Kalendár
poznáš pravidlá pre prihlasovanie ?
súbor pre tlač: Klubovy_kalendar_2020.pdf
pozn.: Termíny prihlášok sú vätšinou informatívne, zatial nevyšli rozpisy pretekov.

Dátum pretekov
(Prihlášky do)
Názov podujatia
Organizátor (miesto pretekov)
6.1.2020
(2.1.2020)
Košický trojkráľový beh, organizácia
  Počet prihlásenych: 29 (zoznam)
ATU (Košice, centrum)
12.1.2020
(8.1.2020)
Trojkráľová buzola
  Počet prihlásenych: 35 (zoznam)
KYS (Kysak)
29.1.2020
(17.1.2020)
Zimné klubové sústredenie 29.1.-2.2.2020
  Počet prihlásenych: 54 (zoznam)
ATU (Štrbské Pleso)
1.2.2020
(24.1.2020)
LOB-MSR dlhá trať
  Počet prihlásenych: 4 (zoznam)
EBB (Skalka)
2.2.2020
(24.1.2020)
LOB-MSR štafiet
  Počet prihlásenych: 4 (zoznam)
EBB (Skalka)
8.2.2020
(1.2.2020)
LOB-MSR šprint
  Počet prihlásenych: 5 (zoznam)
KYS (Kysak)
9.2.2020
(1.2.2020)
LOB-SRJ, stredná trať
  Počet prihlásenych: 5 (zoznam)
KYS (Kysak)
15.2.2020
(6.2.2020)
LOB-MSR, stredná trať
  Počet prihlásenych: 4 (zoznam)
KOB RB (Račkova dolina)
16.2.2020
(6.2.2020)
LOB-SRJ, SRJ stredná trať
  Počet prihlásenych: 4 (zoznam)
KOB RB (Račkova dolina)
19.2.2020
(17.2.2020)
Valentínska snežienka
  Počet prihlásenych: 25 (zoznam)
ATU (Košice, Terasa)
29.2.2020
(21.2.2020)
Boróka cup
  Počet prihlásenych: 7 (zoznam)
HUN (Ágasegyháza)
21.3.2020
(17.3.2020)
1.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 7 (zoznam)
KYS (Lemešany)
22.3.2020
(17.3.2020)
2.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 7 (zoznam)
KYS (Kysak)
28.3.2020
(8.3.2020)
Cesom, SRJ
  Počet prihlásenych: 18 (zoznam)
BBA (Šaštín)
18.4.2020
(15.4.2020)
3.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 5 (zoznam)
ATU (Silica)
19.4.2020
(15.4.2020)
4.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 5 (zoznam)
ATU (Silica)
1.5.2020
(12.4.2020)
OB víkend, 1.-3.5., SRJ
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
RBA (Bratislava, Rača)
8.5.2020
(20.4.2020)
Tipo kupa, 8.-9.5., SRJ
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
HUN (Šalgotarján)
16.5.2020
(20.4.2020)
MSR šprint
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
BBA (Vychylovka)
17.5.2020
(20.4.2020)
SRJ
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
BBA (Vychylovka)
23.5.2020
(4.5.2020)
Pohár oslobodenia Pezinka, 23.-24.5., SRJ
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
SPE (Dubová)
25.6.2020
(27.4.2020)
Tatry orienteering, 25.-28.6.
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
RBK (Liptov, V.Tatry)
12.9.2020
(9.9.2020)
5.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
Union (Košice, Furča)
13.9.2020
(9.9.2020)
6.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
? (Okolie Košíc)
18.9.2020
(4.9.2020)
MSR nočné
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
H2O (Lučenec)
19.9.2020
(4.9.2020)
SRJ, 19.-20.9.
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
H2O (Lučenec)
3.10.2020
(15.9.2020)
MSR stredná trať
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
SKS (Kamenec pod Vtáčnikom)
4.10.2020
(15.9.2020)
MSR štafety
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
SKS (Kamenec pod Vtáčnikom)
17.10.2020
(22.9.2020)
MSR dlhá trať
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
RBK (Valaská Dubová)
18.10.2020
(22.9.2020)
SRJ
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
RBK (Likavka)
14.11.2020
(30.10.2020)
Záver sezóny
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Gerlachov ?)
22.11.2020
(17.11.2020)
Katarínsky orienťák
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
KYS (Kysak)
5.12.2020
(2.12.2020)
Mikulášska čižma
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Košice)
20.12.2020
(17.12.2020)
Vianočný kapor
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Košice)

Príspevky na jednotlivé preteky podľa výkonostných tried nájdete v súbore Klubovy_kalendar_2020.pdf
Poplatky za účasť na sústredeniach budú diferencované podľa zaradenia do výkonnostných skupín, CTM a podľa tréningovej morálky počas roka (zimy).