Výsledky kategórii s medzičasmi                                                                                                                                                        16.9.2007 16:59:20
                                                                                                    
===KOB ATU Košice===============================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: K           2.5km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-32      3-40      4-41      5-42      6-43      7-100   
  1 Belicová Haile                 27.00  4.11/     6.57/    10.03/    17.00/    20.52/    23.18/    26.07/    27.00/   
    ATU Košice                            4.11/     2.46/     3.06/     6.57/     3.52/     2.26/     2.49/     0.53/   
  2 Kováč Jakub                    47.27  2.51/     4.58/    24.08/    33.56/    36.42/    43.32/    46.50/    47.27/   
                                          2.51/     2.07/    19.10/     9.48/     2.46/     6.50/     3.18/     0.37/   
  3 Jergušová Anna Mária           61.28  6.37/    19.46/    25.48/    38.14/    46.59/    52.16/    59.59/    61.28/   
    ATU Košice                            6.37/    13.09/     6.02/    12.26/     8.45/     5.17/     7.43/     1.29/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M -10 N     1.3km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-43      3-44      4-100   
  1 Dudra Šimon                16.14 0ch  3.51/     9.05/    12.20/    15.31/    16.14/   
                                          3.51/     5.14/     3.15/     3.11/     0.43/   
  2 František Šoltés           19.21 0ch 10.03/    15.05/    16.27/    18.43/    19.21/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves           10.03/     5.02/     1.22/     2.16/     0.38/   
  3 Franko Stanko              20.16 0ch  7.19/    13.07/    16.14/    19.43/    20.16/   
                                          7.19/     5.48/     3.07/     3.29/     0.33/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M -10 R     1.3km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-43      3-44      4-100   
  1 Roháč Martin               19.38 0ch  5.33/    13.06/    15.22/    18.17/    19.38/   
    ATU Košice                            5.33/     7.33/     2.16/     2.55/     1.21/   
  2 Barč Martin                20.05 0ch  5.06/    12.34/    15.08/    19.14/    20.05/   
    ATU Košice                            5.06/     7.28/     2.34/     4.06/     0.51/   
  3 Šimko Janik                31.49 0ch  9.11/    24.06/    27.11/    31.03/    31.49/   
    ATU Košice                            9.11/    14.55/     3.05/     3.52/     0.46/   
  4 Sláma Michal               37.23 0ch  8.34/    25.06/    30.37/    35.46/    37.23/   
    ATU Košice                            8.34/    16.32/     5.31/     5.09/     1.37/   
  5 Sláma Richard              37.49 0ch  8.44/    24.16/    30.56/    35.59/    37.49/   
    ATU Košice                            8.44/    15.32/     6.40/     5.03/     1.50/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M -12 C     1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-47      3-43      4-44      5-100   
  1 Jakub Šoltés                   28.59  5.00/     9.50/    23.00/    25.20/    27.40/    28.59/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            5.00/     4.50/    13.10/     2.20/     2.20/     1.19/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M -14 C     3.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-48      3-33      4-38      5-39      6-40      7-41      8-43      9-100   
  1 Franko Dávid                   30.55  6.11/     8.40/    12.39/    17.03/    18.16/    21.38/    25.06/    28.32/    30.24/    30.55/   
                                          6.11/     2.29/     3.59/     4.24/     1.13/     3.22/     3.28/     3.26/     1.52/     0.31/   
  2 Mušinský Tomáš                 34.58  4.07/    13.13/    15.57/    20.11/    21.16/    24.53/    29.23/    32.35/    34.18/    34.58/   
