27.37/    33.35/    41.15/    48.42/    51.28/    53.07/    53.35/   
                                          6.09/     5.59/    15.29/     5.58/     7.40/     7.27/     2.46/     1.39/     0.28/   
  6 Viliám Slejzak                 56.36  9.18/    14.23/    26.04/    30.23/    38.27/    51.08/    54.11/    56.08/    56.36/   
                                          9.18/     5.05/    11.41/     4.19/     8.04/    12.41/     3.03/     1.57/     0.28/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-16        3.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-33      4-40      5-39      6-41      7-42      8-43      9-47     10-44     11-100   
  1 Semančík Dominik               30.01  3.28/     8.36/    11.05/    14.09/    16.43/    18.57/    22.05/    26.38/    28.00/    28.50/    29.35/    30.01/   
                                          3.28/     5.08/     2.29/     3.04/     2.34/     2.14/     3.08/     4.33/     1.22/     0.50/     0.45/     0.26/   
  2 Sokol Juraj                    32.08  3.26/     8.21/    14.31/    17.51/    18.57/    21.19/    24.33/    28.21/    30.31/    31.14/    31.51/    32.08/   
                                          3.26/     4.55/     6.10/     3.20/     1.06/     2.22/     3.14/     3.48/     2.10/     0.43/     0.37/     0.17/   
  3 Kliment Lukáš                  39.00  4.59/    10.18/    12.37/    23.12/    24.02/    26.32/    30.29/    35.53/    36.55/    37.46/    38.36/    39.00/   
                                          4.59/     5.19/     2.19/    10.35/     0.50/     2.30/     3.57/     5.24/     1.02/     0.51/     0.50/     0.24/   
  4 Čarný Patrik                   40.10  8.05/    12.57/    15.13/    18.29/    20.41/    23.53/    28.25/    35.15/    37.34/    38.53/    39.50/    40.10/   
                                          8.05/     4.52/     2.16/     3.16/     2.12/     3.12/     4.32/     6.50/     2.19/     1.19/     0.57/     0.20/   
  5 Kollár Milan                   86.27  8.47/    28.20/    34.37/    41.55/    42.32/    46.14/    51.16/    81.30/    83.00/    84.40/    85.59/    86.27/   
                                          8.47/    19.33/     6.17/     7.18/     0.37/     3.42/     5.02/    30.14/     1.30/     1.40/     1.19/     0.28/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-18        3.9km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-32      4-41      5-39      6-34      7-33      8-48      9-50     10-43     11-47     12-44     13-100   
  1 Onder Dominik                  32.57  1.37/     4.52/     9.59/    11.40/    14.30/    18.46/    20.42/    24.03/    25.39/    29.47/    30.50/    31.51/    32.36/    32.57/   
                                          1.37/     3.15/     5.07/     1.41/     2.50/     4.16/     1.56/     3.21/     1.36/     4.08/     1.03/     1.01/     0.45/     0.21/   
  2 Semančík Libor                 45.04  2.27/     7.00/    16.28/    19.17/    23.32/    28.30/    30.47/    35.46/    37.54/    41.47/    43.05/    43.57/    44.40/    45.04/   
                                          2.27/     4.33/     9.28/     2.49/     4.15/     4.58/     2.17/     4.59/     2.08/     3.53/     1.18/     0.52/     0.43/     0.24/   
  3 Jerguš Ján                     57.40  1.27/     5.24/    11.58/    13.48/    18.20/    23.13/    25.38/    43.10/    45.29/    53.58/    55.27/    56.21/    57.19/    57.40/   
                                          1.27/     3.57/     6.34/     1.50/     4.32/     4.53/     2.25/    17.32/     2.19/     8.29/     1.29/     0.54/     0.58/     0.21/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M21-        5.1km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40     11-41     12-42     13-43     14-44     15-100   
  1 Sokol Tomáš                    39.24  1.35/     8.00/     9.46/    12.36/    16.48/    18.29/    21.58/    23.13/    26.31/    27.10/    29.31/    32.31/    36.31/    38.19/    39.03/    39.24/   
                                          1.35/     6.25/     1.46/     2.50/     4.12/     1.41/     3.29/     1.15/     3.18/     0.39/     2.21/     3.00/     4.00/     1.48/     0.44/     0.21/   
