Výsledky kategórii s medzičasmi                                                                                                                                                      27. 5. 2012 18:10:10
                                                                                             6. a 7. kolo OR
===KOB ATU Košice==========================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: K           3.3km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-58      3-57      4-56      5-55      6-54      7-71      8-100   
  1 Porubčan Matúš                 26.22  2.04/1*   5.29/1*   7.17/1*  10.11/1*  11.07/1*  16.32/1*  21.22/1*  25.53/1*  26.22/1* 
    KOB SOKOL Kysak                       2.04/1*   3.25/1*   1.48/1*   2.54/1*   0.56/1*   5.25/1*   4.50/1*   4.31/1*   0.29/1* 
  2 Zámbó Katalin                  40.55  2.57/2    7.59/2   11.52/2   16.32/2   17.45/2   27.42/2   34.50/2   40.14/2   40.55/2  
    DTC Miskolc                           2.57/2    5.02/2    3.53/4    4.40/2    1.13/2    9.57/4    7.08/2    5.24/2    0.41/3  
  3 Hudák Hudáková                 50.20  5.09/5   12.16/4   16.57/4   23.16/4   24.51/4   33.44/4   43.02/4   49.34/4   50.20/3  
    ATU Košice                            5.09/5    7.07/4    4.41/5    6.19/5    1.35/4    8.53/2    9.18/3    6.32/3    0.46/5  
  4 Belicová Elena                 50.27  3.57/3   10.03/3   13.15/3   20.33/3   22.07/3   31.49/3   42.17/3   49.19/3   50.27/4  
    ATU Košice                            3.57/3    6.06/3    3.12/3    7.18/6    1.34/3    9.42/3   10.28/5    7.02/4    1.08/6  
  5 Wilfried Sleziak               79.30  4.26/4   29.27/5   32.36/5   37.55/5   40.04/5   60.18/5   69.56/5   78.49/5   79.30/5  
                                          4.26/4   25.01/7    3.09/2    5.19/3    2.09/5   20.14/7    9.38/4    8.53/6    0.41/3  
  6 Šándorová Annamária           103.44 24.44/7   39.13/6   47.23/6   52.55/6   63.44/6   74.01/6   95.01/6  103.05/6  103.44/6  
    ATU Košice                           24.44/7   14.29/5    8.10/6    5.32/4   10.49/7   10.17/5   21.00/7    8.04/5    0.39/2  
  7 Martončík                     127.56 18.48/6   42.25/7   59.13/7   77.50/7   80.28/7   99.05/7  116.16/7  126.47/7  127.56/7  
    Nereg 4                              18.48/6   23.37/6   16.48/7   18.37/7    2.38/6   18.37/6   17.11/6   10.31/7    1.09/7  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-10        1.4km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-71      3-72      4-73      5-100   
  1 Novota Lukáš                   23.10  1.45/1*  10.59/1*  17.47/2   21.13/1*  22.40/1*  23.10/1* 
    ATU Košice                            1.45/1*   9.14/2    6.48/2    3.26/1*   1.27/1*   0.30/1* 
  2 Roháč Adam                     24.55  2.56/2   11.57/2   17.19/1*  21.36/2   23.47/2   24.55/2  
    ATU Košice                            2.56/2    9.01/1*   5.22/1*   4.17/2    2.11/2    1.08/2  
    Roháč Martin               DISK       1.38/     7.51/    12.07/    14.55/         /    16.24/   
    ATU Košice                            1.38/     6.13/     4.16/     2.48/         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-12        2.1km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-74      3-75      4-71      5-72      6-76      7-100   
  1 Štefan Mihalič                 24.16  1.04/1*   2.34/1*   5.33/1*  10.46/1*  14.16/1*  16.14/1*  23.52/1*  24.16/1* 
    KOB Metropol Košice                   1.04/1*   1.30/1*   2.59/1*   5.13/2    3.30/1*   1.58/1*   7.38/4    0.24/1* 
  2 Juraško Timotej                26.38  1.25/3    4.04/2    7.40/2   12.48/2   16.18/2   18.24/2   26.02/2   26.38/2  
    ATU Košice                            1.25/3    2.39/2    3.36/2    5.08/1*   3.30/1*   2.06/3    7.38/4    0.36/3  
  3 Lukáš Simočko                  43.34  1.18/2    5.34/3   10.09/3   31.52/3   35.35/3   37.40/3   42.22/3   43.34/3  
    KOB Metropol Košice                   1.18/2    4.16/3    4.35/3   21.43/4    3.43/4    2.05/2    4.42/1*   1.12/5  
  4 Matúš Mura                     46.53  4.57/5    9.36/5   14.12/4   36.01/4   39.31/4   41.37/4   46.24/4   46.53/4  
    KOB Metropol Košice                   4.57/5    4.39/4    4.36/4   21.49/5    3.30/1*   2.06/3    4.47/2    0.29/2  
  5 Komjáti Ádám                   63.52  2.55/4    7.57/4   32.53/5   43.15/5   54.41/5   57.46/5   63.10/5   63.52/5  
    DTC Miskolc                           2.55/4    5.02/5   24.56/5   10.22/3   11.26/5    3.05/5    5.24/3    0.42/4  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-14        3.3km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-58      3-57      4-56      5-55      6-54      7-71      8-100   
  1 Franko Stanislav ml.           28.46  2.38/1*   7.11/1*   9.22/1*  12.40/1*  13.41/1*  19.01/1*  24.43/1*  28.23/1*  28.46/1* 
    KOB SOKOL Kysak                       2.38/1*   4.33/2    2.11/1*   3.18/2    1.01/1*   5.20/2    5.42/2    3.40/1*   0.23/1* 
  2 KUTSAN DMYTRO                  34.22  3.23/2    7.47/2   12.33/2   15.10/2   17.30/2   22.19/2   27.44/2   33.56/2   34.22/2  
    Ukrajina                              3.23/2    4.24/1*   4.46/2    2.37/1*   2.20/2    4.49/1*   5.25/1*   6.12/2    0.26/2  
    Viliam Žilla               DISK       4.46/     9.39/    12.53/    26.05/    29.36/    48.32/         /         /    91.59/   
    KOB Metropol Košice                   4.46/     4.53/     3.14/    13.12/     3.31/    18.56/         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-16        4.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-77      2-50      3-51      4-52      5-53      6-54      7-58      8-78      9-100   
