Výsledky kategórii s medzičasmi                                                                                                                                                      27. 5. 2012 19:25:01
                                                                                             6. a 7. kolo OR
===KOB ATU Košice==========================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: K           3.3km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-59      2-52      3-56      4-55      5-50      6-70      7-61      8-62      9-64     10-100   
  1 Wilfried Sleziak               62.59  9.39/1*  14.15/1*  18.29/1*  22.57/1*  25.01/1*  28.48/1*  47.18/1*  48.57/1*  60.29/1*  62.12/1*  62.59/1* 
                                          9.39/1*   4.36/1*   4.14/1*   4.28/1*   2.04/1*   3.47/1*  18.30/3    1.39/3   11.32/3    1.43/2    0.47/3  
  2 Maliar Karol                   86.35 27.31/2   36.26/2   41.48/2   48.41/2   55.33/2   59.27/2   72.18/2   73.33/2   84.19/2   85.51/2   86.35/2  
    ATU Košice                           27.31/2    8.55/2    5.22/3    6.53/3    6.52/3    3.54/2   12.51/1*   1.15/1*  10.46/2    1.32/1*   0.44/1* 
  3 Šándorová Annamária            90.34 31.06/3   40.30/3   45.51/3   52.35/3   59.25/3   63.20/3   76.11/3   77.27/3   87.45/3   89.49/3   90.34/3  
    ATU Košice                           31.06/3    9.24/3    5.21/2    6.44/2    6.50/2    3.55/3   12.51/1*   1.16/2   10.18/1*   2.04/3    0.45/2  
    Viliam Knap st.            VZDAL          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB Metropol Košice                       /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-10        1.1km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-100   
  1 Roháč Martin                   10.52      /         /         /         /    10.52/1* 
    ATU Košice                                /         /         /         /         /   
  2 Sláma Michal                   12.10      /         /         /         /    12.10/2  
    ATU Košice                                /         /         /         /         /   
  3 Novota Lukáš                   14.40      /         /         /         /    14.40/3  
    ATU Košice                                /         /         /         /         /   
  4 Viliam Knap ml.                14.56      /         /         /         /    14.56/4  
    KOB Metropol Košice                       /         /         /         /         /   
  5 Roháč Adam                     15.21      /         /         /         /    15.21/5  
    ATU Košice                                /         /         /         /         /   
  6 Čonka Gabriel                  16.58      /         /         /         /    16.58/6  
    ZŠ CaM KE                                 /         /         /         /         /   
  7 Pohl Eduard                    19.08      /         /         /         /    19.08/7  
    ZŠ CaM KE                                 /         /         /         /         /   
  8 Liptak Michal                  29.56      /         /         /         /    29.56/8  
    KOB Metropol Košice                       /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-12        2.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-35      4-36      5-37      6-100   
  1 Štefan Mihalič                 29.34      /         /         /         /         /         /    29.34/1* 
    KOB Metropol Košice                       /         /         /         /         /         /         /   
  2 Juraško Timotej                38.07      /         /         /         /         /         /    38.07/2  
    ATU Košice                                /         /         /         /         /         /         /   
  3 Lukáš Simočko                  48.00      /         /         /         /         /         /    48.00/3  
    KOB Metropol Košice                       /         /         /         /         /         /         /   
    Matúš Mura                 DISK           /         /         /         /         /         /    47.19/   
    KOB Metropol Košice                       /         /         /         /         /         /         /   
    Daniel Dečo                DISK           /         /         /         /         /         /    51.45/   
    KOB Metropol Košice                       /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-14        2.8km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-55      3-56      4-53      5-52      6-51      7-60      8-62      9-63     10-64     11-100   
  1 KUTSAN DMYTRO                  44.22  4.42/1*   6.21/1*   7.30/1*   8.19/1*   9.45/1*  12.10/1*  15.49/1*  30.17/1*  33.44/1*  42.48/1*  43.50/1*  44.22/1* 
    Ukrajina                              4.42/1*   1.39/1*   1.09/1*   0.49/1*   1.26/1*   2.25/2    3.39/1*  14.28/3    3.27/1*   9.04/3    1.02/1*   0.32/1* 
  2 Franko Stanislav ml.           48.21  7.33/2    9.16/2   11.10/2   12.17/2   13.49/2   15.31/2   25.15/2   33.06/2   38.37/2   46.37/2   47.44/2   48.21/2  
    KOB SOKOL Kysak                       7.33/2    1.43/2    1.54/2    1.07/3    1.32/2    1.42/1*   9.44/3    7.51/2    5.31/3    8.00/1*   1.07/2    0.37/3  
  3 Maliar Matúš                   51.45  8.29/3   13.41/3   17.21/3   18.26/3   21.50/3   24.22/3   28.15/3   35.09/3   40.33/3   49.15/3   51.09/3   51.45/3  
    ATU Košice                            8.29/3    5.12/3    3.40/3    1.05/2    3.24/3    2.32/3    3.53/2    6.54/1*   5.24/2    8.42/2    1.54/3    0.36/2  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-16        3.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-54      3-56      4-57      5-58      6-55      7-53      8-52      9-59     10-65     11-61     12-73     13-64     14-100   