    ATU Košice                            4.07/     9.06/     2.44/     4.14/     1.05/     3.37/     4.30/     3.12/     1.43/     0.40/   
  3 Radoslav  Šomšák               47.50  6.37/    10.12/    17.44/    26.09/    28.31/    34.26/    39.52/    44.37/    47.07/    47.50/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            6.37/     3.35/     7.32/     8.25/     2.22/     5.55/     5.26/     4.45/     2.30/     0.43/   
  4 Kollár Daniel                  59.34  8.58/    13.17/    20.32/    35.38/    39.04/    44.52/    51.01/    55.52/    58.56/    59.34/   
                                          8.58/     4.19/     7.15/    15.06/     3.26/     5.48/     6.09/     4.51/     3.04/     0.38/   
  5 Tomáš Filicky                  63.22  8.00/    11.04/    16.12/    33.50/    38.07/    43.59/    52.15/    60.16/    62.56/    63.22/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            8.00/     3.04/     5.08/    17.38/     4.17/     5.52/     8.16/     8.01/     2.40/     0.26/   
  6 Viliám Slejzak                 67.31 12.04/    15.11/    20.16/    37.48/    41.47/    48.05/    55.37/    64.21/    67.00/    67.31/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves           12.04/     3.07/     5.05/    17.32/     3.59/     6.18/     7.32/     8.44/     2.39/     0.31/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M -16 C     4.6km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-40      3-39      4-38      5-50      6-49      7-48      8-41      9-42     10-44     11-100   
  1 Sokol Juraj                    30.17  3.38/     5.11/     9.48/    10.49/    15.35/    17.47/    20.04/    25.10/    27.05/    28.51/    29.50/    30.17/   
                                          3.38/     1.33/     4.37/     1.01/     4.46/     2.12/     2.17/     5.06/     1.55/     1.46/     0.59/     0.27/   
  2 Čarný Patrik                   40.20  4.26/     6.42/    12.31/    14.01/    20.52/    23.53/    26.58/    33.30/    35.25/    38.30/    39.45/    40.20/   
                                          4.26/     2.16/     5.49/     1.30/     6.51/     3.01/     3.05/     6.32/     1.55/     3.05/     1.15/     0.35/   
  3 Semančík Dominik               43.08  4.30/     6.35/    15.48/    17.09/    23.49/    28.42/    31.14/    36.42/    38.59/    41.16/    42.29/    43.08/   
                                          4.30/     2.05/     9.13/     1.21/     6.40/     4.53/     2.32/     5.28/     2.17/     2.17/     1.13/     0.39/   
  4 Kollár Milan                   64.52  5.10/     8.07/    22.52/    24.38/    36.00/    40.48/    43.02/    49.31/    58.03/    63.03/    64.19/    64.52/   
                                          5.10/     2.57/    14.45/     1.46/    11.22/     4.48/     2.14/     6.29/     8.32/     5.00/     1.16/     0.33/   
  5 Kováč Daniel                   89.07  5.49/     8.14/    23.07/    24.53/    40.39/    47.32/    54.30/    69.36/    83.55/    86.38/    88.17/    89.07/   
                                          5.49/     2.25/    14.53/     1.46/    15.46/     6.53/     6.58/    15.06/    14.19/     2.43/     1.39/     0.50/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M -18 C     5.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-52      6-53      7-51      8-38      9-39     10-40     11-41     12-44     13-100   
  1 Onder Dominik                  54.41  2.35/     4.58/    11.10/    12.48/    19.33/    20.49/    34.08/    39.39/    40.33/    45.35/    49.20/    52.57/    54.14/    54.41/   
    ATU Košice                            2.35/     2.23/     6.12/     1.38/     6.45/     1.16/    13.19/     5.31/     0.54/     5.02/     3.45/     3.37/     1.17/     0.27/   
  2 Jerguš Ján                     54.47  2.59/     6.02/    12.55/    14.50/    21.08/    22.38/    31.35/    36.49/    40.39/    44.35/    49.54/    53.26/    54.21/    54.47/   