  1 Sláma Dušan                    38.29  1.53/1*   6.24/1*  17.02/1*  20.17/1*  24.04/1*  26.39/1*  28.16/1*  32.18/1*  38.06/1*  38.29/1* 
    ATU Košice                            1.53/1*   4.31/1*  10.38/1*   3.15/1*   3.47/1*   2.35/1*   1.37/1*   4.02/1*   5.48/1*   0.23/1* 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M21-        9.4km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-50      3-51      4-52      5-53      6-54      7-55      8-56      9-57     10-58     11-59     12-67     13-60     14-61     15-62     16-63    
                                      17-64     18-65     19-100   
  1 Krajcík Michal                 60.34  2.47/11   6.20/10  15.25/9   18.13/8   21.39/7   22.35/7   26.00/6   26.38/6   28.57/5   30.10/4   35.36/4   36.25/5   44.20/3   45.46/3   48.56/3   52.04/2  
    ATU Košice                            2.47/11   3.33/12   9.05/10   2.48/5    3.26/5    0.56/4    3.25/6    0.38/4    2.19/5    1.13/3    5.26/11   0.49/8    7.55/1*   1.26/4    3.10/1*   3.08/4  
                                         53.54/2   57.37/3   60.16/2   60.34/1* 
                                          1.50/6    3.43/2    2.39/1*   0.18/1* 
  2 Ringer Štefan                  61.25  3.06/15   5.58/5   14.56/8   17.42/7   20.55/3   21.52/3   25.20/3   26.04/3   28.35/3   30.04/3   35.00/2   35.44/2   44.18/2   45.43/2   48.54/2   52.11/3  
    ATU Košice                            3.06/15   2.52/3    8.58/9    2.46/4    3.13/2    0.57/6    3.28/7    0.44/15   2.31/8    1.29/21   4.56/1*   0.44/3    8.34/3    1.25/3    3.11/3    3.17/5  
                                         53.54/2   57.32/2   60.13/1*  61.25/2  
                                          1.43/4    3.38/1*   2.41/2    1.12/30 
  3 Franko Dávid                   61.53  2.27/2    5.12/1*  13.26/2   16.09/2   19.23/2   20.15/2   23.54/2   24.35/2   26.52/2   28.16/2   33.39/1*  34.26/1*  42.23/1*  43.55/1*  47.05/1*  50.12/1* 
    KOB SOKOL Kysak                       2.27/2    2.45/2    8.14/3    2.43/3    3.14/3    0.52/1*   3.39/9    0.41/8    2.17/4    1.24/14   5.23/10   0.47/5    7.57/2    1.32/7    3.10/1*   3.07/2  
                                         52.38/1*  57.28/1*  61.34/3   61.53/3  
                                          2.26/19   4.50/14   4.06/21   0.19/2  
  4 Coupat Olivier                 61.56  2.09/1*   5.20/2   12.56/1*  15.49/1*  18.54/1*  19.49/1*  22.50/1*  23.29/1*  25.37/1*  26.44/1*  35.43/5   36.21/4   45.14/5   46.36/5   49.56/4   53.03/4  
    France                                2.09/1*   3.11/6    7.36/1*   2.53/7    3.05/1*   0.55/3    3.01/1*   0.39/5    2.08/1*   1.07/1*   8.59/26   0.38/1*   8.53/5    1.22/2    3.20/4    3.07/2  
                                         54.42/4   58.37/4   61.35/4   61.56/4  
                                          1.39/2    3.55/3    2.58/6    0.21/8  
  5 Capbern Loďc                   63.05  2.37/5    6.22/11  14.36/6   17.16/4   20.57/4   21.55/4   25.46/5   26.28/5   28.53/4   30.15/5   35.15/3   36.09/3   44.59/4   46.31/4   50.05/5   53.34/5  
    France                                2.37/5    3.45/15   8.14/3    2.40/1*   3.41/9    0.58/7    3.51/16   0.42/11   2.25/6    1.22/12   5.00/3    0.54/14   8.50/4    1.32/7    3.34/5    3.29/7  
                                         55.31/5   59.53/5   62.42/5   63.05/5  
                                          1.57/8    4.22/8    2.49/4    0.23/13 
  6 BYSHEVETS OLEKSII              64.08  2.27/2    6.06/8   14.15/3   16.56/3   22.36/8   23.32/8   27.19/10  28.02/10  30.17/9   31.27/7   36.26/7   37.13/7   46.44/7   48.10/6   52.04/6   55.04/6  
    Ukrajina                              2.27/2    3.39/14   8.09/2    2.41/2    5.40/27   0.56/4    3.47/15   0.43/12   2.15/2    1.10/2    4.59/2    0.47/5    9.31/11   1.26/4    3.54/10   3.00/1* 
                                         56.40/6   60.39/6   63.49/6   64.08/6  
                                          1.36/1*   3.59/4    3.10/8    0.19/2  
  7 Baudot Rémi                    65.12  2.44/8    5.59/6   14.46/7   19.13/10  22.43/9   23.43/10  27.07/9   27.50/9   30.38/10  31.52/10  37.08/10  38.03/10  47.20/8   49.02/8   52.40/7   55.59/7  
    France                                2.44/8    3.15/7    8.47/7    4.27/26   3.30/7    1.00/10   3.24/5    0.43/12   2.48/18   1.14/4    5.16/7    0.55/15   9.17/10   1.42/13   3.38/7    3.19/6  
                                         57.43/7   62.04/7   64.52/7   65.12/7  
                                          1.44/5    4.21/7    2.48/3    0.20/5  
  8 Dubois Rémi                    67.48  3.05/14   5.49/4   14.21/4   17.16/4   21.03/5   22.03/5   25.40/4   26.25/4   29.05/6   30.37/6   35.59/6   36.46/6   48.01/10  49.37/10  53.33/10  57.12/8  
    France                                3.05/14   2.44/1*   8.32/5    2.55/8    3.47/11   1.00/10   3.37/8    0.45/17   2.40/14   1.32/23   5.22/9    0.47/5   11.15/21   1.36/9    3.56/11   3.39/9  
                                         59.17/8   63.49/9   67.28/8   67.48/8  
                                          2.05/11   4.32/10   3.39/13   0.20/5  
  9 Scharnagl Lukas                68.40  2.27/2    5.28/3   14.25/5   17.37/6   21.04/6   22.03/5   26.39/7   27.14/7   30.16/8   31.40/9   36.51/9   37.49/9   47.40/9   49.29/9   53.10/9   57.13/9  
    Austria junior team                   2.27/2    3.01/5    8.57/8    3.12/14   3.27/6    0.59/8    4.36/25   0.35/1*   3.02/21   1.24/14   5.11/5    0.58/19   9.51/14   1.49/15   3.41/8    4.03/12 
                                         59.26/9   63.35/8   68.11/9   68.40/9  