  1 Sláma Dušan                    33.09  2.56/1*   5.51/1*   6.56/1*   7.48/1*   8.26/1*   9.50/1*  10.59/1*  12.39/1*  17.06/1*  23.20/1*  25.19/1*  26.23/1*  31.43/1*  32.41/1*  33.09/1* 
    ATU Košice                            2.56/1*   2.55/1*   1.05/1*   0.52/1*   0.38/1*   1.24/1*   1.09/1*   1.40/1*   4.27/1*   6.14/1*   1.59/1*   1.04/1*   5.20/1*   0.58/1*   0.28/1* 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M-18        4.6km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-49      3-51      4-52      5-55      6-58      7-57      8-56      9-54     10-50     11-60     12-65     13-61     14-63     15-67     16-72    
                                      17-71     18-64     19-100   
    Špak Ján                   DISK       5.31/     6.38/    12.28/    19.16/    27.57/    25.39/    24.49/    23.50/    33.21/    32.28/    49.33/    60.46/    64.48/    70.25/    84.33/    90.01/   
    KOB Metropol Košice                   5.31/     1.07/     5.50/     6.48/     8.41/         /         /         /     9.31/         /    17.05/    11.13/     4.02/     5.37/    14.08/     5.28/   
                                         93.38/   103.35/   104.58/   105.27/   
                                          3.37/     9.57/     1.23/     0.29/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M21-        5.5km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-60      2-59      3-58      4-57      5-56      6-55      7-54      8-53      9-52     10-51     11-50     12-49     13-70     14-65     15-61     16-63    
                                      17-71     18-72     19-67     20-64     21-100   
  1 Franko Dávid                   33.46  1.48/10   3.23/8    7.31/6    7.59/6    8.39/5    9.52/5   10.21/4   11.09/4   12.30/4   13.53/4   14.57/4   15.55/4   16.32/4   21.12/2   22.44/2   24.09/2  
    KOB SOKOL Kysak                       1.48/10   1.35/17   4.08/6    0.28/8    0.40/13   1.13/6    0.29/1*   0.48/4    1.21/13   1.23/7    1.04/2    0.58/12   0.37/2    4.40/3    1.32/2    1.25/4  
                                         26.37/2   27.43/2   29.12/1*  32.29/1*  33.24/1*  33.46/1* 
                                          2.28/4    1.06/2    1.29/3    3.17/5    0.55/3    0.22/1* 
  2 Baudot Rémi                    34.24  1.47/7    2.45/3    6.53/2    7.18/2    8.00/2    9.12/2    9.44/2   10.33/1*  11.34/1*  12.48/1*  13.55/1*  14.44/1*  15.28/1*  20.19/1*  21.57/1*  23.50/1* 
    France                                1.47/7    0.58/2    4.08/6    0.25/2    0.42/14   1.12/5    0.32/7    0.49/5    1.01/1*   1.14/2    1.07/4    0.49/2    0.44/11   4.51/8    1.38/11   1.53/18 
                                         26.35/1*  27.40/1*  29.35/2   33.07/2   34.01/2   34.24/2  
                                          2.45/14   1.05/1*   1.55/15   3.32/12   0.54/2    0.23/2  
  3 Reiner Matthias                34.40  2.29/14   3.28/9    8.06/8    8.40/8    9.16/8   10.24/8   11.00/8   12.02/8   13.14/7   14.31/6   15.59/7   16.44/6   17.20/6   22.09/5   23.37/5   25.05/4  
    Austria junior team                   2.29/14   0.59/3    4.38/14   0.34/20   0.36/5    1.08/2    0.36/14   1.02/20   1.12/6    1.17/3    1.28/20   0.45/1*   0.36/1*   4.49/6    1.28/1*   1.28/6  
                                         27.41/4   28.49/4   30.15/3   33.19/3   34.16/3   34.40/3  
                                          2.36/9    1.08/4    1.26/1*   3.04/2    0.57/5    0.24/3  
  4 Scharnagl Lukas                36.02  1.43/5    2.58/4    7.10/4    7.40/4    8.13/4    9.24/3   10.36/6   11.25/6   12.57/5   14.38/7   15.50/6   16.49/7   17.50/7   22.19/6   23.52/6   25.33/6  
    Austria junior team                   1.43/5    1.15/13   4.12/9    0.30/16   0.33/1*   1.11/4    1.12/24   0.49/5    1.32/17   1.41/17   1.12/15   0.59/15   1.01/22   4.29/2    1.33/5    1.41/12 
                                         28.21/6   29.33/5   31.05/5   34.39/6   35.38/6   36.02/5  
                                          2.48/15   1.12/11   1.32/5    3.34/14   0.59/6    0.24/3  
  5 Berger Xander                  36.04  3.12/18   4.40/15   9.41/15  10.09/15  10.42/14  11.51/12  12.23/12  13.12/12  14.27/10  15.51/8   16.59/8   17.53/8   18.33/8   23.25/7   24.57/7   26.16/7  
    Austria junior team                   3.12/18   1.28/14   5.01/18   0.28/8    0.33/1*   1.09/3    0.32/7    0.49/5    1.15/10   1.24/8    1.08/6    0.54/8    0.40/5    4.52/9    1.32/2    1.19/1* 
                                         28.38/7   29.45/7   31.13/6   34.37/5   35.37/5   36.04/6  
                                          2.22/2    1.07/3    1.28/2    3.24/7    1.00/8    0.27/12 
  6 Rauturier Maxime               36.42  1.49/11   2.58/4    7.39/7    8.08/7    8.51/7   10.23/7   10.56/7   11.56/7   13.06/6   14.24/5   15.31/5   16.21/5   17.05/5   21.58/4   23.32/4   25.13/5  
    France                                1.49/11   1.09/9    4.41/16   0.29/11   0.43/16   1.32/19   0.33/11   1.00/17   1.10/5    1.18/4    1.07/4    0.50/3    0.44/11   4.53/10   1.34/6    1.41/12 
                                         28.19/5   29.33/5   31.16/7   35.17/7   36.17/7   36.42/7  
                                          3.06/18   1.14/13   1.43/11   4.01/18   1.00/8    0.25/9  
  7 SELEZN`OV VOLODYMYR            37.45  1.39/1*   4.34/14   8.47/11   9.16/10  10.49/15  12.09/14  12.45/14  13.52/14  15.14/13  16.35/12  17.43/10  18.36/10  19.21/10  24.09/8   25.48/8   27.23/8  
    Ukrajina                              1.39/1*   2.55/19   4.13/10   0.29/11   1.33/24   1.20/9    0.36/14   1.07/22   1.22/14   1.21/5    1.08/6    0.53/6    0.45/13   4.48/4    1.39/12   1.35/9  
