Konečné výsledky kategórie                                    27. 5. 2012 18:09:40
                                 6. a 7. kolo OR
===KOB ATU Košice===================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategórie: K           3.3km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Porubčan Matúš           KOB SOKOL Kysak      KYS8903       26.22  +      0.00
  2.Zámbó Katalin            DTC Miskolc          DTC           40.55  +     14.33
  3.Hudák Hudáková           ATU Košice           TKE           50.20  +     23.58
  4.Belicová Elena           ATU Košice           TKE           50.27  +     24.05
  5.Wilfried Sleziak                                            79.30  +     53.08
  6.Šándorová Annamária      ATU Košice           TKE8855      103.44  +     77.22
  7.Martončík                Nereg 4              NE4          127.56  +    101.34
 
Konečné výsledky kategórie: M-10        1.4km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Novota Lukáš             ATU Košice           TKE           23.10  +      0.00
  2.Roháč Adam               ATU Košice           TKE           24.55  +      1.45
    Roháč Martin             ATU Košice           TKE0301   DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: M-12        2.1km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Štefan Mihalič           KOB Metropol Košice  MKE0001       24.16  +      0.00
  2.Juraško Timotej          ATU Košice           TKE0001       26.38  +      2.22
  3.Lukáš Simočko            KOB Metropol Košice  MKE0002       43.34  +     19.18
  4.Matúš Mura               KOB Metropol Košice  MKE           46.53  +     22.37
  5.Komjáti Ádám             DTC Miskolc          DTC           63.52  +     39.36
 
Konečné výsledky kategórie: M-14        3.3km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Franko Stanislav ml.     KOB SOKOL Kysak      KYS9802       28.46  +      0.00
  2.KUTSAN DMYTRO            Ukrajina             UNT           34.22  +      5.36
    Viliam Žilla             KOB Metropol Košice  MKE9901   DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: M-16        4.7km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sláma Dušan              ATU Košice           TKE9801       38.29  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: M21-        9.4km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krajcík Michal           ATU Košice           TKE8704       60.34  +      0.00
  2.Ringer Štefan            ATU Košice           TKE8906       61.25  +      0.51
  3.Franko Dávid             KOB SOKOL Kysak      KYS9301       61.53  +      1.19
  4.Coupat Olivier           France               FNT           61.56  +      1.22
  5.Capbern Loďc             France               FNT           63.05  +      2.31
  6.BYSHEVETS OLEKSII        Ukrajina             UNT           64.08  +      3.34
  7.Baudot Rémi              France               FNT           65.12  +      4.38
  8.Dubois Rémi              France               FNT           67.48  +      7.14
  9.Scharnagl Lukas          Austria junior team  AJT           68.40  +      8.06
 10.Gröll Matthias           Austria junior team  AJT           68.42  +      8.08
 11.Reiner Matthias          Austria junior team  AJT           70.31  +      9.57
 12.Berger Xander            Austria junior team  AJT           72.05  +     11.31
 13.SELEZN`OV VOLODYMYR      Ukrajina             UNT           72.10  +     11.36
 14.Brlica Pavel             SK Zabovresky Brno   SZB           72.16  +     11.42
 15.Zridkavesely Libor       Austria junior team  AJT           74.41  +     14.07
 16.Peroutka Thomas          Austria junior team  AJT           75.37  +     15.03
 17.Mižúr Peter              Farmaceut BA         FBA9101       77.06  +     16.32
 18.Tölgyesi Tamás           DTC Miskolc          DTC           77.25  +     16.51
 19.Sokol Juraj              KOB SOKOL Kysak      KYS           77.41  +     17.07
 20.Pauser Jakob             Austria junior team  AJT           85.15  +     24.41
 21.Zhanal Jan               Austria junior team  AJT           86.37  +     26.03
 22.Tysz Adam                ATU Košice           TKE8703       87.10  +     26.36
 23.Kirilla Péter            DTC Miskolc          DTC           88.46  +     28.12
 24.Novota Mikuláš           ATU Košice           TKE           90.31  +     29.57
 25.Rauturier Maxime         France               FNT           95.21  +     34.47
 26.Nitkulinec Štefan        ATU Košice           TKE           96.48  +     36.14
 27.Mižúr Šimon              Farmaceut BA         FBA9401      100.48  +     40.14
 28.Juraj Mihalič            KOB Metropol Košice  MKE7901      103.21  +     42.47
 29.Kaprál Matúš             ATU Košice           TKE8804      111.09  +     50.35
 30.Hajduch Tomáš            Nereg KE             NE3          116.45  +     56.11
    Schiel Philipp           Austria junior team  AJT       DISK              
    Magyar Milán             DTC Miskolc          DTC       DISK              
    Blanc-Tranchant Oliver   France               FNT       DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: M35-        7.2km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Franko Valér             KOB SOKOL Kysak      KYS6601       65.25  +      0.00
  2.BEREZOVSKYI VASYL        Ukrajina             UNT           66.21  +      0.56
  3.Porubčan Igor            KOB SOKOL Kysak      KYS7101       67.54  +      2.29
  4.Jarný Martin             KOB SOKOL Kysak      KYS6104       68.30  +      3.05
  5.Šoltés František         TJ Čingov Spišská No SSN           71.39  +      6.14
  6.Šoltés Pavol             TJ Čingov Spišská No SSN6402       83.03  +     17.38
  7.Jerguš Martin            ATU Košice           TKE6702       95.19  +     29.54
  8.Václav Čarnogurský       KOB Metropol Košice  MKE          150.34  +     85.09
 