                                          2.13/16   4.09/5    4.36/24   0.29/23 
 10 Gröll Matthias                 68.42  3.30/20   6.24/12  16.12/10  19.20/11  22.44/10  23.38/9   27.00/8   27.43/8   30.14/7   31.34/8   36.39/8   37.25/8   46.23/6   48.28/7   53.03/8   58.23/10 
    Austria junior team                   3.30/20   2.54/4    9.48/16   3.08/11   3.24/4    0.54/2    3.22/3    0.43/12   2.31/8    1.20/9    5.05/4    0.46/4    8.58/7    2.05/21   4.35/15   5.20/26 
                                         60.30/10  65.13/10  68.23/10  68.42/10 
                                          2.07/12   4.43/12   3.10/8    0.19/2  
 11 Reiner Matthias                70.31  2.41/7    7.13/16  18.20/21  22.06/20  25.57/18  26.56/18  30.42/18  31.32/18  34.08/17  35.24/17  40.51/14  42.06/15  51.00/14  53.06/14  57.06/13  61.22/12 
    Austria junior team                   2.41/7    4.32/21  11.07/25   3.46/23   3.51/14   0.59/8    3.46/13   0.50/20   2.36/11   1.16/6    5.27/12   1.15/27   8.54/6    2.06/22   4.00/12   4.16/15 
                                         63.02/12  67.18/11  70.09/11  70.31/11 
                                          1.40/3    4.16/6    2.51/5    0.22/9  
 12 Berger Xander                  72.05  2.44/8    6.48/15  16.12/10  19.11/9   23.15/11  24.21/11  28.12/12  28.59/12  31.38/12  33.04/12  39.11/12  40.16/12  49.23/11  50.51/11  55.46/12  59.24/11 
    Austria junior team                   2.44/8    4.04/17   9.24/12   2.59/9    4.04/18   1.06/21   3.51/16   0.47/19   2.39/13   1.26/18   6.07/15   1.05/24   9.07/8    1.28/6    4.55/20   3.38/8  
                                         61.19/11  67.49/12  71.43/12  72.05/12 
                                          1.55/7    6.30/23   3.54/18   0.22/9  
 13 SELEZN`OV VOLODYMYR            72.10  2.37/5    6.42/13  16.12/10  21.24/16  25.07/16  26.09/16  29.55/16  30.31/15  33.05/14  34.26/14  39.42/13  40.32/13  49.43/12  51.04/12  55.15/11  61.54/14 
    Ukrajina                              2.37/5    4.05/18   9.30/13   5.12/29   3.43/10   1.02/18   3.46/13   0.36/2    2.34/10   1.21/10   5.16/7    0.50/11   9.11/9    1.21/1*   4.11/13   6.39/29 
                                         63.52/14  68.18/13  71.46/13  72.10/13 
                                          1.58/9    4.26/9    3.28/11   0.24/14 
 14 Brlica Pavel                   72.16  3.08/16   8.03/21  17.44/18  20.45/14  24.34/14  25.35/14  29.42/15  30.34/16  34.10/18  35.38/18  40.51/14  41.47/14  51.31/15  53.10/15  57.28/14  61.33/13 
    SK Zabovresky Brno                    3.08/16   4.55/23   9.41/15   3.01/10   3.49/13   1.01/14   4.07/20   0.52/22   3.36/25   1.28/19   5.13/6    0.56/16   9.44/13   1.39/11   4.18/14   4.05/13 
                                         63.37/13  68.56/14  71.54/14  72.16/14 
                                          2.04/10   5.19/15   2.58/6    0.22/9  
 15 Zridkavesely Libor             74.41  3.13/19   6.45/14  17.41/17  20.59/15  24.54/15  25.56/15  29.39/14  30.20/14  32.58/13  34.20/13  41.33/16  42.29/16  52.56/16  54.32/16  59.12/15  63.41/15 
    Austria junior team                   3.13/19   3.32/11  10.56/24   3.18/18   3.55/16   1.02/18   3.43/11   0.41/8    2.38/12   1.22/12   7.13/20   0.56/16  10.27/16   1.36/9    4.40/17   4.29/18 
                                         66.08/15  70.57/15  74.21/15  74.41/15 
                                          2.27/20   4.49/13   3.24/10   0.20/5  
 16 Peroutka Thomas                75.37  2.48/13   6.04/7   16.43/13  19.52/12  24.05/13  25.06/13  28.48/13  29.27/13  33.56/16  35.17/16  42.54/17  43.43/17  54.17/17  56.33/18  60.20/17  64.48/18 
    Austria junior team                   2.48/13   3.16/8   10.39/22   3.09/12   4.13/19   1.01/14   3.42/10   0.39/5    4.29/29   1.21/10   7.37/22   0.49/8   10.34/17   2.16/25   3.47/9    4.28/17 
                                         66.55/18  71.27/16  75.11/16  75.37/16 
                                          2.07/12   4.32/10   3.44/14   0.26/17 
 17 Mižúr Peter                    77.06  3.12/18   7.49/18  17.28/16  20.16/13  23.47/12  24.47/12  28.08/11  28.45/11  31.00/11  32.17/11  38.42/11  39.38/11  50.14/13  52.46/13  59.29/16  64.16/16 
    Farmaceut BA                          3.12/18   4.37/22   9.39/14   2.48/5    3.31/8    1.00/10   3.21/2    0.37/3    2.15/2    1.17/7    6.25/17   0.56/16  10.36/18   2.32/27   6.43/27   4.47/20 
                                         66.44/17  72.56/18  76.40/17  77.06/17 
                                          2.28/21   6.12/21   3.44/14   0.26/17 
 18 Tölgyesi Tamás                 77.25  2.47/11   7.47/17  17.05/15  21.34/17  25.21/17  26.34/17  29.56/17  30.36/17  33.05/14  34.33/15  43.45/19  44.34/19  55.18/19  56.58/19  60.35/18  64.20/17 
    DTC Miskolc                           2.47/11   5.00/24   9.18/11   4.29/27   3.47/11   1.13/26   3.22/3    0.40/7    2.29/7    1.28/19   9.12/28   0.49/8   10.44/19   1.40/12   3.37/6    3.45/10 
                                         66.27/16  73.09/19  77.00/18  77.25/18 
                                          2.07/12   6.42/24   3.51/17   0.25/15 
 19 Sokol Juraj                    77.41  2.46/10   6.10/9   16.48/14  21.37/18  27.04/21  28.05/21  31.58/19  33.11/20  36.01/20  37.16/19  43.20/18  44.11/18  54.35/18  56.30/17  61.20/19  65.12/19 
    KOB SOKOL Kysak                       2.46/10   3.24/9   10.38/21   4.49/28   5.27/26   1.01/14   3.53/18   1.13/29   2.50/20   1.15/5    6.04/14   0.51/12  10.24/15   1.55/19   4.50/18   3.52/11 
                                         67.23/19  72.51/17  77.15/19  77.41/19 