                                         29.57/8   31.11/8   32.49/8   36.16/8   37.19/8   37.45/8  
                                          2.34/6    1.14/13   1.38/9    3.27/9    1.03/15   0.26/10 
  8 Schiel Philipp                 38.53  1.39/1*   2.43/2    7.22/5    7.49/5    8.39/5   10.04/6   10.35/5   11.20/5   14.33/11  16.05/10  17.17/9   18.19/9   19.12/9   25.21/10  26.57/10  28.33/9  
    Austria junior team                   1.39/1*   1.04/5    4.39/15   0.27/7    0.50/21   1.25/14   0.31/5    0.45/1*   3.13/22   1.32/14   1.12/15   1.02/17   0.53/21   6.09/14   1.36/9    1.36/10 
                                         31.09/9   32.28/10  34.11/10  37.28/9   38.24/9   38.53/9  
                                          2.36/9    1.19/16   1.43/11   3.17/5    0.56/4    0.29/15 
  9 Brlica Pavel                   39.03  1.47/7    5.12/18   9.33/14   9.58/14  10.32/12  11.49/11  12.19/11  13.04/10  14.10/8   18.08/16  19.13/16  20.11/16  20.51/15  25.39/11  27.14/11  28.37/11 
    SK Zabovresky Brno                    1.47/7    3.25/20   4.21/13   0.25/2    0.34/4    1.17/8    0.30/3    0.45/1*   1.06/3    3.58/23   1.05/3    0.58/12   0.40/5    4.48/4    1.35/7    1.23/3  
                                         31.29/11  32.48/11  34.25/11  37.40/10  38.39/10  39.03/10 
                                          2.52/16   1.19/16   1.37/8    3.15/3    0.59/6    0.24/3  
 10 Dubois Rémi                    39.19  1.41/4    6.13/19  10.07/16  10.36/16  11.09/16  12.35/16  13.07/15  14.04/15  15.22/14  16.47/13  17.57/12  19.04/12  19.44/12  25.00/9   26.50/9   28.35/10 
    France                                1.41/4    4.32/23   3.54/4    0.29/11   0.33/1*   1.26/15   0.32/7    0.57/12   1.18/11   1.25/11   1.10/12   1.07/21   0.40/5    5.16/12   1.50/17   1.45/16 
                                         31.18/10  32.26/9   34.05/9   37.42/11  38.55/11  39.19/11 
                                          2.43/13   1.08/4    1.39/10   3.37/15   1.13/19   0.24/3  
 11 Ringer Štefan                  40.51  1.46/6    9.22/23  13.03/21  13.29/21  14.05/21  15.19/20  15.48/20  16.37/20  18.30/19  19.54/18  20.57/18  21.49/17  22.28/16  26.54/13  28.33/13  30.03/12 
    ATU Košice                            1.46/6    7.36/24   3.41/2    0.26/4    0.36/5    1.14/7    0.29/1*   0.49/5    1.53/19   1.24/8    1.03/1*   0.52/4    0.39/3    4.26/1*   1.39/12   1.30/8  
                                         33.01/13  34.12/13  36.12/13  39.13/12  40.27/12  40.51/12 
                                          2.58/17   1.11/10   2.00/17   3.01/1*   1.14/21   0.24/3  
 12 Zhanal Jan                     41.09  2.00/12   3.10/6    8.15/9    9.33/12  10.16/11  12.34/15  13.11/16  14.09/16  15.22/14  16.54/14  18.14/13  19.07/13  19.54/13  27.27/15  29.10/15  30.29/13 
    Austria junior team                   2.00/12   1.10/10   5.05/19   1.18/24   0.43/16   2.18/24   0.37/18   0.58/14   1.13/8    1.32/14   1.20/17   0.53/6    0.47/15   7.33/17   1.43/15   1.19/1* 
                                         32.50/12  34.00/12  35.33/12  39.23/13  40.36/13  41.09/13 
                                          2.21/1*   1.10/9    1.33/7    3.50/16   1.13/19   0.33/20 
 13 Papuga Miroslav                41.19  3.40/19   7.21/20  11.32/18  11.56/18  12.33/18  13.53/18  14.23/18  15.10/17  16.45/17  19.57/19  21.05/19  22.02/19  22.45/19  27.34/16  29.06/14  30.31/14 
    ATU Košice                            3.40/19   3.41/21   4.11/8    0.24/1*   0.37/8    1.20/9    0.30/3    0.47/3    1.35/18   3.12/21   1.08/6    0.57/9    0.43/10   4.49/6    1.32/2    1.25/4  
                                         33.10/14  34.25/14  36.15/14  39.42/14  40.48/14  41.19/14 
                                          2.39/11   1.15/15   1.50/13   3.27/9    1.06/17   0.31/17 
 14 BYSHEVETS OLEKSII              42.40  1.40/3    2.37/1*   6.17/1*   6.45/1*   7.24/1*   8.31/1*   9.03/1*  11.07/3   12.11/2   13.21/2   14.31/2   15.23/2   16.04/2   29.20/18  31.01/18  32.30/17 
    Ukrajina                              1.40/3    0.57/1*   3.40/1*   0.28/8    0.39/12   1.07/1*   0.32/7    2.04/24   1.04/2    1.10/1*   1.10/12   0.52/4    0.41/8   13.16/23   1.41/14   1.29/7  
                                         34.57/16  36.06/16  37.59/15  41.14/15  42.16/15  42.40/15 
                                          2.27/3    1.09/7    1.53/14   3.15/3    1.02/11   0.24/3  
 15 Zridkavesely Libor             44.17  2.40/17   3.47/10   8.59/12   9.28/11  10.05/10  11.35/10  12.13/10  13.11/11  14.37/12  16.25/11  17.52/11  18.58/11  19.43/11  27.17/14  29.32/16  31.13/16 
    Austria junior team                   2.40/17   1.07/6    5.12/20   0.29/11   0.37/8    1.30/17   0.38/19   0.58/14   1.26/15   1.48/18   1.27/19   1.06/18   0.45/13   7.34/18   2.15/23   1.41/12 
                                         34.27/15  35.54/15  38.02/16  42.22/16  43.43/16  44.17/16 
                                          3.14/19   1.27/20   2.08/20   4.20/19   1.21/23   0.34/22 
 16 Sokol Juraj                    47.40  4.02/21   5.09/17   9.27/13   9.57/13  10.35/13  11.55/13  12.30/13  13.28/13  16.02/16  17.24/15  18.32/14  19.29/14  22.33/17  33.08/19  34.52/19  36.59/19 
    KOB SOKOL Kysak                       4.02/21   1.07/6    4.18/12   0.30/16   0.38/10   1.20/9    0.35/13   0.58/14   2.34/21   1.22/6    1.08/6    0.57/9    3.04/24  10.35/22   1.44/16   2.07/20 
                                         39.33/19  40.41/19  42.39/19  46.11/17  47.13/17  47.40/17 
                                          2.34/6    1.08/4    1.58/16   3.32/12   1.02/11   0.27/12 