  2 Kvaka Ján                      41.24  1.10/    12.15/    13.57/    16.17/    20.21/    21.45/    24.54/    26.00/    29.35/    30.07/    32.10/    34.38/    38.36/    40.18/    41.02/    41.24/   
                                          1.10/    11.05/     1.42/     2.20/     4.04/     1.24/     3.09/     1.06/     3.35/     0.32/     2.03/     2.28/     3.58/     1.42/     0.44/     0.22/   
  3 Kollár Miroslav                43.11  1.45/     7.16/     9.12/    11.50/    15.56/    17.14/    20.15/    21.33/    30.30/    31.08/    33.27/    36.10/    40.06/    42.04/    42.52/    43.11/   
                                          1.45/     5.31/     1.56/     2.38/     4.06/     1.18/     3.01/     1.18/     8.57/     0.38/     2.19/     2.43/     3.56/     1.58/     0.48/     0.19/   
  4 Marton Radovan                 45.26  1.48/    10.20/    12.46/    15.45/    20.13/    22.12/    26.40/    28.20/    32.38/    33.14/    35.39/    38.40/    42.35/    44.23/    45.05/    45.26/   
                                          1.48/     8.32/     2.26/     2.59/     4.28/     1.59/     4.28/     1.40/     4.18/     0.36/     2.25/     3.01/     3.55/     1.48/     0.42/     0.21/   
  5 Papuga Miroslav                57.24  1.17/     8.00/    10.45/    13.26/    24.20/    25.54/    28.45/    30.01/    42.58/    43.41/    46.14/    50.11/    54.30/    56.14/    57.02/    57.24/   
                                          1.17/     6.43/     2.45/     2.41/    10.54/     1.34/     2.51/     1.16/    12.57/     0.43/     2.33/     3.57/     4.19/     1.44/     0.48/     0.22/   
  6 Tysz Adam		                    59.16  2.45/     9.53/    11.36/    19.48/    24.40/    26.33/    31.52/    33.13/    40.07/    40.45/    48.20/    51.38/    55.46/    57.55/    58.56/    59.16/   
                                          2.45/     7.08/     1.43/     8.12/     4.52/     1.53/     5.19/     1.21/     6.54/     0.38/     7.35/     3.18/     4.08/     2.09/     1.01/     0.20/   
  7 Korim Juraj                    89.56  2.18/    14.39/    17.40/    22.36/    30.47/    34.17/    44.19/    46.30/    56.39/    58.06/    74.49/    79.29/    85.44/    87.47/    89.21/    89.56/   
                                          2.18/    12.21/     3.01/     4.56/     8.11/     3.30/    10.02/     2.11/    10.09/     1.27/    16.43/     4.40/     6.15/     2.03/     1.34/     0.35/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M35-        3.9km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-32      4-41      5-39      6-34      7-33      8-48      9-50     10-43     11-47     12-44     13-100   
  1 Dudra Milan                    28.52  1.32/     4.38/     9.01/    11.16/    13.48/    16.25/    18.12/    21.09/    23.29/    25.50/    26.59/    27.51/    28.30/    28.52/   
                                          1.32/     3.06/     4.23/     2.15/     2.32/     2.37/     1.47/     2.57/     2.20/     2.21/     1.09/     0.52/     0.39/     0.22/   
  2 Porubčan Igor                  31.14  3.01/     6.22/    11.03/    12.40/    15.14/    18.28/    20.09/    23.33/    25.02/    28.12/    29.23/    30.06/    30.50/    31.14/   
                                          3.01/     3.21/     4.41/     1.37/     2.34/     3.14/     1.41/     3.24/     1.29/     3.10/     1.11/     0.43/     0.44/     0.24/   
  3 Franko Valér                   33.29  1.37/     5.06/     9.24/    15.36/    18.02/    21.15/    22.48/    25.44/    27.46/    30.15/    31.12/    32.21/    33.02/    33.29/   
                                          1.37/     3.29/     4.18/     6.12/     2.26/     3.13/     1.33/     2.56/     2.02/     2.29/     0.57/     1.09/     0.41/     0.27/   
  4 Šoltés Pavol                   35.03  1.57/     5.25/    10.58/    17.33/    19.58/    22.54/    24.32/    27.29/    29.43/    32.05/    33.09/    34.01/    34.39/    35.03/   
                                          1.57/     3.28/     5.33/     6.35/     2.25/     2.56/     1.38/     2.57/     2.14/     2.22/     1.04/     0.52/     0.38/     0.24/   