                                          2.11/15   5.28/16   4.24/23   0.26/17 
 20 Pauser Jakob                   85.15  3.10/17   9.52/25  20.06/22  23.15/22  27.29/22  28.36/22  32.33/21  33.17/21  35.58/19  37.22/20  45.20/21  46.13/21  59.45/21  62.18/22  67.10/20  71.54/20 
    Austria junior team                   3.10/17   6.42/28  10.14/19   3.09/12   4.14/20   1.07/23   3.57/19   0.44/15   2.41/15   1.24/14   7.58/24   0.53/13  13.32/27   2.33/29   4.52/19   4.44/19 
                                         74.26/20  80.00/20  84.45/20  85.15/20 
                                          2.32/23   5.34/17   4.45/25   0.30/26 
 21 Zhanal Jan                     86.37  3.54/25   9.47/24  21.33/25  24.47/24  30.35/26  31.53/27  36.21/26  37.22/26  40.26/26  42.21/26  48.45/24  49.50/24  61.21/23  63.53/24  69.24/24  73.44/23 
    Austria junior team                   3.54/25   5.53/27  11.46/26   3.14/16   5.48/29   1.18/27   4.28/23   1.01/26   3.04/22   1.55/30   6.24/16   1.05/24  11.31/23   2.32/27   5.31/25   4.20/16 
                                         76.32/24  82.43/22  86.11/21  86.37/21 
                                          2.48/26   6.11/18   3.28/11   0.26/17 
 22 Tysz Adam                      87.10  8.42/30  12.16/29  21.02/23  24.14/23  28.06/23  29.11/23  33.27/23  34.22/23  38.13/23  39.38/23  45.07/20  46.07/20  59.57/22  61.55/21  67.18/21  72.26/21 
    ATU Košice                            8.42/30   3.34/13   8.46/6    3.12/14   3.52/15   1.05/20   4.16/21   0.55/24   3.51/28   1.25/17   5.29/13   1.00/20  13.50/28   1.58/20   5.23/23   5.08/21 
                                         75.03/21  81.14/21  86.41/22  87.10/22 
                                          2.37/25   6.11/18   5.27/27   0.29/23 
 23 Kirilla Péter                  88.46  3.52/23   7.51/20  17.59/19  22.03/19  26.22/19  27.34/19  32.17/20  33.07/19  36.16/21  37.54/21  45.32/22  46.35/22  59.44/20  61.29/20  67.22/22  72.30/22 
    DTC Miskolc                           3.52/23   3.59/16  10.08/18   4.04/24   4.19/22   1.12/25   4.43/26   0.50/20   3.09/24   1.38/26   7.38/23   1.03/23  13.09/26   1.45/14   5.53/26   5.08/21 
                                         75.19/22  84.17/23  88.17/23  88.46/23 
                                          2.49/27   8.58/25   4.00/19   0.29/23 
 24 Novota Mikuláš                 90.31  3.52/23   8.06/22  21.23/24  24.58/25  29.35/24  30.55/24  35.22/24  36.34/24  39.41/24  41.22/24  48.09/23  49.52/25  62.53/25  65.54/26  70.58/25  76.14/26 
    ATU Košice                            3.52/23   4.14/19  13.17/27   3.35/21   4.37/24   1.20/28   4.27/22   1.12/28   3.07/23   1.41/27   6.47/18   1.43/30  13.01/25   3.01/30   5.04/21   5.16/25 
                                         79.34/26  86.00/24  90.04/24  90.31/24 
                                          3.20/30   6.26/22   4.04/20   0.27/21 
 25 Rauturier Maxime               95.21  3.38/22   8.40/23  22.51/27  26.20/27  30.37/27  31.44/26  36.13/25  37.09/25  39.57/25  41.41/25  50.51/26  52.15/26  63.15/26  65.27/25  74.30/27  79.54/27 
    France                                3.38/22   5.02/25  14.11/29   3.29/20   4.17/21   1.07/23   4.29/24   0.56/25   2.48/18   1.44/28   9.10/27   1.24/28  11.00/20   2.12/24   9.03/30   5.24/27 
                                         82.12/27  91.11/26  94.59/25  95.21/25 
                                          2.18/17   8.59/26   3.48/16   0.22/9  
 26 Nitkulinec Štefan              96.48  8.32/29  11.57/27  25.46/29  29.02/29  32.58/28  33.59/28  37.42/27  38.23/27  41.04/27  42.22/27  53.45/27  54.59/27  64.42/27  66.32/27  71.57/26  76.09/25 
    ATU Košice                            8.32/29   3.25/10  13.49/28   3.16/17   3.56/17   1.01/14   3.43/11   0.41/8    2.41/15   1.18/8   11.23/30   1.14/26   9.43/12   1.50/16   5.25/24   4.12/14 
                                         78.37/25  91.10/25  96.23/26  96.48/26 
                                          2.28/21  12.33/29   5.13/26   0.25/15 
 27 Mižúr Šimon                   100.48  3.34/21   7.50/19  18.04/20  22.13/21  26.46/20  27.52/20  32.35/22  33.28/22  37.08/22  38.38/22  48.52/25  49.31/23  61.49/24  63.42/23  68.47/23  73.56/24 
    Farmaceut BA                          3.34/21   4.16/20  10.14/19   4.09/25   4.33/23   1.06/21   4.43/26   0.53/23   3.40/26   1.30/22  10.14/29   0.39/2   12.18/24   1.53/18   5.05/22   5.09/23 
                                         76.29/23  95.55/27 100.13/27 100.48/27 
                                          2.33/24  19.26/30   4.18/22   0.35/28 
 28 Juraj Mihalič                 103.21  4.30/27  13.42/30  24.24/28  27.50/28  35.58/29  37.26/29  43.13/29  47.00/29  49.45/29  51.22/29  58.20/29  59.22/29  70.45/28  72.35/28  77.13/28  83.42/28 
    KOB Metropol Košice                   4.30/27   9.12/30  10.42/23   3.26/19   8.08/30   1.28/29   5.47/28   3.47/30   2.45/17   1.37/25   6.58/19   1.02/21  11.23/22   1.50/16   4.38/16   6.29/28 
                                         86.44/28  96.41/28 102.54/28 103.21/28 
                                          3.02/29   9.57/27   6.13/29   0.27/21 
 29 Kaprál Matúš                  111.09  4.29/26  11.58/28  21.52/26  25.27/26  30.27/25  31.27/25  39.22/28  40.08/28  48.07/28  49.42/28  57.12/28  58.14/28  73.50/29  76.01/29  84.21/29  95.49/29 
    ATU Košice                            4.29/26   7.29/29   9.54/17   3.35/21   5.00/25   1.00/10   7.55/30   0.46/18   7.59/30   1.35/24   7.30/21   1.02/21  15.36/30   2.11/23   8.20/29  11.28/30 
                                         98.07/29 104.18/29 110.31/29 111.09/29 
                                          2.18/17   6.11/18   6.13/29   0.38/29 