 17 Gröll Matthias                 49.11  6.38/23   7.49/21  11.47/19  12.16/19  13.00/19  14.21/19  14.52/19  15.41/19  16.49/18  18.20/17  19.29/17  21.54/18  22.33/17  28.42/17  30.36/17  33.02/18 
    Austria junior team                   6.38/23   1.11/11   3.58/5    0.29/11   0.44/18   1.21/12   0.31/5    0.49/5    1.08/4    1.31/13   1.09/10   2.25/24   0.39/3    6.09/14   1.54/20   2.26/23 
                                         35.42/17  36.51/17  38.22/17  47.50/18  48.43/18  49.11/18 
                                          2.40/12   1.09/7    1.31/4    9.28/24   0.53/1*   0.28/14 
 18 Pauser Jakob                   49.53  2.39/16   3.47/10   8.39/10   9.09/9    9.47/9   11.18/9   11.51/9   12.52/9   14.18/9   15.54/9   18.40/15  19.40/15  20.31/14  26.10/12  28.01/12  30.38/15 
    Austria junior team                   2.39/16   1.08/8    4.52/17   0.30/16   0.38/10   1.31/18   0.33/11   1.01/18   1.26/15   1.36/16   2.46/23   1.00/16   0.51/20   5.39/13   1.51/18   2.37/24 
                                         38.12/18  39.38/18  41.38/18  48.01/19  49.16/19  49.53/19 
                                          7.34/24   1.26/19   2.00/17   6.23/22   1.15/22   0.37/24 
 19 Kaprál Matúš                   54.44  4.13/22   8.13/22  14.21/23  15.26/23  16.18/23  17.47/23  18.30/23  20.03/23  22.20/22  23.48/21  26.19/21  27.16/21  28.06/21  35.51/21  37.47/21  40.02/21 
    ATU Košice                            4.13/22   4.00/22   6.08/22   1.05/23   0.52/22   1.29/16   0.43/23   1.33/23   2.17/20   1.28/12   2.31/22   0.57/9    0.50/18   7.45/20   1.56/21   2.15/22 
                                         44.23/21  45.52/21  48.22/20  53.13/20  54.15/20  54.44/20 
                                          4.21/23   1.29/21   2.30/21   4.51/21   1.02/11   0.29/15 
 20 Novota Mikuláš                 55.25  2.36/15   4.10/12  11.51/20  12.49/20  13.37/20  15.47/21  16.29/21  17.24/21  24.21/23  26.22/22  27.42/22  28.54/22  29.41/22  37.19/22  39.22/22  41.06/22 
    ATU Košice                            2.36/15   1.34/16   7.41/23   0.58/22   0.48/19   2.10/23   0.42/20   0.55/11   6.57/24   2.01/20   1.20/17   1.12/22   0.47/15   7.38/19   2.03/22   1.44/15 
                                         44.30/22  46.05/22  49.55/22  53.49/21  54.54/21  55.25/21 
                                          3.24/20   1.35/23   3.50/23   3.54/17   1.05/16   0.31/17 
 21 Onder Dominik                  57.34  2.24/13   4.27/13  10.18/17  10.44/17  11.32/17  13.26/17  14.08/17  15.12/18  19.58/21  21.52/20  23.28/20  25.18/20  26.05/20  33.57/20  36.15/20  38.06/20 
    ATU Košice                            2.24/13   2.03/18   5.51/21   0.26/4    0.48/19   1.54/22   0.42/20   1.04/21   4.46/23   1.54/19   1.36/21   1.50/23   0.47/15   7.52/21   2.18/24   1.51/17 
                                         42.24/20  43.58/20  49.02/21  55.54/22  57.01/22  57.34/22 
                                          4.18/22   1.34/22   5.04/24   6.52/23   1.07/18   0.33/20 
 22 Nitkulinec Štefan              63.41  8.28/24   9.30/24  13.45/22  14.18/22  15.00/22  16.32/22  17.08/22  18.05/22  19.18/20  28.15/23  38.44/24  39.50/24  42.16/24  48.56/23  50.48/23  52.57/23 
    ATU Košice                            8.28/24   1.02/4    4.15/11   0.33/19   0.42/14   1.32/19   0.36/14   0.57/12   1.13/8    8.57/24  10.29/24   1.06/18   2.26/23   6.40/16   1.52/19   2.09/21 
                                         55.31/23  56.43/23  58.44/23  62.13/23  63.15/23  63.41/23 
                                          2.34/6    1.12/11   2.01/19   3.29/11   1.02/11   0.26/10 
 23 Juraj Mihalič                  76.13  3.41/20   4.54/16  23.55/24  24.34/24  25.37/24  27.16/24  27.58/24  28.59/24  30.18/24  34.10/24  35.21/23  36.27/23  37.17/23  55.14/24  56.50/24  58.46/24 
    KOB Metropol Košice                   3.41/20   1.13/12  19.01/24   0.39/21   1.03/23   1.39/21   0.42/20   1.01/18   1.19/12   3.52/22   1.11/14   1.06/18   0.50/18  17.57/24   1.36/9    1.56/19 
                                         62.36/24  64.15/24  67.22/24  72.03/24  75.37/24  76.13/24 
                                          3.50/21   1.39/24   3.07/22   4.41/20   3.34/24   0.36/23 
    Peroutka Thomas            DISK       4.13/     8.39/    18.39/    19.43/    20.49/    23.17/    24.02/    26.01/    28.02/    30.30/    32.20/    33.08/    33.51/    41.34/    44.37/    49.30/   
    Austria junior team                   4.13/     4.26/    10.00/     1.04/     1.06/     2.28/     0.45/     1.59/     2.01/     2.28/     1.50/     0.48/     0.43/     7.43/     3.03/     4.53/   
                                              /         /         /    54.45/    57.02/    57.55/   
                                              /         /         /         /     2.17/     0.53/   
    Capbern Loďc               DISK       1.54/     2.57/     7.12/     7.34/     8.09/     9.18/     9.49/    10.37/    11.51/    13.09/    14.29/    15.20/    15.58/    21.08/    22.56/    24.38/   
    France                                1.54/     1.03/     4.15/     0.22/     0.35/     1.09/     0.31/     0.48/     1.14/     1.18/     1.20/     0.51/     0.38/     5.10/     1.48/     1.42/   
                                         27.30/         /    30.28/    33.33/    34.33/    35.00/   
                                          2.52/         /         /     3.05/     1.00/     0.27/   
    Blanc-Tranchant Oliver     DISK       2.26/     3.32/     8.33/     8.58/     9.42/    11.08/    11.48/    12.42/    14.04/    15.31/    16.50/    17.51/    18.36/    23.56/    25.46/    27.21/   
    France                                2.26/     1.06/     5.01/     0.25/     0.44/     1.26/     0.40/     0.54/     1.22/     1.27/     1.19/     1.01/     0.45/     5.20/     1.50/     1.35/   