  5 Korim Juraj                    35.35  1.49/     5.50/    12.06/    13.53/    17.14/    20.53/    23.20/    27.15/    29.05/    32.29/    33.36/    34.30/    35.11/    35.35/   
                                          1.49/     4.01/     6.16/     1.47/     3.21/     3.39/     2.27/     3.55/     1.50/     3.24/     1.07/     0.54/     0.41/     0.24/   
  6 František Šoltés               56.59  1.37/     5.13/    16.24/    18.06/    23.07/    33.09/    35.42/    39.10/    41.01/    52.51/    54.07/    55.37/    56.30/    56.59/   
                                          1.37/     3.36/    11.11/     1.42/     5.01/    10.02/     2.33/     3.28/     1.51/    11.50/     1.16/     1.30/     0.53/     0.29/   
  7 Papuga František               63.00  1.25/     4.57/    12.26/    14.08/    19.39/    38.45/    45.58/    49.15/    51.21/    59.23/    60.41/    61.38/    62.30/    63.00/   
                                          1.25/     3.32/     7.29/     1.42/     5.31/    19.06/     7.13/     3.17/     2.06/     8.02/     1.18/     0.57/     0.52/     0.30/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M45-        3.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-33      4-40      5-39      6-41      7-42      8-43      9-47     10-44     11-100   
  1 Weiszer Eduard                 42.28  4.16/    10.42/    13.12/    17.03/    19.06/    27.31/    31.31/    37.16/    39.22/    40.49/    41.53/    42.28/   
                                          4.16/     6.26/     2.30/     3.51/     2.03/     8.25/     4.00/     5.45/     2.06/     1.27/     1.04/     0.35/   
  2 Kollár Milan                   44.13  5.02/    11.08/    14.31/    18.40/    19.51/    22.33/    25.56/    38.33/    41.41/    42.32/    43.47/    44.13/   
                                          5.02/     6.06/     3.23/     4.09/     1.11/     2.42/     3.23/    12.37/     3.08/     0.51/     1.15/     0.26/   
  3 Kollár Štefan                  44.14  4.37/    10.58/    13.35/    25.20/    26.18/    29.03/    33.35/    40.24/    41.36/    43.09/    43.46/    44.14/   
                                          4.37/     6.21/     2.37/    11.45/     0.58/     2.45/     4.32/     6.49/     1.12/     1.33/     0.37/     0.28/   
  4 Žilinčík Slavko                54.10  6.06/    14.46/    18.04/    30.47/    32.33/    35.50/    40.26/    49.08/    50.53/    52.10/    53.26/    54.10/   
                                          6.06/     8.40/     3.18/    12.43/     1.46/     3.17/     4.36/     8.42/     1.45/     1.17/     1.16/     0.44/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M55-        2.8km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-42      3-32      4-33      5-48      6-49      7-47      8-100   
  1 Mráz Jaroslav                  47.58  5.58/    13.03/    24.10/    28.08/    35.16/    42.12/    45.31/    47.22/    47.58/   
                                          5.58/     7.05/    11.07/     3.58/     7.08/     6.56/     3.19/     1.51/     0.36/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M70-        1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-46      3-47      4-44      5-100   
  1 Oľhava Ladislav                43.02  9.56/    21.38/    36.07/    38.57/    41.41/    43.02/   
                                          9.56/    11.42/    14.29/     2.50/     2.44/     1.21/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: N           1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-46      3-47      4-44      5-100   
  1 Timko Michal                   27.04  4.58/     8.41/    22.02/    25.24/    26.38/    27.04/   
                                          4.58/     3.43/    13.21/     3.22/     1.14/     0.26/   
  2 Baričková Jarmila              27.20  5.12/    15.15/    23.14/    25.36/    26.48/    27.20/   
    Košice - neregistrovaný               5.12/    10.03/     7.59/     2.22/     1.12/     0.32/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-10N       1.5km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-46      3-47      4-100   