    ATU Košice                            2.59/     3.03/     6.53/     1.55/     6.18/     1.30/     8.57/     5.14/     3.50/     3.56/     5.19/     3.32/     0.55/     0.26/   
  3 Semančík Libor                 55.55  3.15/     6.10/    13.02/    15.12/    22.38/    26.06/    34.20/    40.25/    41.43/    46.13/    50.05/    54.18/    55.22/    55.55/   
                                          3.15/     2.55/     6.52/     2.10/     7.26/     3.28/     8.14/     6.05/     1.18/     4.30/     3.52/     4.13/     1.04/     0.33/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M 21- C     6.9km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40     11-41     12-42     13-43     14-100   
  1 Kollár Miroslav                52.08  2.42/     5.06/     9.25/    11.03/    18.30/    22.06/    28.08/    39.35/    40.36/    43.59/    47.00/    48.44/    50.03/    51.39/    52.08/   
                                          2.42/     2.24/     4.19/     1.38/     7.27/     3.36/     6.02/    11.27/     1.01/     3.23/     3.01/     1.44/     1.19/     1.36/     0.29/   
  2 Rákayová Martina               54.53  2.12/     4.32/     8.53/    10.33/    18.04/    21.30/    28.06/    40.50/    42.16/    45.39/    49.05/    51.07/    52.38/    54.20/    54.53/   
    ATU Košice                            2.12/     2.20/     4.21/     1.40/     7.31/     3.26/     6.36/    12.44/     1.26/     3.23/     3.26/     2.02/     1.31/     1.42/     0.33/   
  3 Sokol Tomáš                    55.53  2.33/     4.58/     9.45/    11.49/    21.15/    25.04/    29.10/    41.51/    42.55/    46.16/    49.25/    51.07/    53.26/    55.19/    55.53/   
                                          2.33/     2.25/     4.47/     2.04/     9.26/     3.49/     4.06/    12.41/     1.04/     3.21/     3.09/     1.42/     2.19/     1.53/     0.34/   
  4 Papuga Miroslav                59.22  2.37/     4.37/    10.02/    11.33/    23.44/    27.47/    32.56/    45.06/    47.33/    50.52/    53.52/    55.36/    57.16/    58.53/    59.22/   
                                          2.37/     2.00/     5.25/     1.31/    12.11/     4.03/     5.09/    12.10/     2.27/     3.19/     3.00/     1.44/     1.40/     1.37/     0.29/   
  5 Kvaka Ján                      60.07  2.07/     4.02/    10.54/    13.14/    19.58/    23.16/    29.58/    41.25/    42.29/    45.36/    48.54/    50.50/    57.44/    59.35/    60.07/   
                                          2.07/     1.55/     6.52/     2.20/     6.44/     3.18/     6.42/    11.27/     1.04/     3.07/     3.18/     1.56/     6.54/     1.51/     0.32/   
  6 Tysz Adam		                    61.50  2.29/     7.06/    11.40/    14.02/    22.49/    26.27/    31.44/    45.17/    46.57/    51.12/    55.06/    57.05/    58.33/    61.25/    61.50/   
    ATU Košice                            2.29/     4.37/     4.34/     2.22/     8.47/     3.38/     5.17/    13.33/     1.40/     4.15/     3.54/     1.59/     1.28/     2.52/     0.25/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M 35- C     5.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-52      6-53      7-51      8-38      9-39     10-40     11-41     12-44     13-100   
  1 Dudra Milan                    43.08  2.03/     4.28/    10.04/    13.25/    17.54/    19.10/    25.48/    29.50/    30.47/    34.43/    37.43/    41.24/    42.40/    43.08/   
                                          2.03/     2.25/     5.36/     3.21/     4.29/     1.16/     6.38/     4.02/     0.57/     3.56/     3.00/     3.41/     1.16/     0.28/   
  2 Miček Robert                   43.51  2.22/     4.44/     9.19/    11.47/    17.15/    18.37/    25.24/    30.38/    31.39/    34.38/    38.28/    42.17/    43.17/    43.51/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            2.22/     2.22/     4.35/     2.28/     5.28/     1.22/     6.47/     5.14/     1.01/     2.59/     3.50/     3.49/     1.00/     0.34/   