                                              /         /         /    29.21/    30.51/    31.37/   
                                              /         /         /         /     1.30/     0.46/   
 27 Krajcík Michal            MS   35.12  1.47/7    3.15/7    7.08/3    7.34/3    8.10/3    9.33/4   10.09/3   11.02/2   12.14/3   13.38/3   14.47/3   15.45/3   16.26/3   21.38/3   23.13/3   24.49/3  
    ATU Košice                            1.47/7    1.28/14   3.53/3    0.26/4    0.36/5    1.23/13   0.36/14   0.53/10   1.12/6    1.24/8    1.09/10   0.58/12   0.41/8    5.12/11   1.35/7    1.36/10 
                                         27.22/3   28.44/3   30.16/4   33.40/4   34.40/4   35.12/4  
                                          2.33/5    1.22/18   1.32/5    3.24/7    1.00/8    0.32/19 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M35-        4.6km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-70      2-49      3-51      4-52      5-55      6-58      7-57      8-56      9-54     10-50     11-60     12-65     13-61     14-63     15-67     16-72    
                                      17-71     18-64     19-100   
  1 Jarný Martin                   45.11  3.43/3    4.36/3    6.42/3    8.29/3   11.55/3   13.40/3   14.27/2   16.02/3   18.04/3   18.55/3   24.39/2   27.54/2   30.10/2   32.23/2   35.08/2   36.50/2  
    KOB SOKOL Kysak                       3.43/3    0.53/3    2.06/2    1.47/3    3.26/2    1.45/2    0.47/2    1.35/4    2.02/2    0.51/1*   5.44/2    3.15/2    2.16/3    2.13/3    2.45/1*   1.42/2  
                                         39.26/2   43.19/2   44.38/1*  45.11/1* 
                                          2.36/3    3.53/1*   1.19/1*   0.33/1* 
  2 BEREZOVSKYI VASYL              45.32  3.12/1*   4.00/1*   5.51/1*   7.13/1*  10.08/1*  11.17/1*  11.56/1*  12.46/1*  14.40/1*  15.38/1*  23.54/1*  26.09/1*  27.54/1*  29.54/1*  33.04/1*  34.42/1* 
    Ukrajina                              3.12/1*   0.48/1*   1.51/1*   1.22/1*   2.55/1*   1.09/1*   0.39/1*   0.50/2    1.54/1*   0.58/2    8.16/4    2.15/1*   1.45/1*   2.00/1*   3.10/3    1.38/1* 
                                         37.17/1*  42.24/1*  44.57/2   45.32/2  
                                          2.35/2    5.07/3    2.33/4    0.35/2  
  3 Franko Valér                   54.25  3.31/2    4.19/2    6.31/2    8.01/2   11.43/2   13.35/2   14.36/3   15.21/2   17.30/2   18.30/2   26.12/3   35.18/3   37.10/3   39.22/3   42.23/3   44.29/3  
    KOB SOKOL Kysak                       3.31/2    0.48/1*   2.12/3    1.30/2    3.42/3    1.52/3    1.01/4    0.45/1*   2.09/3    1.00/3    7.42/3    9.06/4    1.52/2    2.12/2    3.01/2    2.06/3  
                                         47.31/3   52.10/3   53.50/3   54.25/3  
                                          3.02/4    4.39/2    1.40/2    0.35/2  
  4 Jerguš Martin                 103.27 23.40/4   24.53/4   27.07/4   28.56/4   33.25/4   35.31/4   36.27/4   37.28/4   40.43/4   42.27/4   47.56/4   52.42/4   56.41/4   62.36/4   85.44/4   93.25/4  
    ATU Košice                           23.40/4    1.13/4    2.14/4    1.49/4    4.29/4    2.06/4    0.56/3    1.01/3    3.15/4    1.44/4    5.29/1*   4.46/3    3.59/4    5.55/4   23.08/4    7.41/4  
                                         95.22/4  100.32/4  102.49/4  103.27/4  
                                          1.57/1*   5.10/4    2.17/3    0.38/4  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M45-        3.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-54      3-56      4-57      5-58      6-55      7-53      8-52      9-59     10-65     11-61     12-73     13-64     14-100   
  1 Sláma Peter                    34.04  3.26/1*   6.00/1*   8.31/1*   9.22/1*  10.23/1*  12.06/1*  15.00/1*  17.09/1*  21.11/1*  24.26/1*  26.44/1*  28.06/1*  31.55/1*  33.25/1*  34.04/1* 
    ATU Košice                            3.26/1*   2.34/2    2.31/2    0.51/1*   1.01/2    1.43/1*   2.54/3    2.09/2    4.02/3    3.15/1*   2.18/1*   1.22/2    3.49/4    1.30/3    0.39/3  
  2 Kollár Jaroslav                35.41  3.59/2    6.58/3   10.09/3   11.16/3   12.11/3   14.12/3   16.18/3   19.55/3   23.11/2   26.31/2   29.12/2   30.33/2   33.58/2   35.07/2   35.41/2  
    KOB SOKOL Kysak                       3.59/2    2.59/3    3.11/3    1.07/3    0.55/1*   2.01/3    2.06/1*   3.37/3    3.16/1*   3.20/3    2.41/4    1.21/1*   3.25/1*   1.09/1*   0.34/1* 
  3 Tysz Vladimír                  37.50  4.04/3    6.34/2    8.35/2   10.16/2   11.22/2   13.14/2   15.35/2   17.36/2   24.59/3   28.16/3   30.50/3   32.14/3   35.53/3   37.11/3   37.50/3  
    ATU Košice                            4.04/3    2.30/1*   2.01/1*   1.41/4    1.06/3    1.52/2    2.21/2    2.01/1*   7.23/4    3.17/2    2.34/3    1.24/3    3.39/2    1.18/2    0.39/3  
  4 Roháč Igor                     41.12  4.14/4    7.41/4   11.13/4   12.19/4   13.26/4   15.47/4   20.09/4   23.50/4   27.19/4   31.14/4   33.37/4   35.09/4   38.52/4   40.34/4   41.12/4  
    ATU Košice                            4.14/4    3.27/4    3.32/4    1.06/2    1.07/4    2.21/4    4.22/4    3.41/4    3.29/2    3.55/4    2.23/2    1.32/4    3.43/3    1.42/4    0.38/2  
  5 Ďurčo Boris               MS   68.40  7.06/    11.59/    14.42/    16.35/    20.11/    22.47/    25.41/    29.05/    34.27/    50.36/    54.40/    56.21/    65.56/    67.51/    68.40/   
    ATU Košice                            7.06/     4.53/     2.43/     1.53/     3.36/     2.36/     2.54/     3.24/     5.22/    16.09/     4.04/     1.41/     9.35/     1.55/     0.49/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M55-        2.8km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-55      3-56      4-53      5-52      6-51      7-60      8-62      9-63     10-64     11-100   