 30 Hajduch Tomáš                 116.45  5.34/28  11.06/26  26.05/30  34.39/30  40.19/30  41.53/30  48.33/30  49.37/30  53.24/30  55.16/30  64.14/30  65.43/30  80.55/30  83.13/30  91.23/30  96.32/30 
    Nereg KE                              5.34/28   5.32/26  14.59/30   8.34/30   5.40/27   1.34/30   6.40/29   1.04/27   3.47/27   1.52/29   8.58/25   1.29/29  15.12/29   2.18/26   8.10/28   5.09/23 
                                         99.27/30 110.02/30 116.12/30 116.45/30 
                                          2.55/28  10.35/28   6.10/28   0.33/27 
    Schiel Philipp             DISK       2.38/     5.54/    14.59/    17.58/    21.55/    22.57/    26.30/    27.13/    29.32/    30.42/    38.10/    39.09/    49.52/         /         /         /   
    Austria junior team                   2.38/     3.16/     9.05/     2.59/     3.57/     1.02/     3.33/     0.43/     2.19/     1.10/     7.28/     0.59/    10.43/         /         /         /   
                                              /         /         /    67.05/   
                                              /         /         /         /   
    Magyar Milán               DISK       4.42/     9.50/    20.43/    24.31/    29.36/    30.52/    35.57/    36.42/    39.08/    40.46/         /         /         /         /         /         /   
    DTC Miskolc                           4.42/     5.08/    10.53/     3.48/     5.05/     1.16/     5.05/     0.45/     2.26/     1.38/         /         /         /         /         /         /   
                                              /    66.51/    71.24/    71.44/   
                                              /         /     4.33/     0.20/   
    Blanc-Tranchant Oliver     DISK       2.57/     6.19/    16.32/    19.32/    23.31/    24.35/    28.31/    29.11/    31.54/    33.23/         /         /         /         /         /         /   
    France                                2.57/     3.22/    10.13/     3.00/     3.59/     1.04/     3.56/     0.40/     2.43/     1.29/         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /    47.29/   
                                              /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M35-        7.2km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-65      3-63      4-62      5-61      6-60      7-64      8-50      9-59     10-53     11-55     12-56     13-57     14-58     15-78     16-100   
                                     
  1 Franko Valér                   65.25  3.48/3    6.25/3   12.40/2   17.29/2   23.06/2   24.28/2   32.40/2   35.55/2   38.12/2   44.02/2   49.28/2   50.31/2   53.42/2   55.22/2   59.48/1*  64.58/1* 
    KOB SOKOL Kysak                       3.48/3    2.37/3    6.15/3    4.49/5    5.37/5    1.22/1*   8.12/3    3.15/5    2.17/1*   5.50/2    5.26/5    1.03/6    3.11/1*   1.40/3    4.26/2    5.10/2  
                                         65.25/1* 
                                          0.27/1* 
  2 BEREZOVSKYI VASYL              66.21  3.29/2    6.14/2   11.27/1*  16.02/1*  21.36/1*  24.15/1*  31.20/1*  34.13/1*  36.48/1*  43.14/1*  48.37/1*  49.34/1*  53.26/1*  55.10/1*  60.40/2   65.50/2  
    Ukrajina                              3.29/2    2.45/5    5.13/1*   4.35/1*   5.34/4    2.39/7    7.05/2    2.53/1*   2.35/4    6.26/5    5.23/4    0.57/5    3.52/6    1.44/4    5.30/6    5.10/2  
                                         66.21/2  
                                          0.31/5  
  3 Porubčan Igor                  67.54  3.09/1*   5.41/1*  17.01/5   22.41/5   27.56/5   29.18/5   37.35/5   40.42/5   43.13/5   48.52/5   53.35/5   54.27/5   57.48/5   59.21/4   62.55/4   67.26/3  
    KOB SOKOL Kysak                       3.09/1*   2.32/2   11.20/8    5.40/7    5.15/2    1.22/1*   8.17/4    3.07/3    2.31/2    5.39/1*   4.43/1*   0.52/2    3.21/2    1.33/1*   3.34/1*   4.31/1* 
                                         67.54/3  
                                          0.28/3  
  4 Jarný Martin                   68.30  5.24/5    8.20/5   13.37/3   18.22/3   25.08/4   26.32/4   33.30/3   36.24/3   38.56/3   45.27/3   50.44/3   51.39/3   55.20/3   57.05/3   62.48/3   68.01/4  
    KOB SOKOL Kysak                       5.24/5    2.56/6    5.17/2    4.45/3    6.46/7    1.24/3    6.58/1*   2.54/2    2.32/3    6.31/6    5.17/2    0.55/4    3.41/5    1.45/5    5.43/7    5.13/4  
                                         68.30/4  
                                          0.29/4  
  5 Šoltés František               71.39  4.35/4    7.12/4   13.45/4   18.26/4   23.55/3   25.46/3   35.31/4   38.52/4   41.30/4   47.44/4   53.17/4   54.11/4   57.42/4   59.27/5   64.09/5   71.05/5  
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            4.35/4    2.37/3    6.33/5    4.41/2    5.29/3    1.51/6    9.45/5    3.21/6    2.38/5    6.14/4    5.33/6    0.54/3    3.31/4    1.45/5    4.42/4    6.56/7  
                                         71.39/5  
                                          0.34/6  
  6 Šoltés Pavol                   83.03 18.39/8   21.00/7   27.31/7   32.19/7   37.28/7   39.08/7   49.34/7   52.44/6   55.32/6   61.35/6   66.56/6   67.47/6   71.08/6   72.42/6   77.10/6   82.28/6  
    TJ Čingov Spišská Nová Ves           18.39/8    2.21/1*   6.31/4    4.48/4    5.09/1*   1.40/5   10.26/7    3.10/4    2.48/6    6.03/3    5.21/3    0.51/1*   3.21/2    1.34/2    4.28/3    5.18/5  
                                         83.03/6  
                                          0.35/7  
  7 Jerguš Martin                  95.19  7.38/6   12.23/6   19.25/6   24.31/6   30.30/6   31.58/6   41.52/6   54.50/7   58.32/7   67.37/7   74.13/7   75.36/7   79.46/7   82.33/7   87.58/7   94.52/7  