  3 Šoltés Pavol                   45.02  2.20/     6.06/    11.36/    14.03/    20.09/    21.20/    27.41/    32.12/    33.16/    36.07/    39.45/    43.35/    44.30/    45.02/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            2.20/     3.46/     5.30/     2.27/     6.06/     1.11/     6.21/     4.31/     1.04/     2.51/     3.38/     3.50/     0.55/     0.32/   
  4 Franko Valér                   45.14  2.13/     4.39/     9.30/    12.45/    17.44/    19.12/    25.46/    32.23/    33.18/    36.26/    39.47/    43.30/    44.46/    45.14/   
                                          2.13/     2.26/     4.51/     3.15/     4.59/     1.28/     6.34/     6.37/     0.55/     3.08/     3.21/     3.43/     1.16/     0.28/   
  5 Papuga František               47.11  2.31/     5.22/    10.22/    12.17/    17.39/    19.41/    29.34/    34.01/    35.20/    38.22/    41.47/    45.38/    46.38/    47.11/   
                                          2.31/     2.51/     5.00/     1.55/     5.22/     2.02/     9.53/     4.27/     1.19/     3.02/     3.25/     3.51/     1.00/     0.33/   
  6 Korim Juraj                    48.23  3.01/     5.21/    11.52/    13.41/    19.07/    20.50/    29.00/    33.37/    36.13/    39.50/    42.58/    46.37/    47.48/    48.23/   
    ATU Košice                            3.01/     2.20/     6.31/     1.49/     5.26/     1.43/     8.10/     4.37/     2.36/     3.37/     3.08/     3.39/     1.11/     0.35/   
  7 Franko Stanislav               49.32  2.25/     5.37/    11.08/    13.16/    19.28/    21.22/    28.47/    33.40/    34.59/    38.40/    42.40/    47.36/    48.50/    49.32/   
                                          2.25/     3.12/     5.31/     2.08/     6.12/     1.54/     7.25/     4.53/     1.19/     3.41/     4.00/     4.56/     1.14/     0.42/   
  8 Šmelík Ján                     49.35  2.56/     5.56/    12.01/    14.00/    19.37/    21.09/    31.05/    36.32/    37.49/    41.06/    44.12/    48.01/    48.57/    49.35/   
                                          2.56/     3.00/     6.05/     1.59/     5.37/     1.32/     9.56/     5.27/     1.17/     3.17/     3.06/     3.49/     0.56/     0.38/   
  9 František Šoltés               50.03  2.52/     5.44/    11.03/    13.20/    19.06/    20.37/    29.14/    34.41/    35.54/    39.44/    43.34/    48.12/    49.30/    50.03/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            2.52/     2.52/     5.19/     2.17/     5.46/     1.31/     8.37/     5.27/     1.13/     3.50/     3.50/     4.38/     1.18/     0.33/   
 10 Porubčan Igor                  54.10  2.04/     4.14/    12.33/    21.34/    26.02/    27.35/    35.33/    40.41/    41.48/    44.53/    48.48/    52.34/    53.36/    54.10/   
                                          2.04/     2.10/     8.19/     9.01/     4.28/     1.33/     7.58/     5.08/     1.07/     3.05/     3.55/     3.46/     1.02/     0.34/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M 45- C     4.6km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-40      3-39      4-38      5-50      6-49      7-48      8-41      9-42     10-44     11-100   
  1 Kuchta Ján                     37.47  4.35/     6.40/    13.40/    15.13/    21.21/    24.00/    25.59/    31.10/    33.18/    36.03/    37.07/    37.47/   
    ATU Košice                            4.35/     2.05/     7.00/     1.33/     6.08/     2.39/     1.59/     5.11/     2.08/     2.45/     1.04/     0.40/   
  2 Kollár Jaroslav                39.12  5.18/     7.25/    13.07/    15.08/    21.55/    24.46/    27.07/    32.47/    35.03/    37.14/    38.42/    39.12/   
                                          5.18/     2.07/     5.42/     2.01/     6.47/     2.51/     2.21/     5.40/     2.16/     2.11/     1.28/     0.30/   
  3 Kollár Milan                   40.14  4.39/     9.20/    15.27/    17.05/    23.33/    25.58/    27.55/    33.06/    35.23/    38.32/    39.34/    40.14/   
                                          4.39/     4.41/     6.07/     1.38/     6.28/     2.25/     1.57/     5.11/     2.17/     3.09/     1.02/     0.40/   