  1 Michal  Simočko                49.40  9.10/1*  11.56/1*  14.53/1*  16.47/1*  18.55/1*  25.05/2   30.02/2   39.16/1*  43.07/2   46.54/1*  48.58/1*  49.40/1* 
    KOB Metropol Košice                   9.10/1*   2.46/2    2.57/2    1.54/2    2.08/1*   6.10/2    4.57/2    9.14/1*   3.51/2    3.47/1*   2.04/2    0.42/2  
  2 Anton Onder                    58.16 12.38/2   14.58/2   16.55/2   18.05/2   20.15/2   22.45/1*  27.29/1*  40.16/2   42.49/1*  56.35/2   57.45/2   58.16/2  
    KOB Metropol Košice                  12.38/2    2.20/1*   1.57/1*   1.10/1*   2.10/2    2.30/1*   4.44/1*  12.47/2    2.33/1*  13.46/2    1.10/1*   0.31/1* 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: N           2.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-35      4-36      5-37      6-100   
  1 Štefánia Mihaličová        0ch 37.54      /         /         /         /         /         /    37.54/1* 
    KOB Metropol Košice                       /         /         /         /         /         /         /   
  2 Dudič Ján                  0ch 47.44      /         /         /         /         /         /    47.44/2  
    Neregistrovaný (Dudič)                    /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-10        1.1km    0m 4k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-100   
  1 Ninčáková Mirka                19.09      /         /         /         /    19.09/1* 
    ATU Košice                                /         /         /         /         /   
  2 Simona Mihaličová              20.17      /         /         /         /    20.17/2  
    KOB Metropol Košice                       /         /         /         /         /   
  3 Kuzevičová Nela                26.32      /         /         /         /    26.32/3  
    ATU Košice                                /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-12        2.0km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-32      3-35      4-36      5-37      6-100   
    Roháčová Viktória          DISK           /         /         /         /         /         /    55.39/   
    ATU Košice                                /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-16        2.8km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-55      3-56      4-53      5-52      6-51      7-60      8-62      9-63     10-64     11-100   
  1 POSTELNIAK OLENA               27.33  4.00/1*   5.19/1*   6.28/1*   7.41/1*   9.06/1*  10.58/1*  14.06/1*  20.13/1*  22.13/1*  25.56/1*  27.04/1*  27.33/1* 
    Ukrajina                              4.00/1*   1.19/1*   1.09/1*   1.13/1*   1.25/1*   1.52/1*   3.08/2    6.07/1*   2.00/1*   3.43/2    1.08/1*   0.29/1* 
  2 TYMOSHCHUK MARIIA              41.07  5.40/2    7.23/2    9.26/2   10.52/2   13.49/2   16.57/2   20.45/2   32.11/2   36.06/2   38.57/2   40.30/2   41.07/2  
    Ukrajina                              5.40/2    1.43/2    2.03/2    1.26/2    2.57/2    3.08/2    3.48/2   11.26/2    3.55/2    2.51/1*   1.33/2    0.37/2  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W-18        3.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-54      3-56      4-57      5-58      6-55      7-53      8-52      9-59     10-65     11-61     12-73     13-64     14-100   
  1 Papugová Andrea                39.20  3.53/1*   6.39/1*   8.47/1*  10.06/1*  11.18/1*  13.21/1*  15.39/1*  19.01/1*  23.03/1*  27.56/1*  30.46/1*  32.01/1*  37.47/1*  38.48/1*  39.20/1* 
    ATU Košice                            3.53/1*   2.46/1*   2.08/1*   1.19/2    1.12/2    2.03/1*   2.18/1*   3.22/2    4.02/1*   4.53/1*   2.50/1*   1.15/1*   5.46/1*   1.01/1*   0.32/1* 
  2 Franková Dominika              50.49  5.35/2    9.04/2   11.31/2   13.13/2   14.23/2   16.46/2   19.06/2   21.25/2   29.26/2   35.48/2   38.59/2   40.30/2   48.24/2   50.14/2   50.49/2  
    KOB SOKOL Kysak                       5.35/2    3.29/2    2.27/3    1.42/3    1.10/1*   2.23/2    2.20/2    2.19/1*   8.01/2    6.22/2    3.11/2    1.31/2    7.54/2    1.50/2    0.35/2  
  3 Maliarová Andrea               85.12 21.08/3   26.40/3   29.04/3   30.22/3   33.33/3   36.16/3   40.24/3   44.09/3   52.39/3   59.27/3   63.50/3   66.30/3   82.22/3   84.28/3   85.12/3  
    KOB Metropol Košice                  21.08/3    5.32/3    2.24/2    1.18/1*   3.11/3    2.43/3    4.08/3    3.45/3    8.30/3    6.48/3    4.23/3    2.40/3   15.52/3    2.06/3    0.44/3  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W21-        3.9km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-50      3-51      4-52      5-53      6-54      7-55      8-56      9-57     10-58     11-59     12-60     13-61     14-62     15-63     16-64    
                                      17-100   
  1 Arbter Anja                    30.50  3.24/2    4.03/2    5.13/3    6.20/2    7.37/2    9.11/2    9.57/2   11.15/3   12.05/3   12.52/3   18.53/3   20.35/3   24.39/3   25.20/3   26.56/3   29.04/1* 
    Austria junior team                   3.24/2    0.39/4    1.10/6    1.07/4    1.17/6    1.34/3    0.46/7    1.18/9    0.50/8    0.47/5    6.01/5    1.42/5    4.04/10   0.41/1*   1.36/4    2.08/3  
                                         30.24/1*  30.50/1* 
                                          1.20/11   0.26/1* 
  2 Simkovics Anna                 31.00  3.35/4    4.21/4    6.35/8    7.43/8    9.07/7   10.38/7   11.17/6   12.27/6   13.16/6   14.02/6   19.40/4   21.17/4   24.03/2   24.48/2   26.25/2   29.19/2  
    Austria junior team                   3.35/4    0.46/10   2.14/15   1.08/5    1.24/9    1.31/2    0.39/1*   1.10/4    0.49/5    0.46/3    5.38/3    1.37/2    2.46/1*   0.45/3    1.37/5    2.54/4  
