Konečné výsledky kategórie                                                16.9.2007 16:58:57
                                              
===KOB ATU Košice==================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategórie: K           2.5km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Belicová Haile           ATU Košice           TKE6251       27.00  +      0.00
  2.Kováč Jakub                                   GYS           47.27  +     20.27
  3.Jergušová Anna Mária     ATU Košice           TKE6651       61.28  +     34.28
 
Konečné výsledky kategórie: M -10 N     1.3km    0m 4k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudra Šimon                                   KYS       16.14 0ch         
  2.František Šoltés         TJ Čingov Spišská No SSN       19.21 0ch         
  3.Franko Stanko                                 KYS       20.16 0ch         
 
Konečné výsledky kategórie: M -10 R     1.3km    0m 4k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Roháč Martin             ATU Košice           TKE       19.38 0ch         
  2.Barč Martin              ATU Košice           TKE       20.05 0ch         
  3.Šimko Janik              ATU Košice           TKE       31.49 0ch         
  4.Sláma Michal             ATU Košice           TKE       37.23 0ch         
  5.Sláma Richard            ATU Košice           TKE       37.49 0ch         
 
Konečné výsledky kategórie: M -12 C     1.7km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakub Šoltés             TJ Čingov Spišská No SSN           28.59  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: M -14 C     3.7km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Franko Dávid                                  KYS9301       30.55  +      0.00
  2.Mušinský Tomáš           ATU Košice           TKE9301       34.58  +      4.03
  3.Radoslav  Šomšák         TJ Čingov Spišská No SSN           47.50  +     16.55
  4.Kollár Daniel                                 KYS9401       59.34  +     28.39
  5.Tomáš Filicky            TJ Čingov Spišská No SSN           63.22  +     32.27
  6.Viliám Slejzak           TJ Čingov Spišská No SSN           67.31  +     36.36
 
Konečné výsledky kategórie: M -16 C     4.6km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokol Juraj                                   KYS9201       30.17  +      0.00
  2.Čarný Patrik                                  KYS9101       40.20  +     10.03
  3.Semančík Dominik                              KYS9211       43.08  +     12.51
  4.Kollár Milan                                  KYS9210       64.52  +     34.35
  5.Kováč Daniel                                  SST           89.07  +     58.50
 
Konečné výsledky kategórie: M -18 C     5.8km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Onder Dominik            ATU Košice           TKE9001       54.41  +      0.00
  2.Jerguš Ján               ATU Košice           TKE8905       54.47  +      0.06
  3.Semančík Libor                                KYS9004       55.55  +      1.14
 
Konečné výsledky kategórie: M 21- C     6.9km    0m 14k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kollár Miroslav                               KYS8801       52.08  +      0.00  R:    0b
  2.Rákayová Martina         ATU Košice           TKE7662       54.53  +      2.45  R:    0b
  3.Sokol Tomáš                                   KYS9103       55.53  +      3.45  R:    0b
  4.Papuga Miroslav                               KYS9003       59.22  +      7.14  R:    0b
  5.Kvaka Ján                                     KYS9002       60.07  +      7.59  R:    0b
  6.Tysz Adam		              ATU Košice           TKE8703       61.50  +      9.42  R:    0b
 
Konečné výsledky kategórie: M 35- C     5.8km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dudra Milan                                   KYS7201       43.08  +      0.00
  2.Miček Robert             TJ Čingov Spišská No SSN7101       43.51  +      0.43
  3.Šoltés Pavol             TJ Čingov Spišská No SSN6402       45.02  +      1.54
  4.Franko Valér                                  KYS6601       45.14  +      2.06
  5.Papuga František                              KYS6301       47.11  +      4.03
  6.Korim Juraj              ATU Košice           TKE6003       48.23  +      5.15
  7.Franko Stanislav                              KYS6401       49.32  +      6.24
  8.Šmelík Ján                                    RBA6701       49.35  +      6.27
  9.František Šoltés         TJ Čingov Spišská No SSN6202       50.03  +      6.55
 10.Porubčan Igor                                 KYS7101       54.10  +     11.02
 