  4 Onder Anton                    41.50  5.13/    11.23/    17.42/    19.11/    25.22/    27.42/    29.48/    34.31/    36.55/    40.25/    41.21/    41.50/   
    ATU Košice                            5.13/     6.10/     6.19/     1.29/     6.11/     2.20/     2.06/     4.43/     2.24/     3.30/     0.56/     0.29/   
  5 Kollár Štefan                  52.15  4.49/     6.57/    13.27/    14.57/    23.36/    26.23/    28.36/    44.32/    47.09/    50.34/    51.38/    52.15/   
    TJ Dargov Košíce                      4.49/     2.08/     6.30/     1.30/     8.39/     2.47/     2.13/    15.56/     2.37/     3.25/     1.04/     0.37/   
  6 Weiszer Eduard                 53.27  4.29/    12.43/    21.02/    23.00/    31.34/    34.17/    36.46/    42.49/    48.56/    51.33/    52.50/    53.27/   
    ATU Košice                            4.29/     8.14/     8.19/     1.58/     8.34/     2.43/     2.29/     6.03/     6.07/     2.37/     1.17/     0.37/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M 55- C     3.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-48      3-33      4-38      5-39      6-40      7-41      8-43      9-100   
  1 Sleziak Wilfried               43.49  6.28/     9.47/    13.58/    22.18/    24.23/    30.33/    35.46/    40.23/    43.05/    43.49/   
    TJ Dargov Košíce                      6.28/     3.19/     4.11/     8.20/     2.05/     6.10/     5.13/     4.37/     2.42/     0.44/   
  2 Mráz Jaroslav                  64.44 16.14/    19.50/    24.30/    31.00/    34.45/    41.19/    49.08/    58.52/    63.45/    64.44/   
                                         16.14/     3.36/     4.40/     6.30/     3.45/     6.34/     7.49/     9.44/     4.53/     0.59/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M 70- C     1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-47      3-43      4-44      5-100   
  1 Oľhava Ladislav                39.15  6.44/    12.27/    28.08/    30.57/    37.32/    39.15/   
    ATU Košice                            6.44/     5.43/    15.41/     2.49/     6.35/     1.43/   
  2 Čermák Čeněk                   50.32  8.07/    13.54/    41.02/    43.25/    48.08/    50.32/   
    TO Košičan                            8.07/     5.47/    27.08/     2.23/     4.43/     2.24/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: N           1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-47      3-45      4-44      5-100   
  1 Šimková Natália                24.46  3.51/     7.54/    16.04/    21.42/    24.05/    24.46/   
    ATU Košice                            3.51/     4.03/     8.10/     5.38/     2.23/     0.41/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W -10 N     1.3km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-43      3-44      4-100   
  1 Papugová Andrea            15.28 0ch  6.06/    11.03/    12.25/    14.46/    15.28/   
                                          6.06/     4.57/     1.22/     2.21/     0.42/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W -10 R     1.3km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-43      3-44      4-100   
  1 Roháčová Viktoria          18.42 0ch  5.32/    12.45/    15.16/    17.33/    18.42/   
    ATU Košice                            5.32/     7.13/     2.31/     2.17/     1.09/   
  2 Barčová Monika             20.01 0ch  5.36/    13.23/    15.46/    19.11/    20.01/   
    ATU Košice                            5.36/     7.47/     2.23/     3.25/     0.50/   
  3 Sabolová Petra             21.15 0ch  6.54/    14.41/    18.10/    20.19/    21.15/   
    ATU Košice                            6.54/     7.47/     3.29/     2.09/     0.56/   
  4 Sabolová Alexandra         31.52 0ch  9.02/    24.00/    27.09/    31.01/    31.52/   
    ATU Košice                            9.02/    14.58/     3.09/     3.52/     0.51/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W -12 C     1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-47      3-43      4-44      5-100   