                                         30.30/2   31.00/2  
                                          1.11/6    0.30/3  
  3 Basset Isia                    34.28  3.31/3    4.07/3    5.10/2    6.28/3    7.39/3    9.14/3   10.00/3   10.58/2   11.43/2   12.29/2   17.56/2   19.43/2   22.48/1*  23.45/1*  25.48/1*  32.54/3  
    France                                3.31/3    0.36/1*   1.03/2    1.18/10   1.11/1*   1.35/5    0.46/7    0.58/2    0.45/2    0.46/3    5.27/2    1.47/7    3.05/3    0.57/11   2.03/11   7.06/16 
                                         33.58/3   34.28/3  
                                          1.04/2    0.30/3  
  4 Ramstein Laura                 36.11  4.02/8    4.46/8    6.01/7    7.10/7    9.27/8   11.14/8   12.00/8   13.23/7   14.12/7   15.04/7   21.20/6   23.10/5   26.20/4   27.44/4   29.35/4   34.11/4  
    Austria junior team                   4.02/8    0.44/7    1.15/8    1.09/7    2.17/15   1.47/10   0.46/7    1.23/12   0.49/5    0.52/7    6.16/6    1.50/9    3.10/4    1.24/16   1.51/9    4.36/11 
                                         35.39/4   36.11/4  
                                          1.28/12   0.32/7  
  5 Kemp Emily                     36.27  3.04/1*   3.44/1*   4.46/1*   5.47/1*   7.01/1*   8.28/1*   9.07/1*  10.04/1*  10.47/1*  11.29/1*  16.33/1*  18.05/1*  30.30/8   31.20/8   32.58/9   34.44/5  
    Canada junior national team           3.04/1*   0.40/6    1.02/1*   1.01/1*   1.14/2    1.27/1*   0.39/1*   0.57/1*   0.43/1*   0.42/1*   5.04/1*   1.32/1*  12.25/17   0.50/8    1.38/6    1.46/2  
                                         35.52/5   36.27/5  
                                          1.08/5    0.35/11 
  6 Beauvisage Lauriane            37.36  4.05/9    4.41/7    5.44/5    6.45/4    8.01/4    9.43/4   10.26/4   11.42/4   12.29/4   13.18/4   20.03/5   25.00/7   28.04/6   28.48/6   30.28/5   35.52/6  
    France                                4.05/9    0.36/1*   1.03/2    1.01/1*   1.16/3    1.42/8    0.43/3    1.16/8    0.47/4    0.49/6    6.45/8    4.57/16   3.04/2    0.44/2    1.40/7    5.24/13 
                                         37.06/6   37.36/6  
                                          1.14/8    0.30/3  
  7 BOYKO MARIYA                   38.35  5.38/12   6.32/12   7.51/11   9.09/11  10.58/10  12.32/10  13.18/10  14.30/9   15.21/9   16.05/8   21.59/7   23.36/6   27.20/5   28.19/5   31.00/6   36.54/7  
    Ukrajina                              5.38/12   0.54/13   1.19/9    1.18/10   1.49/10   1.34/3    0.46/7    1.12/5    0.51/10   0.44/2    5.54/4    1.37/2    3.44/9    0.59/13   2.41/15   5.54/14 
                                         38.01/7   38.35/7  
                                          1.07/4    0.34/9  
  8 Bauer Julia                    38.58  3.49/5    4.28/5    5.37/4    7.00/6    8.16/5    9.51/5   10.55/5   12.07/5   12.56/5   13.53/5   24.15/10  25.57/9   30.33/9   31.20/8   32.49/8   37.16/8  
    Austria junior team                   3.49/5    0.39/4    1.09/5    1.23/13   1.16/3    1.35/5    1.04/15   1.12/5    0.49/5    0.57/9   10.22/12   1.42/5    4.36/11   0.47/6    1.29/2    4.27/9  
                                         38.20/8   38.58/8  
                                          1.04/2    0.38/15 
  9 Slámová Jana                   39.09  5.21/11   6.15/11   7.53/12   9.44/12  11.33/11  13.39/13  14.35/13  15.57/11  16.50/11  17.52/12  25.08/11  27.23/11  30.49/10  31.45/10  34.18/10  37.18/9  
    ATU Košice                            5.21/11   0.54/13   1.38/13   1.51/15   1.49/10   2.06/13   0.56/14   1.22/11   0.53/11   1.02/13   7.16/10   2.15/12   3.26/7    0.56/10   2.33/14   3.00/5  
                                         38.36/9   39.09/9  
                                          1.18/10   0.33/8  
 10 Ugrayová Kristína              40.43  6.44/13   7.29/13   8.54/13  10.10/13  11.33/11  13.36/12  14.22/12  15.28/10  16.18/10  17.21/10  23.40/9   25.51/8   29.08/7   30.06/7   31.56/7   38.38/10 
    ATU Košice                            6.44/13   0.45/9    1.25/11   1.16/8    1.23/8    2.03/12   0.46/7    1.06/3    0.50/8    1.03/14   6.19/7    2.11/11   3.17/6    0.58/12   1.50/8    6.42/15 
                                         40.09/10  40.43/10 
                                          1.31/13   0.34/9  
 11 Herrgesell Maren               42.21  4.13/10   4.57/9    6.55/9    8.14/9    9.36/9   11.50/9   12.41/9   13.59/8   14.55/8   16.11/9   23.20/8   26.26/10  32.24/11  33.16/11  35.38/11  40.08/11 
    Austria junior team                   4.13/10   0.44/7    1.58/14   1.19/12   1.22/7    2.14/15   0.51/13   1.18/9    0.56/13   1.16/15   7.09/9    3.06/14   5.58/15   0.52/9    2.22/12   4.30/10 
                                         41.45/11  42.21/11 
                                          1.37/14   0.36/12 
 12 Sandevoir Claire               44.32  3.51/6    4.38/6    5.45/6    6.51/5    8.46/6   10.33/6   11.18/7   16.04/12  17.26/13  18.18/13  33.18/14  35.07/14  38.19/14  39.08/14  41.01/14  42.42/12 
    France                                3.51/6    0.47/11   1.07/4    1.06/3    1.55/12   1.47/10   0.45/6    4.46/17   1.22/16   0.52/7   15.00/16   1.49/8    3.12/5    0.49/7    1.53/10   1.41/1* 
                                         43.55/12  44.32/12 
                                          1.13/7    0.37/13 
 13 Walch Martina                  46.29  8.49/16   9.37/16  10.58/15  12.15/15  13.31/15  15.37/15  16.26/15  17.38/14  18.33/14  19.33/14  27.25/12  30.01/12  35.15/13  36.16/13  38.47/13  44.10/13 