    ATU Košice                            7.38/6    4.45/7    7.02/6    5.06/6    5.59/6    1.28/4    9.54/6   12.58/8    3.42/7    9.05/7    6.36/7    1.23/7    4.10/7    2.47/7    5.25/5    6.54/6  
                                         95.19/7  
                                          0.27/1* 
  8 Václav Čarnogurský            150.34  8.30/7   21.51/8   32.34/8   43.43/8   55.55/8   58.48/8   91.03/8   97.11/8  101.20/8  114.34/8  122.59/8  124.42/8  129.50/8  132.42/8  140.35/8  149.47/8  
    KOB Metropol Košice                   8.30/7   13.21/8   10.43/7   11.09/8   12.12/8    2.53/8   32.15/8    6.08/7    4.09/8   13.14/8    8.25/8    1.43/8    5.08/8    2.52/8    7.53/8    9.12/8  
                                        150.34/8  
                                          0.47/8  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M45-        4.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-77      2-50      3-51      4-52      5-53      6-54      7-58      8-78      9-100   
  1 Mižúr Ján                      40.23  1.52/1*   5.54/1*  18.13/2   22.11/2   27.13/2   28.33/2   30.31/2   34.33/2   39.51/1*  40.23/1* 
    Farmaceut BA                          1.52/1*   4.02/1*  12.19/2    3.58/3    5.02/3    1.20/1*   1.58/2    4.02/1*   5.18/2    0.32/4  
  2 Kuchta Ján                     40.42  1.54/2    6.10/2   18.03/1*  21.55/1*  26.33/1*  27.57/1*  29.51/1*  34.22/1*  40.12/2   40.42/2  
    ATU Košice                            1.54/2    4.16/2   11.53/1*   3.52/1*   4.38/1*   1.24/2    1.54/1*   4.31/5    5.50/5    0.30/2  
  3 Tölgyesi Tibor                 43.41  2.09/4    7.16/3   20.19/3   24.13/3   28.58/3   30.42/3   32.49/3   37.00/3   43.12/3   43.41/3  
    DTC Miskolc                           2.09/4    5.07/4   13.03/3    3.54/2    4.45/2    1.44/6    2.07/3    4.11/2    6.12/6    0.29/1* 
  4 Sláma Peter                    48.20  1.58/3    7.32/4   22.08/5   26.43/4   32.43/4   34.26/4   37.12/4   42.12/4   47.45/4   48.20/4  
    ATU Košice                            1.58/3    5.34/5   14.36/5    4.35/5    6.00/8    1.43/5    2.46/8    5.00/7    5.33/4    0.35/6  
  5 Kollár Jaroslav                49.04  2.17/6    9.00/6   24.40/6   29.43/6   34.58/6   36.28/6   39.01/6   43.28/5   48.33/5   49.04/5  
    KOB SOKOL Kysak                       2.17/6    6.43/8   15.40/7    5.03/7    5.15/4    1.30/3    2.33/5    4.27/3    5.05/1*   0.31/3  
  6 Tysz Vladimír                  51.49  2.16/5    8.08/5   22.06/4   27.54/5   33.31/5   35.18/5   37.53/5   44.47/6   51.17/6   51.49/6  
    ATU Košice                            2.16/5    5.52/7   13.58/4    5.48/8    5.37/6    1.47/8    2.35/6    6.54/8    6.30/7    0.32/4  
  7 Franko Stanislav               52.40  5.08/8   10.56/7   25.39/7   30.06/7   35.50/7   37.35/7   40.00/7   44.50/7   51.51/7   52.40/7  
    KOB SOKOL Kysak                       5.08/8    5.48/6   14.43/6    4.27/4    5.44/7    1.45/7    2.25/4    4.50/6    7.01/8    0.49/9  
  8 Palička Miroslav               59.36  9.42/9   14.21/9   34.32/9   39.32/9   44.54/9   46.31/9   49.10/9   53.38/8   58.59/8   59.36/8  
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            9.42/9    4.39/3   20.11/9    5.00/6    5.22/5    1.37/4    2.39/7    4.28/4    5.21/3    0.37/7  
  9 Ďurčo Boris                    64.31  3.43/7   11.07/8   28.20/8   34.15/8   41.14/8   43.26/8   46.59/8   56.36/9   63.47/9   64.31/9  
    ATU Košice                            3.43/7    7.24/9   17.13/8    5.55/9    6.59/9    2.12/9    3.33/9    9.37/9    7.11/9    0.44/8  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M55-        3.3km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-58      3-57      4-56      5-55      6-54      7-71      8-100   
  1 Anton Onder                    37.41  5.38/1*  10.43/1*  12.52/1*  19.13/1*  20.15/1*  26.28/1*  32.53/1*  37.13/1*  37.41/1* 
    KOB Metropol Košice                   5.38/1*   5.05/1*   2.09/1*   6.21/2    1.02/1*   6.13/1*   6.25/1*   4.20/1*   0.28/1* 
  2 Michal  Simočko                84.31 14.45/2   28.37/2   33.51/2   39.21/2   41.18/2   50.35/2   78.03/2   83.50/2   84.31/2  
    KOB Metropol Košice                  14.45/2   13.52/2    5.14/2    5.30/1*   1.57/2    9.17/2   27.28/2    5.47/2    0.41/2  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: N           2.1km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-74      3-75      4-71      5-72      6-76      7-100   
  1 Varga Ildikó                   30.14  1.46/2    3.59/1*   9.26/1*  17.15/1*  21.49/1*  24.32/1*  29.26/1*  30.14/1* 
    DTC Miskolc                           1.46/2    2.13/1*   5.27/1*   7.49/2    4.34/3    2.43/1*   4.54/4    0.48/3  
  2 Štefánia Mihaličová            42.29  1.31/1*   4.02/2   24.10/2   30.57/2   35.15/2   38.00/2   41.55/2   42.29/2  
    KOB Metropol Košice                   1.31/1*   2.31/2   20.08/2    6.47/1*   4.18/2    2.45/2    3.55/1*   0.34/1* 
  3 Bastyova Piroska               70.43  3.51/4    9.04/5   36.18/3   58.15/3   62.15/3   65.35/3   69.44/3   70.43/3  
    ATU Košice                            3.51/4    5.13/5   27.14/3   21.57/3    4.00/1*   3.20/3    4.09/2    0.59/5  
  4 Žigová Martin                 100.33  5.56/5    8.50/4   44.23/4   78.21/4   84.20/4   94.46/4   99.53/4  100.33/4  
    Nereg KE                              5.56/5    2.54/3   35.33/4   33.58/5    5.59/4   10.26/5    5.07/5    0.40/2  
  5 Simkó Andrea                  102.55  2.31/3    6.31/3   46.26/5   80.19/5   93.40/5   97.22/5  101.57/5  102.55/5  