  1 Papugová Martina               33.00  3.55/     8.46/    28.13/    30.06/    32.07/    33.00/   
                                          3.55/     4.51/    19.27/     1.53/     2.01/     0.53/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W -14 C     2.5km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-46      2-32      3-40      4-41      5-42      6-43      7-100   
  1 Koľveková Veronika             47.50  4.50/    16.15/    20.37/    29.58/    38.34/    41.48/    46.45/    47.50/   
    ATU Košice                            4.50/    11.25/     4.22/     9.21/     8.36/     3.14/     4.57/     1.05/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W -16 C     3.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-48      3-33      4-38      5-39      6-40      7-41      8-43      9-100   
  1 Ďurčová Ivana                  35.19  4.21/     8.50/    12.20/    16.32/    18.23/    22.39/    27.36/    31.06/    34.47/    35.19/   
    ATU Košice                            4.21/     4.29/     3.30/     4.12/     1.51/     4.16/     4.57/     3.30/     3.41/     0.32/   
  2 Sokolová Ľudmila               41.21  4.40/     7.35/    11.58/    17.05/    19.10/    24.24/    32.24/    38.17/    40.45/    41.21/   
                                          4.40/     2.55/     4.23/     5.07/     2.05/     5.14/     8.00/     5.53/     2.28/     0.36/   
  3 Franková Barbora               45.25  8.17/    11.26/    16.24/    21.16/    23.16/    28.31/    36.11/    42.12/    44.47/    45.25/   
                                          8.17/     3.09/     4.58/     4.52/     2.00/     5.15/     7.40/     6.01/     2.35/     0.38/   
  4 Iriasová Natália               49.15  6.58/    10.12/    15.18/    21.04/    23.12/    31.01/    40.47/    46.20/    48.39/    49.15/   
    ATU Košice                            6.58/     3.14/     5.06/     5.46/     2.08/     7.49/     9.46/     5.33/     2.19/     0.36/   
  5 Jergušová Hana                 50.15 10.15/    13.14/    18.08/    23.10/    25.34/    30.28/    39.44/    44.18/    48.33/    50.15/   
    ATU Košice                           10.15/     2.59/     4.54/     5.02/     2.24/     4.54/     9.16/     4.34/     4.15/     1.42/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W -18 C     4.6km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-40      3-39      4-38      5-50      6-49      7-48      8-41      9-42     10-44     11-100   
  1 Farkašová Eva                  37.10  4.25/     6.39/    12.27/    13.52/    20.01/    22.23/    24.54/    30.28/    32.50/    35.24/    36.32/    37.10/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            4.25/     2.14/     5.48/     1.25/     6.09/     2.22/     2.31/     5.34/     2.22/     2.34/     1.08/     0.38/   
  2 Korimová Ivana                 45.21  4.45/     7.03/    13.40/    15.24/    22.33/    26.46/    29.35/    35.56/    39.12/    43.28/    44.43/    45.21/   
    ATU Košice                            4.45/     2.18/     6.37/     1.44/     7.09/     4.13/     2.49/     6.21/     3.16/     4.16/     1.15/     0.38/   
  3 Janovcová Jana                 50.08  5.29/     7.40/    15.32/    17.09/    24.58/    28.09/    32.12/    37.35/    45.11/    47.48/    49.24/    50.08/   
    ATU Košice                            5.29/     2.11/     7.52/     1.37/     7.49/     3.11/     4.03/     5.23/     7.36/     2.37/     1.36/     0.44/   
  4 Ďurčová Simona                 68.59  5.41/     7.55/    17.30/    19.28/    27.40/    30.49/    34.44/    48.53/    62.23/    66.34/    68.10/    68.59/   
    ATU Košice                            5.41/     2.14/     9.35/     1.58/     8.12/     3.09/     3.55/    14.09/    13.30/     4.11/     1.36/     0.49/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W 21- C     5.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-52      6-53      7-51      8-38      9-39     10-40     11-41     12-44     13-100   
