Priebežné výsledky kategórie (">" konečné umiestnenie)                     15.9.2007 20:49:33
                             8. kolo Oblastnej ligy OB - východ
===KOB ATU Košice===================================================Orienteering Organiser===
 
 
Priebežné výsledky kategórie: K           2.5km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Trojčák Daniel           USK Praha            VSP           24.42  +      0.00
  2>Kováč Jakub              Gymnázium Šrobárova  GYS           27.46  +      3.04
  3>Jergušová Annamária                           TKE6651      117.37  +     92.55
 
Priebežné výsledky kategórie: M-10N       1.5km    0m 4k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Dudra Šimon                                   KYS       17.40 0ch         
  2>František Šoltés                              SSN       19.41 0ch         
 
Priebežné výsledky kategórie: M-10R       1.5km    0m 4k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Dučay Róbert                                  TKE       20.07 0ch         
  2>Iannaccone Antonio                            TKE       20.12 0ch         
  3>Šimko Janik                                   TKE       22.24 0ch         
  4>Roháč Martin                                  TKE       33.26 0ch         
  5>Sláma Michal                                  TKE       41.57 0ch         
  6>Sláma Richard                                 TKE       42.46 0ch         
 
Priebežné výsledky kategórie: M-12        1.7km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Jakub Šoltés                                  SSN           27.41  +      0.00
 
Priebežné výsledky kategórie: M-14        2.8km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Mušinský Tomáš                                TKE9301       25.00  +      0.00
  2>Franko Dávid                                  KYS9301       31.17  +      6.17
  3>Kollár Daniel                                 KYS9401       51.47  +     26.47
  4>Tomáš Filicky                                 SSN           52.28  +     27.28
  5>Radoslav  Šomšák                              SSN           53.35  +     28.35
  6>Viliám Slejzak                                SSN           56.36  +     31.36
 
Priebežné výsledky kategórie: M-16        3.3km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Semančík Dominik                              KYS9211       30.01  +      0.00
  2>Sokol Juraj                                   KYS9201       32.08  +      2.07
  3>Kliment Lukáš                                 KYS9102       39.00  +      8.59
  4>Čarný Patrik                                  KYS9101       40.10  +     10.09
  5>Kollár Milan                                  KYS9210       86.27  +     56.26
 
Priebežné výsledky kategórie: M-18        3.9km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Onder Dominik                                 TKE9001       32.57  +      0.00
  2>Semančík Libor                                KYS9004       45.04  +     12.07
  3>Jerguš Ján                                    TKE8905       57.40  +     24.43
 
Priebežné výsledky kategórie: M21-        5.1km    0m 15k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Sokol Tomáš                                   KYS9103       39.24  +      0.00  R:    0b
  2>Kvaka Ján                                     KYS9002       41.24  +      2.00  R:    0b
  3>Kollár Miroslav                               KYS8801       43.11  +      3.47  R:    0b
  4>Marton Radovan                                KYS7802       45.26  +      6.02  R:    0b
  5>Papuga Miroslav                               KYS9003       57.24  +     18.00  R:    0b
  6>Tysz Adam		                                   TKE8703       59.16  +     19.52  R:    0b
  7>Korim Juraj                                   TKE8501       89.56  +     50.32  R:   -0b
 
Priebežné výsledky kategórie: M35-        3.9km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Dudra Milan                                   KYS7201       28.52  +      0.00
  2>Porubčan Igor                                 KYS7101       31.14  +      2.22
  3>Franko Valér                                  KYS6601       33.29  +      4.37
  4>Šoltés Pavol                                  SSN6402       35.03  +      6.11
  5>Korim Juraj                                   TKE6003       35.35  +      6.43
  6>František Šoltés                              SSN6202       56.59  +     28.07
  7>Papuga František                              KYS6301       63.00  +     34.08
 
Priebežné výsledky kategórie: M45-        3.3km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Weiszer Eduard                                TKE5301       42.28  +      0.00
  2>Kollár Milan                                  KYS6001       44.13  +      1.45
  3>Kollár Štefan                                 DKE5202       44.14  +      1.46
  4>Žilinčík Slavko                               TKE5602       54.10  +     11.42
 
Priebežné výsledky kategórie: M55-        2.8km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Mráz Jaroslav                                 KYS           47.58  +      0.00
 
Priebežné výsledky kategórie: M70-        1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Oľhava Ladislav                               TKE2601       43.02  +      0.00
 
Priebežné výsledky kategórie: N           1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Timko Michal                                  SPD           27.04  +      0.00
  2>Baričková Jarmila        Košice - neregistrov KEN           27.20  +      0.16
 
Priebežné výsledky kategórie: W-10N       1.5km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Papugová Andrea                               KYS       16.19 0ch         
 
Priebežné výsledky kategórie: W-10R       1.5km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Sabolová Alexandra                            TKE       22.26 0ch         
  2>Sabolová Petra                                TKE       28.45 0ch         
  3>Roháčová Viktoria                             TKE       36.55 1ch         
 
Priebežné výsledky kategórie: W-12        1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Papugová Martina                              KYS9551       44.03  +      0.00
 
Priebežné výsledky kategórie: W-14        2.5km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Koľveková Veronika                            TKE9351       93.16  +      0.00
 
Priebežné výsledky kategórie: W-16        2.8km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Ďurčová Ivana                                 TKE9252       34.28  +      0.00
  2>Franková Barbora                              KYS9152       41.47  +      7.19
  3>Sokolová Ľudmila                              KYS9451       43.49  +      9.21
  4>Jergušová Hana                                TKE9154       45.11  +     10.43
  5>Iriasová Natália                              TKE9253       51.16  +     16.48
 
Priebežné výsledky kategórie: W-18        3.3km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Farkašová Eva                                 SSN9053       29.30  +      0.00
  2>Janovcová Jana                                TKE9054       31.08  +      1.38
  3>Korimová Ivana                                TKE9051       37.27  +      7.57
  4>Ďurčová Simona                                TKE9053       46.51  +     17.21
 
Priebežné výsledky kategórie: W21-        3.9km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Slámová Jana                                  TKE49621       37.23  +      0.00  R:    0b
  2>Tyszová Natália                               TKE8851       43.58  +      6.35  R:    0b
  3>Markova Eva                                   BBA7651       73.56  +     36.33  R:    0b
 
Priebežné výsledky kategórie: W35-        3.3km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Papugová Elena                                KYS6551       37.45  +      0.00
  2>Barillová Alena                               SSN6951       38.03  +      0.18
  3>Franková Jana                                 KYS6651       38.15  +      0.30
  4>Mušinská Eva                                  TKE6451       40.06  +      2.21
    Šmelíková Jana           TJ Rapid Bratislava  RBA6670   DISK              
    Putnovská Iveta                               TKE5651   DISK