  1 Papugová Andrea            16.19 0ch  3.46/     8.03/    13.26/    15.44/    16.19/   
                                          3.46/     4.17/     5.23/     2.18/     0.35/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-10R       1.5km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-46      3-47      4-100   
  1 Sabolová Alexandra         22.26 0ch  7.36/    10.42/    19.33/    21.56/    22.26/   
                                          7.36/     3.06/     8.51/     2.23/     0.30/   
  2 Sabolová Petra             28.45 0ch  8.10/    11.52/    24.08/    28.13/    28.45/   
                                          8.10/     3.42/    12.16/     4.05/     0.32/   
  3 Roháčová Viktoria          36.55 1ch  9.25/    16.25/    28.25/         /    31.55/   
                                          9.25/     7.00/    12.00/         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-12        1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-46      3-47      4-44      5-100   
  1 Papugová Martina               44.03  3.59/    28.17/    41.20/    42.24/    43.28/    44.03/   
                                          3.59/    24.18/    13.03/     1.04/     1.04/     0.35/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-14        2.5km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-33      3-32      4-50      5-46      6-49      7-47      8-100   
  1 Koľveková Veronika             93.16  4.43/    13.18/    71.39/    80.09/    81.45/    88.12/    91.11/    92.44/    93.16/   
                                          4.43/     8.35/    58.21/     8.30/     1.36/     6.27/     2.59/     1.33/     0.32/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-16        2.8km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-42      3-32      4-33      5-48      6-49      7-47      8-100   
  1 Ďurčová Ivana                  34.28  5.34/     8.29/    16.58/    19.23/    23.49/    29.37/    31.29/    34.03/    34.28/   
                                          5.34/     2.55/     8.29/     2.25/     4.26/     5.48/     1.52/     2.34/     0.25/   
  2 Franková Barbora               41.47  4.00/     7.06/    14.47/    20.08/    32.13/    37.42/    39.16/    41.20/    41.47/   
                                          4.00/     3.06/     7.41/     5.21/    12.05/     5.29/     1.34/     2.04/     0.27/   
  3 Sokolová Ľudmila               43.49  4.42/    12.24/    22.44/    26.06/    34.17/    39.44/    41.19/    43.22/    43.49/   
                                          4.42/     7.42/    10.20/     3.22/     8.11/     5.27/     1.35/     2.03/     0.27/   
  4 Jergušová Hana                 45.11  4.27/     8.44/    18.48/    22.15/    30.29/    39.53/    43.01/    44.44/    45.11/   
                                          4.27/     4.17/    10.04/     3.27/     8.14/     9.24/     3.08/     1.43/     0.27/   
  5 Iriasová Natália               51.16  5.58/    14.30/    24.42/    28.20/    36.38/    46.09/    49.15/    50.50/    51.16/   
                                          5.58/     8.32/    10.12/     3.38/     8.18/     9.31/     3.06/     1.35/     0.26/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-18        3.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-33      4-40      5-39      6-41      7-42      8-43      9-47     10-44     11-100   
  1 Farkašová Eva                  29.30  3.35/     8.54/    10.58/    14.16/    15.07/    17.44/    21.01/    25.28/    27.13/    28.13/    29.01/    29.30/   
                                          3.35/     5.19/     2.04/     3.18/     0.51/     2.37/     3.17/     4.27/     1.45/     1.00/     0.48/     0.29/   
  2 Janovcová Jana                 31.08  4.34/    10.50/    13.10/    16.13/    17.05/    19.35/    22.57/    27.13/    29.01/    30.02/    30.48/    31.08/   
                                          4.34/     6.16/     2.20/     3.03/     0.52/     2.30/     3.22/     4.16/     1.48/     1.01/     0.46/     0.20/   