  1 Kršiaková Jana                 48.44  2.32/     5.10/    10.11/    11.56/    17.34/    19.00/    27.49/    33.43/    34.44/    38.29/    42.09/    46.41/    48.08/    48.44/   
    ATU Košice                            2.32/     2.38/     5.01/     1.45/     5.38/     1.26/     8.49/     5.54/     1.01/     3.45/     3.40/     4.32/     1.27/     0.36/   
  2 Slámová Jana                   53.26  2.56/     5.45/    10.51/    12.58/    18.40/    20.18/    34.17/    39.10/    40.45/    44.15/    47.45/    51.48/    52.52/    53.26/   
    ATU Košice                            2.56/     2.49/     5.06/     2.07/     5.42/     1.38/    13.59/     4.53/     1.35/     3.30/     3.30/     4.03/     1.04/     0.34/   
  3 Tyszová Natália                70.25  3.00/     5.53/    11.40/    18.11/    25.44/    27.52/    43.32/    51.45/    53.21/    58.13/    62.13/    68.33/    69.47/    70.25/   
    ATU Košice                            3.00/     2.53/     5.47/     6.31/     7.33/     2.08/    15.40/     8.13/     1.36/     4.52/     4.00/     6.20/     1.14/     0.38/   
  4 Markova Eva                    89.36  5.42/    10.00/    17.55/    20.31/    31.49/    36.32/    48.51/    59.35/    61.54/    69.37/    77.41/    84.56/    88.51/    89.36/   
    KOBRA Bratislava                      5.42/     4.18/     7.55/     2.36/    11.18/     4.43/    12.19/    10.44/     2.19/     7.43/     8.04/     7.15/     3.55/     0.45/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W 35- C     4.6km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-40      3-39      4-38      5-50      6-49      7-48      8-41      9-42     10-44     11-100   
  1 Mušinská Eva                   40.58  5.05/     9.28/    15.39/    17.08/    23.56/    26.19/    28.39/    34.23/    36.40/    39.20/    40.23/    40.58/   
    ATU Košice                            5.05/     4.23/     6.11/     1.29/     6.48/     2.23/     2.20/     5.44/     2.17/     2.40/     1.03/     0.35/   
  2 Franková Jana                  46.11  5.12/     7.45/    15.18/    18.03/    25.30/    28.32/    31.12/    38.19/    41.02/    44.15/    45.31/    46.11/   
                                          5.12/     2.33/     7.33/     2.45/     7.27/     3.02/     2.40/     7.07/     2.43/     3.13/     1.16/     0.40/   
  3 Šmelíková Jana                 47.02  5.04/     9.37/    16.18/    20.22/    29.33/    32.16/    34.41/    40.21/    42.45/    45.22/    46.26/    47.02/   
                                          5.04/     4.33/     6.41/     4.04/     9.11/     2.43/     2.25/     5.40/     2.24/     2.37/     1.04/     0.36/   
  4 Barillová Alena                47.57  5.03/     7.22/    17.27/    20.09/    29.02/    31.50/    34.03/    40.44/    43.21/    46.06/    47.23/    47.57/   
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            5.03/     2.19/    10.05/     2.42/     8.53/     2.48/     2.13/     6.41/     2.37/     2.45/     1.17/     0.34/   
  5 Papugová Elena                 53.20  4.24/     9.15/    16.06/    17.34/    30.37/    33.35/    37.29/    43.42/    47.09/    51.29/    52.40/    53.20/   
                                          4.24/     4.51/     6.51/     1.28/    13.03/     2.58/     3.54/     6.13/     3.27/     4.20/     1.11/     0.40/   
  6 Putnovská Iveta                61.22  7.17/    10.15/    19.50/    22.30/    31.51/    36.25/    40.07/    47.48/    52.14/    59.01/    60.37/    61.22/   
    ATU Košice                            7.17/     2.58/     9.35/     2.40/     9.21/     4.34/     3.42/     7.41/     4.26/     6.47/     1.36/     0.45/   
  7 Roháčová Ingrid                70.19  6.25/     9.41/    20.43/    26.10/    38.01/    42.16/    46.23/    56.18/    63.19/    67.12/    69.26/    70.19/   
    ATU Košice                            6.25/     3.16/    11.02/     5.27/    11.51/     4.15/     4.07/     9.55/     7.01/     3.53/     2.14/     0.53/