Konečné výsledky kategórie: M 45- C     4.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuchta Ján               ATU Košice           TKE5701       37.47  +      0.00
  2.Kollár Jaroslav                               KYS6102       39.12  +      1.25
  3.Kollár Milan                                  KYS6001       40.14  +      2.27
  4.Onder Anton              ATU Košice           TKE5401       41.50  +      4.03
  5.Kollár Štefan            TJ Dargov Košíce     DKE5202       52.15  +     14.28
  6.Weiszer Eduard           ATU Košice           TKE5301       53.27  +     15.40
 
Konečné výsledky kategórie: M 55- C     3.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sleziak Wilfried         TJ Dargov Košíce     DKE4201       43.49  +      0.00
  2.Mráz Jaroslav                                 KYS           64.44  +     20.55
 
Konečné výsledky kategórie: M 70- C     1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Oľhava Ladislav          ATU Košice           TKE2601       39.15  +      0.00
  2.Čermák Čeněk             TO Košičan           KOS           50.32  +     11.17
 
Konečné výsledky kategórie: N           1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šimková Natália          ATU Košice           TKE           24.46  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: W -10 N     1.3km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Papugová Andrea                               KYS       15.28 0ch         
 
Konečné výsledky kategórie: W -10 R     1.3km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Roháčová Viktoria        ATU Košice           TKE       18.42 0ch         
  2.Barčová Monika           ATU Košice           TKE       20.01 0ch         
  3.Sabolová Petra           ATU Košice           TKE       21.15 0ch         
  4.Sabolová Alexandra       ATU Košice           TKE       31.52 0ch         
 
Konečné výsledky kategórie: W -12 C     1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Papugová Martina                              KYS9551       33.00  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: W -14 C     2.5km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koľveková Veronika       ATU Košice           TKE9351       47.50  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: W -16 C     3.7km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ďurčová Ivana            ATU Košice           TKE9252       35.19  +      0.00
  2.Sokolová Ľudmila                              KYS9451       41.21  +      6.02
  3.Franková Barbora                              KYS9152       45.25  +     10.06
  4.Iriasová Natália         ATU Košice           TKE9253       49.15  +     13.56
  5.Jergušová Hana           ATU Košice           TKE9154       50.15  +     14.56
 
Konečné výsledky kategórie: W -18 C     4.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Farkašová Eva            TJ Čingov Spišská No SSN9053       37.10  +      0.00
  2.Korimová Ivana           ATU Košice           TKE9051       45.21  +      8.11
  3.Janovcová Jana           ATU Košice           TKE9054       50.08  +     12.58
  4.Ďurčová Simona           ATU Košice           TKE9053       68.59  +     31.49
 
Konečné výsledky kategórie: W 21- C     5.8km    0m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kršiaková Jana           ATU Košice           TKE8951       48.44  +      0.00  R:    0b
  2.Slámová Jana             ATU Košice           TKE4962       53.26  +      4.42  R:    0b
  3.Tyszová Natália          ATU Košice           TKE8851       70.25  +     21.41  R:    0b
  4.Markova Eva              KOBRA Bratislava     BBA7651       89.36  +     40.52  R:    0b
 
Konečné výsledky kategórie: W 35- C     4.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mušinská Eva             ATU Košice           TKE6451       40.58  +      0.00
  2.Franková Jana                                 KYS6651       46.11  +      5.13
  3.Šmelíková Jana                                RBA6670       47.02  +      6.04
  4.Barillová Alena          TJ Čingov Spišská No SSN6951       47.57  +      6.59
  5.Papugová Elena                                KYS6551       53.20  +     12.22
  6.Putnovská Iveta          ATU Košice           TKE5651       61.22  +     20.24
  7.Roháčová Ingrid          ATU Košice           TKE7051       70.19  +     29.21