Konečné výsledky kategórie: M45-        4.7km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mižúr Ján                Farmaceut BA         FBA5501       40.23  +      0.00
  2.Kuchta Ján               ATU Košice           TKE5701       40.42  +      0.19
  3.Tölgyesi Tibor           DTC Miskolc          DTC           43.41  +      3.18
  4.Sláma Peter              ATU Košice           TKE6401       48.20  +      7.57
  5.Kollár Jaroslav          KOB SOKOL Kysak      KYS6102       49.04  +      8.41
  6.Tysz Vladimír            ATU Košice           TKE6202       51.49  +     11.26
  7.Franko Stanislav         KOB SOKOL Kysak      KYS6401       52.40  +     12.17
  8.Palička Miroslav         TJ Čingov Spišská No SSN5902       59.36  +     19.13
  9.Ďurčo Boris              ATU Košice           TKE6301       64.31  +     24.08
 
Konečné výsledky kategórie: M55-        3.3km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Anton Onder              KOB Metropol Košice  MKE5401       37.41  +      0.00
  2.Michal  Simočko          KOB Metropol Košice  MKE5301       84.31  +     46.50
 
Konečné výsledky kategórie: N           2.1km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Varga Ildikó             DTC Miskolc          DTC           30.14  +      0.00
  2.Štefánia Mihaličová      KOB Metropol Košice  MKE           42.29  +     12.15
  3.Bastyova Piroska         ATU Košice           TKE           70.43  +     40.29
  4.Žigová Martin            Nereg KE             NE3          100.33  +     70.19
  5.Simkó Andrea             DTC Miskolc          DTC          102.55  +     72.41
 
Konečné výsledky kategórie: W-10        1.4km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Simona Mihaličová        KOB Metropol Košice  MKE           23.24  +      0.00
  2.Šoltésová Pavlína        TJ Čingov Spišská No SSN           40.33  +     17.09
 
Konečné výsledky kategórie: W-12        2.1km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Roháčová Viktória        ATU Košice           TKE0051       26.30  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: W-16        3.3km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.POSTELNIAK OLENA         Ukrajina             UNT           27.25  +      0.00
  2.TYMOSHCHUK MARIIA        Ukrajina             UNT           45.11  +     17.46
 
Konečné výsledky kategórie: W-18        4.7km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Lamanecová Radka         TJ Čingov Spišská No SSN9651       49.25  +      0.00
  2.Papugová Andrea          ATU Košice           TKE9751       53.17  +      3.52
  3.Franková Dominika        KOB SOKOL Kysak      KYS9553       58.39  +      9.14
 
Konečné výsledky kategórie: W21-        6.1km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kemp Emily               Canada junior nation CNT           48.41  +      0.00
  2.Arbter Anja              Austria junior team  AJT           49.41  +      1.00
  3.Basset Isia              France               FNT           51.49  +      3.08
  4.Beauvisage Lauriane      France               FNT           52.38  +      3.57
  5.Bauer Julia              Austria junior team  AJT           55.10  +      6.29
  6.Sandevoir Claire         France               FNT           55.15  +      6.34
  7.Ramstein Laura           Austria junior team  AJT           59.27  +     10.46
  8.Poirot Delphine          France               FNT           60.23  +     11.42
  9.Zsigmond Vanda           DTC Miskolc          DTC           65.02  +     16.21
 10.Ugrayová Kristína        ATU Košice           TKE9254       65.42  +     17.01
 11.Simkovics Anna           Austria junior team  AJT           66.34  +     17.53
 12.BOYKO MARIYA             Ukrajina             UNT           70.17  +     21.36
 13.Herrgesell Maren         Austria junior team  AJT           73.41  +     25.00
    Walch Martina            Austria junior team  AJT       DISK              
    Steigrová Lucia          ŠK HADVEO Banská Bys HBB9351   DISK              
 
Konečné výsledky kategórie: W35-        4.7km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Barilová Alena           TJ Čingov Spišská No SSN           59.05  +      0.00
  2.Mušinská Eva             ATU Košice           TKE6451       66.51  +      7.46
  3.Šmelíková Jana           ATU Košice           TKE6653       67.23  +      8.18
  4.Roháčová Ingrid          ATU Košice           TKE           98.13  +     39.08
 
Konečné výsledky kategórie: W45-        3.3km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Mižúrová Jana            Farmaceut BA         FBA6351       48.12  +      0.00
  2.Franková Jana            KOB SOKOL Kysak      KYS6651       55.50  +      7.38
  3.Sádecká Judita           ATU Košice           TKE6253       58.00  +      9.48
  4.Baričková Jarmila        KOB SOKOL Kysak      KYS6451       75.53  +     27.41
  5.Jurašková Ema            ATU Košice           TKE6453       95.59  +     47.47