    DTC Miskolc                           2.31/3    4.00/4   39.55/5   33.53/4   13.21/5    3.42/4    4.35/3    0.58/4  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-10        1.4km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-71      3-72      4-73      5-100   
  1 Simona Mihaličová              23.24  1.36/1*  11.55/1*  16.19/1*  19.53/1*  22.44/1*  23.24/1* 
    KOB Metropol Košice                   1.36/1*  10.19/1*   4.24/1*   3.34/1*   2.51/1*   0.40/1* 
  2 Šoltésová Pavlína              40.33  5.40/2   17.16/2   26.55/2   34.55/2   38.27/2   40.33/2  
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            5.40/2   11.36/2    9.39/2    8.00/2    3.32/2    2.06/2  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-12        2.1km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-74      3-75      4-71      5-72      6-76      7-100   
  1 Roháčová Viktória              26.30  2.04/1*   5.37/1*   9.58/1*  14.50/1*  18.39/1*  21.12/1*  25.50/1*  26.30/1* 
    ATU Košice                            2.04/1*   3.33/1*   4.21/1*   4.52/1*   3.49/1*   2.33/1*   4.38/1*   0.40/1* 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-16        3.3km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-58      3-57      4-56      5-55      6-54      7-71      8-100   
  1 POSTELNIAK OLENA               27.25  2.09/1*   5.56/1*   7.47/1*  11.19/1*  12.21/1*  17.22/1*  23.11/1*  26.57/1*  27.25/1* 
    Ukrajina                              2.09/1*   3.47/1*   1.51/1*   3.32/1*   1.02/1*   5.01/1*   5.49/1*   3.46/1*   0.28/2  
  2 TYMOSHCHUK MARIIA              45.11  2.59/2   16.59/2   19.06/2   22.41/2   24.24/2   32.25/2   39.02/2   44.44/2   45.11/2  
    Ukrajina                              2.59/2   14.00/2    2.07/2    3.35/2    1.43/2    8.01/2    6.37/2    5.42/2    0.27/1* 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-18        4.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-77      2-50      3-51      4-52      5-53      6-54      7-58      8-78      9-100   
  1 Lamanecová Radka               49.25  2.25/3    8.57/1*  23.50/1*  28.11/1*  34.17/1*  35.44/1*  38.12/1*  44.04/1*  48.54/1*  49.25/1* 
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            2.25/3    6.32/1*  14.53/1*   4.21/1*   6.06/2    1.27/1*   2.28/2    5.52/3    4.50/1*   0.31/2  
  2 Papugová Andrea                53.17  2.14/1*   9.09/2   29.23/3   34.23/3   39.12/2   40.46/2   43.05/2   47.55/2   52.50/2   53.17/2  
    ATU Košice                            2.14/1*   6.55/2   20.14/3    5.00/2    4.49/1*   1.34/2    2.19/1*   4.50/1*   4.55/2    0.27/1* 
  3 Franková Dominika              58.39  2.23/2    9.33/3   27.16/2   32.42/2   40.09/3   41.44/3   44.45/3   50.14/3   58.00/3   58.39/3  
    KOB SOKOL Kysak                       2.23/2    7.10/3   17.43/2    5.26/3    7.27/3    1.35/3    3.01/3    5.29/2    7.46/3    0.39/3  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W21-        6.1km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-77      2-65      3-63      4-62      5-61      6-60      7-64      8-50      9-59     10-54     11-58     12-78     13-100   
  1 Kemp Emily                     48.41  1.31/2    5.11/1*  10.11/1*  14.23/1*  19.24/1*  20.51/1*  27.30/1*  31.10/1*  33.28/1*  37.19/1*  39.16/1*  43.00/1*  48.10/1*  48.41/1* 
    Canada junior national team           1.31/2    3.40/1*   5.00/1*   4.12/1*   5.01/2    1.27/6    6.39/2    3.40/7    2.18/8    3.51/1*   1.57/4    3.44/3    5.10/8    0.31/8  
  2 Arbter Anja                    49.41  1.38/4    5.37/3   11.08/2   15.51/2   21.28/2   22.46/2   29.25/2   32.37/2   34.48/2   38.50/2   40.49/2   44.25/2   49.18/2   49.41/2  
    Austria junior team                   1.38/4    3.59/4    5.31/2    4.43/4    5.37/4    1.18/2    6.39/2    3.12/2    2.11/5    4.02/2    1.59/5    3.36/2    4.53/7    0.23/1* 
  3 Basset Isia                    51.49  1.27/1*   5.13/2   11.33/3   15.57/3   24.43/6   25.58/6   32.36/6   35.35/4   37.43/4   41.56/4   43.48/4   47.13/3   51.21/3   51.49/3  
    France                                1.27/1*   3.46/2    6.20/5    4.24/2    8.46/11   1.15/1*   6.38/1*   2.59/1*   2.08/4    4.13/5    1.52/3    3.25/1*   4.08/1*   0.28/4  
  4 Beauvisage Lauriane            52.38  1.34/3    6.36/6   12.40/6   17.34/6   23.35/5   25.00/5   32.13/4   35.33/3   37.25/3   41.38/3   43.38/3   47.39/4   52.12/4   52.38/4  
    France                                1.34/3    5.02/6    6.04/4    4.54/7    6.01/5    1.25/5    7.13/4    3.20/3    1.52/1*   4.13/5    2.00/6    4.01/5    4.33/3    0.26/2  
  5 Bauer Julia                    55.10  1.46/8    6.25/5   12.16/5   17.02/4   23.18/4   24.37/4   32.20/5   37.11/6   39.26/6   43.36/6   45.27/6   49.58/5   54.41/5   55.10/5  
    Austria junior team                   1.46/8    4.39/5    5.51/3    4.46/5    6.16/8    1.19/3    7.43/6    4.51/11   2.15/7    4.10/4    1.51/1*   4.31/7    4.43/5    0.29/7  
  6 Sandevoir Claire               55.15  1.43/7    5.40/4   12.10/4   17.08/5   22.03/3   23.32/3   31.55/3   36.53/5   38.53/5   42.59/5   44.50/5   50.15/6   54.48/6   55.15/6  
    France                                1.43/7    3.57/3    6.30/6    4.58/8    4.55/1*   1.29/7    8.23/8    4.58/12   2.00/2    4.06/3    1.51/1*   5.25/11   4.33/3    0.27/3  
  7 Ramstein Laura                 59.27  1.47/9    7.32/7   15.01/7   23.11/11  29.22/10  30.55/10  38.08/8   41.42/8   44.01/8   48.29/7   50.41/8   54.30/7   58.59/7   59.27/7  
    Austria junior team                   1.47/9    5.45/8    7.29/11   8.10/13   6.11/6    1.33/11   7.13/4    3.34/6    2.19/9    4.28/7    2.12/10   3.49/4    4.29/2    0.28/4  