  3 Korimová Ivana                 37.27  4.42/    12.51/    15.04/    18.30/    19.45/    22.40/    27.07/    32.05/    34.50/    36.05/    37.02/    37.27/   
                                          4.42/     8.09/     2.13/     3.26/     1.15/     2.55/     4.27/     4.58/     2.45/     1.15/     0.57/     0.25/   
  4 Ďurčová Simona                 46.51  5.14/    13.06/    17.00/    21.15/    22.54/    29.41/    34.44/    41.09/    43.16/    44.46/    46.15/    46.51/   
                                          5.14/     7.52/     3.54/     4.15/     1.39/     6.47/     5.03/     6.25/     2.07/     1.30/     1.29/     0.36/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W21-        3.9km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-42      3-32      4-41      5-39      6-34      7-33      8-48      9-50     10-43     11-47     12-44     13-100   
  1 Slámová Jana                   37.23  2.04/     6.33/    11.43/    13.26/    17.34/    21.36/    25.14/    28.52/    30.30/    33.47/    35.13/    35.54/    36.55/    37.23/   
                                          2.04/     4.29/     5.10/     1.43/     4.08/     4.02/     3.38/     3.38/     1.38/     3.17/     1.26/     0.41/     1.01/     0.28/   
  2 Tyszová Natália                43.58  1.32/     5.37/    13.42/    15.43/    19.29/    24.49/    27.20/    32.27/    34.20/    40.32/    41.48/    42.41/    43.30/    43.58/   
                                          1.32/     4.05/     8.05/     2.01/     3.46/     5.20/     2.31/     5.07/     1.53/     6.12/     1.16/     0.53/     0.49/     0.28/   
  3 Markova Eva                    73.56  3.24/    10.39/    18.58/    22.43/    27.55/    37.07/    46.36/    54.36/    57.30/    68.33/    70.08/    71.44/    73.27/    73.56/   
                                          3.24/     7.15/     8.19/     3.45/     5.12/     9.12/     9.29/     8.00/     2.54/    11.03/     1.35/     1.36/     1.43/     0.29/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W35-        3.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-32      3-33      4-40      5-39      6-41      7-42      8-43      9-47     10-44     11-100   
  1 Papugová Elena                 37.45  4.30/    11.02/    13.27/    18.50/    19.38/    22.34/    27.07/    33.28/    35.23/    36.21/    37.14/    37.45/   
                                          4.30/     6.32/     2.25/     5.23/     0.48/     2.56/     4.33/     6.21/     1.55/     0.58/     0.53/     0.31/   
  2 Barillová Alena                38.03  5.00/    10.35/    13.16/    16.56/    18.11/    22.25/    26.47/    32.58/    34.33/    36.49/    37.38/    38.03/   
                                          5.00/     5.35/     2.41/     3.40/     1.15/     4.14/     4.22/     6.11/     1.35/     2.16/     0.49/     0.25/   
  3 Franková Jana                  38.15  8.05/    14.53/    17.45/    22.21/    23.13/    25.48/    29.12/    34.38/    35.54/    36.46/    37.43/    38.15/   
                                          8.05/     6.48/     2.52/     4.36/     0.52/     2.35/     3.24/     5.26/     1.16/     0.52/     0.57/     0.32/   
  4 Mušinská Eva                   40.06  3.59/    12.21/    15.05/    23.45/    25.03/    27.42/    31.04/    36.36/    37.50/    38.43/    39.36/    40.06/   
                                          3.59/     8.22/     2.44/     8.40/     1.18/     2.39/     3.22/     5.32/     1.14/     0.53/     0.53/     0.30/   
    Šmelíková Jana             DISK       4.32/    15.11/    18.15/    21.45/         /    31.40/    34.56/    39.18/    41.07/    42.06/    42.51/    43.16/   
    TJ Rapid Bratislava                   4.32/    10.39/     3.04/     3.30/         /         /     3.16/     4.22/     1.49/     0.59/     0.45/     0.25/   
    Putnovská Iveta            DISK       5.16/    17.56/    21.20/    29.13/    30.54/    33.49/    37.27/    45.15/         /    48.08/    50.04/    50.44/   
                                          5.16/    12.40/     3.24/     7.53/     1.41/     2.55/     3.38/     7.48/         /         /     1.56/     0.40/