    Austria junior team                   8.49/16   0.48/12   1.21/10   1.17/9    1.16/3    2.06/13   0.49/12   1.12/5    0.55/12   1.00/12   7.52/11   2.36/13   5.14/13   1.01/14   2.31/13   5.23/12 
                                         45.52/13  46.29/13 
                                          1.42/15   0.37/13 
 14 Poirot Delphine                46.31  3.55/7    5.54/10   7.19/10   8.44/10  11.49/13  13.24/11  14.08/11  16.05/13  16.50/11  17.48/11  29.15/13  31.06/13  34.39/12  35.24/12  36.52/12  44.45/14 
    France                                3.55/7    1.59/17   1.25/11   1.25/14   3.05/16   1.35/5    0.44/5    1.57/13   0.45/2    0.58/10  11.27/13   1.51/10   3.33/8    0.45/3    1.28/1*   7.53/17 
                                         46.02/14  46.31/14 
                                          1.17/9    0.29/2  
 15 Steigrová Lucia                64.44  7.55/14   8.33/14   9.46/14  10.54/14  12.53/14  14.38/14  15.21/14  20.00/15  21.02/15  22.00/15  50.17/17  51.54/17  56.36/17  57.22/17  58.53/16  63.14/16 
    ŠK HADVEO Banská Bystrica             7.55/14   0.38/3    1.13/7    1.08/5    1.59/13   1.45/9    0.43/3    4.39/16   1.02/14   0.58/10  28.17/17   1.37/2    4.42/12   0.46/5    1.31/3    4.21/8  
                                         64.14/16  64.44/15 
                                          1.00/1*   0.30/3  
 16 Pacher Lisa                    64.55  9.18/17  10.52/17  13.21/17  16.16/16  19.32/16  23.28/17  25.29/17  28.47/17  30.21/17  32.16/17  43.43/16  47.04/15  52.51/15  54.21/15  57.52/15  61.18/15 
    Austria junior team                   9.18/17   1.34/16   2.29/17   2.55/16   3.16/17   3.56/17   2.01/17   3.18/15   1.34/17   1.55/17  11.27/13   3.21/15   5.47/14   1.30/17   3.31/16   3.26/6  
                                         63.27/15  64.55/16 
                                          2.09/17   1.28/17 
 17 Koľveková Veronika             67.35  8.16/15   9.27/15  11.49/16  18.09/17  20.22/17  23.23/16  24.51/16  27.42/16  28.56/16  30.31/16  42.36/15  49.37/16  55.51/16  57.05/16  61.26/17  64.58/17 
    ATU Košice                            8.16/15   1.11/15   2.22/16   6.20/17   2.13/14   3.01/16   1.28/16   2.51/14   1.14/15   1.35/16  12.05/15   7.01/17   6.14/16   1.14/15   4.21/17   3.32/7  
                                         66.56/17  67.35/17 
                                          1.58/16   0.39/16 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W35-        3.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-51      2-54      3-56      4-57      5-58      6-55      7-53      8-52      9-59     10-65     11-61     12-73     13-64     14-100   
  1 Mušinská Eva                   37.47  4.25/1*   7.07/1*   9.24/1*  10.39/1*  11.39/1*  13.47/1*  15.57/1*  18.00/1*  21.44/1*  25.10/1*  27.48/1*  29.03/1*  35.53/1*  37.04/1*  37.47/1* 
    ATU Košice                            4.25/1*   2.42/1*   2.17/1*   1.15/1*   1.00/1*   2.08/1*   2.10/1*   2.03/1*   3.44/1*   3.26/1*   2.38/1*   1.15/1*   6.50/1*   1.11/1*   0.43/1* 
    Šmelíková Jana             DISK           /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2   68.40/2  
    ATU Košice                                /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2        /2  
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W45-        2.8km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-50      2-55      3-56      4-53      5-52      6-51      7-60      8-62      9-63     10-64     11-100   
  1 Franková Jana                  39.36  6.35/1*   8.33/1*  10.19/1*  11.28/1*  14.09/1*  17.58/1*  23.19/1*  28.54/1*  31.14/1*  36.57/1*  38.47/1*  39.36/1* 
    KOB SOKOL Kysak                       6.35/1*   1.58/1*   1.46/1*   1.09/1*   2.41/1*   3.49/5    5.21/1*   5.35/1*   2.20/1*   5.43/1*   1.50/3    0.49/6  
  2 Sádecká Judita                 53.45  8.00/2   10.09/2   11.56/2   13.18/2   18.43/2   21.50/2   31.02/2   40.50/2   44.20/2   51.02/2   53.08/2   53.45/2  
    ATU Košice                            8.00/2    2.09/3    1.47/2    1.22/2    5.25/5    3.07/1*   9.12/2    9.48/2    3.30/4    6.42/4    2.06/4    0.37/1* 
  3 Putnovská Iveta                59.48 13.19/3   15.28/3   17.43/3   19.16/3   24.39/3   27.57/3   37.25/3   47.35/3   50.51/3   56.55/3   59.11/3   59.48/3  
    ATU Košice                           13.19/3    2.09/3    2.15/3    1.33/3    5.23/4    3.18/2    9.28/4   10.10/3    3.16/3    6.04/2    2.16/6    0.37/1* 
  4 Maľarová Angela                64.04 14.39/4   16.55/4   19.44/4   23.02/4   28.08/4   31.52/4   41.14/4   51.37/4   54.44/4   61.07/4   63.21/4   64.04/4  
    ATU Košice                           14.39/4    2.16/5    2.49/6    3.18/5    5.06/3    3.44/3    9.22/3   10.23/4    3.07/2    6.23/3    2.14/5    0.43/5  
  5 Jurašková Ema                 110.23 43.51/6   46.54/6   49.28/6   51.32/6   55.12/5   58.59/5   82.40/6   96.44/5  101.12/5  108.06/5  109.44/5  110.23/5  
    ATU Košice                           43.51/6    3.03/6    2.34/4    2.04/4    3.40/2    3.47/4   23.41/6   14.04/5    4.28/6    6.54/5    1.38/1*   0.39/4  
  6 Baričková Jarmila             114.18 22.00/5   23.59/5   26.43/5   43.32/5   55.41/6   61.24/6   78.00/5  100.36/6  104.43/6  111.55/6  113.40/6  114.18/6  
    KOB SOKOL Kysak                      22.00/5    1.59/2    2.44/5   16.49/6   12.09/6    5.43/6   16.36/5   22.36/6    4.07/5    7.12/6    1.45/2    0.38/3  
    Jergušová Annamária        DISK           /    54.00/    40.00/    62.24/    70.12/    19.11/         /         /         /         /         /   104.40/   
    ATU Košice                                /         /         /    22.24/     7.48/         /         /         /         /         /         /         /