  8 Poirot Delphine                60.23  1.38/4    9.31/11  16.10/10  20.56/8   27.08/7   28.27/7   36.42/7   40.07/7   42.13/7   48.32/8   50.38/7   54.41/8   59.55/8   60.23/8  
    France                                1.38/4    7.53/11   6.39/7    4.46/5    6.12/7    1.19/3    8.15/7    3.25/4    2.06/3    6.19/12   2.06/8    4.03/6    5.14/9    0.28/4  
  9 Zsigmond Vanda                 65.02  1.38/4   12.29/13  19.45/13  25.10/13  30.33/11  32.07/11  40.33/11  44.04/10  46.16/9   51.25/9   53.33/9   59.37/10  64.26/9   65.02/9  
    DTC Miskolc                           1.38/4   10.51/13   7.16/9    5.25/11   5.23/3    1.34/12   8.26/9    3.31/5    2.12/6    5.09/10   2.08/9    6.04/12   4.49/6    0.36/12 
 10 Ugrayová Kristína              65.42  1.58/11   7.47/9   16.46/11  22.10/9   28.48/8   30.17/8   38.45/9   42.55/9   46.30/10  51.37/10  53.42/10  59.53/11  65.11/10  65.42/10 
    ATU Košice                            1.58/11   5.49/9    8.59/13   5.24/10   6.38/9    1.29/7    8.28/10   4.10/8    3.35/12   5.07/9    2.05/7    6.11/13   5.18/10   0.31/8  
 11 Simkovics Anna                 66.34  2.02/12   7.39/8   15.31/8   20.44/7   28.56/9   30.28/9   40.11/10  44.50/11  47.09/11  52.19/11  54.54/11  59.36/9   65.58/11  66.34/11 
    Austria junior team                   2.02/12   5.37/7    7.52/12   5.13/9    8.12/10   1.32/9    9.43/12   4.39/10   2.19/9    5.10/11   2.35/12   4.42/10   6.22/12   0.36/12 
 12 BOYKO MARIYA                   70.17  2.22/13  11.15/12  18.37/12  23.17/12  33.06/13  34.38/13  44.34/13  49.07/12  51.33/12  56.25/12  59.05/12  63.43/12  69.42/12  70.17/12 
    Ukrajina                              2.22/13   8.53/12   7.22/10   4.40/3    9.49/13   1.32/9    9.56/13   4.33/9    2.26/11   4.52/8    2.40/13   4.38/8    5.59/11   0.35/11 
 13 Herrgesell Maren               73.41  1.54/10   8.49/10  15.58/9   22.12/10  31.43/12  34.09/12  42.50/12  49.07/12  52.50/13  59.09/13  61.33/13  66.13/13  73.09/13  73.41/13 
    Austria junior team                   1.54/10   6.55/10   7.09/8    6.14/12   9.31/12   2.26/13   8.41/11   6.17/13   3.43/13   6.19/12   2.24/11   4.40/9    6.56/13   0.32/10 
    Walch Martina              DISK       2.19/     9.58/    20.11/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Austria junior team                   2.19/     7.39/    10.13/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Steigrová Lucia            DISK       1.50/     7.29/    18.23/    24.29/    39.34/    41.09/    49.27/    54.43/         /         /         /         /    86.43/    87.26/   
    ŠK HADVEO Banská Bystrica             1.50/     5.39/    10.54/     6.06/    15.05/     1.35/     8.18/     5.16/         /         /         /         /         /     0.43/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W35-        4.7km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-77      2-50      3-51      4-52      5-53      6-54      7-58      8-78      9-100   
  1 Barilová Alena                 59.05  3.17/2   10.41/1*  25.51/1*  31.22/1*  40.56/1*  42.19/1*  45.12/1*  51.37/1*  58.28/1*  59.05/1* 
    TJ Čingov Spišská Nová Ves            3.17/2    7.24/3   15.10/1*   5.31/2    9.34/3    1.23/1*   2.53/2    6.25/3    6.51/2    0.37/1* 
  2 Mušinská Eva                   66.51 11.44/4   17.55/4   33.43/3   38.51/2   46.02/2   49.03/2   51.24/2   56.26/2   66.11/3   66.51/2  
    ATU Košice                           11.44/4    6.11/1*  15.48/3    5.08/1*   7.11/2    3.01/4    2.21/1*   5.02/1*   9.45/4    0.40/2  
  3 Šmelíková Jana                 67.23 11.16/3   17.30/3   33.17/2   42.31/3   48.57/3   50.39/3   53.34/3   59.17/3   65.14/2   67.23/3  
    ATU Košice                           11.16/3    6.14/2   15.47/2    9.14/4    6.26/1*   1.42/2    2.55/3    5.43/2    5.57/1*   2.09/4  
  4 Roháčová Ingrid                98.13  3.16/1*  12.22/2   34.38/4   43.20/4   54.12/4   56.52/4   62.45/4   88.11/4   97.22/4   98.13/4  
    ATU Košice                            3.16/1*   9.06/4   22.16/4    8.42/3   10.52/4    2.40/3    5.53/4   25.26/4    9.11/3    0.51/3  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W45-        3.3km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-78      2-58      3-57      4-56      5-55      6-54      7-71      8-100   
  1 Mižúrová Jana                  48.12  3.27/1*   9.03/1*  13.16/1*  18.50/1*  20.34/1*  29.13/1*  40.46/1*  47.30/1*  48.12/1* 
    Farmaceut BA                          3.27/1*   5.36/1*   4.13/3    5.34/3    1.44/4    8.39/3   11.33/3    6.44/1*   0.42/5  
  2 Franková Jana                  55.50  4.54/2   13.49/2   17.19/2   23.50/2   25.27/2   33.16/2   44.07/2   55.12/2   55.50/2  
    KOB SOKOL Kysak                       4.54/2    8.55/2    3.30/2    6.31/4    1.37/3    7.49/2   10.51/1*  11.05/4    0.38/3  
  3 Sádecká Judita                 58.00  7.02/4   16.12/3   20.28/3   25.53/3   27.39/3   35.26/3   46.17/3   57.27/3   58.00/3  
    ATU Košice                            7.02/4    9.10/3    4.16/4    5.25/2    1.46/5    7.47/1*  10.51/1*  11.10/5    0.33/1* 
  4 Baričková Jarmila              75.53  7.00/3   21.00/4   24.08/4   29.23/4   30.43/4   44.40/4   67.49/4   75.15/4   75.53/4  
    KOB SOKOL Kysak                       7.00/3   14.00/4    3.08/1*   5.15/1*   1.20/1*  13.57/5   23.09/4    7.26/2    0.38/3  
  5 Jurašková Ema                  95.59  9.08/5   33.05/5   43.34/5   51.40/5   53.13/5   62.54/5   87.28/5   95.22/5   95.59/5  
    ATU Košice                            9.08/5   23.57/5   10.29/5    8.06/5    1.33/2    9.41/4   24.34/5    7.54/3    0.37/2