Kalendár
poznáš pravidlá pre prihlasovanie ?
súbor pre tlač: Klubovy_kalendar_2022.pdf
pozn.: Termíny prihlášok sú vätšinou informatívne, zatial nevyšli rozpisy pretekov.

Dátum pretekov
(Prihlášky do)
Názov podujatia
Organizátor (miesto pretekov)
8.1.2022
(2.1.2022)
Tréningové preteky, Tatranská Lomnica
  Počet prihlásenych: 13 (zoznam)
SPE (Tatranská Lomnica)
22.1.2022
(19.1.2022)
MSR LOB šprint
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
KYS (Kysak)
23.1.2022
(19.1.2022)
MSR LOB stredná trať
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
KYS (Kysak)
2.2.2022
(14.1.2022)
Zimné klubové sústredenie, Štrbské Pleso
  Počet prihlásenych: 32 (zoznam)
ATU (Štrbské Pleso)
12.2.2022
(10.2.2022)
Valentínska snežienka
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
ATU (Košice, ZOO)
19.2.2022
(14.2.2022)
MSR LOB stredná trať
  Počet prihlásenych: 2 (zoznam)
EBB (Skalka)
20.2.2022
(14.2.2022)
MSR LOB štafety
  Počet prihlásenych: 2 (zoznam)
EBB (Skalka)
26.2.2022
(20.2.2022)
Boroka cup
  Počet prihlásenych: 5 (zoznam)
HUN (HUN, Bócsa)
11.3.2022
(10.3.2022)
Mapové sústredenie
  Počet prihlásenych: 17 (zoznam)
ATU (Košice a okolie)
12.3.2022
(10.3.2022)
Mapové sústredenie
  Počet prihlásenych: 25 (zoznam)
ATU (Košice a okolie)
13.3.2022
(10.3.2022)
Mapové sústredenie
  Počet prihlásenych: 21 (zoznam)
ATU (Košice a okolie)
15.3.2022
(15.3.2022)
Mapový tréning, Bankov
  Počet prihlásenych: 8 (zoznam)
ATU (Bankov)
22.3.2022
(22.3.2022)
Mapový tréning, Ťahanovce
  Počet prihlásenych: 14 (zoznam)
ATU (Ťahanovce, otočka)
26.3.2022
(22.3.2022)
1.kolo oblastného rebríčka
  Počet prihlásenych: 19 (zoznam)
SNV (SNV, Iliašovce)
27.3.2022
(24.3.2022)
Grand Slam, 2.kolo OR
  Počet prihlásenych: 16 (zoznam)
ATU (Ťahanovce, Olympia)
29.3.2022
(29.3.2022)
Mapový tréning, Hradová
  Počet prihlásenych: 9 (zoznam)
ATU (Hradová, bufet)
2.4.2022
(8.3.2022)
Cesom, SRJ (2.-3.4.)
  Počet prihlásenych: 41 (zoznam)
BBA (Borský Mikuláš)
5.4.2022
(5.4.2022)
Mapový tréning, Girbeš
  Počet prihlásenych: 7 (zoznam)
ATU (Girbeš, u Borisa)
12.4.2022
(12.4.2022)
Mapový tréning, Furča
  Počet prihlásenych: 16 (zoznam)
ATU (Furča, vodojem)
15.4.2022
(13.4.2022)
Veľkonočné sústredenie, piatok
  Počet prihlásenych: 9 (zoznam)
ATU (Soroška)
16.4.2022
(13.4.2022)
Veľkonočné sústredenie, sobota
  Počet prihlásenych: 9 (zoznam)
ATU (Silica-Ľadnica, Betliar)
17.4.2022
(13.4.2022)
Veľkonočné sústredenie, nedeľa
  Počet prihlásenych: 2 (zoznam)
ATU (Silica, lúky)
19.4.2022
(19.4.2022)
Mapový tréning, Furča
  Počet prihlásenych: 24 (zoznam)
(Furča, konečná MHD na ul.Koneva)
22.4.2022
(22.3.2022)
Nógrad Grand Prix
  Počet prihlásenych: 7 (zoznam)
HUN (Salgótarján)
23.4.2022
(21.4.2022)
3.kolo OR, 2-kolový šprint
  Počet prihlásenych: 24 (zoznam)
ATU (Prešov)
24.4.2022
(21.4.2022)
4.kolo OR
  Počet prihlásenych: 23 (zoznam)
ATU (Izra, jazero)
26.4.2022
(26.4.2022)
Mapový tréning, Kuzmányho
  Počet prihlásenych: 15 (zoznam)
ATU (GPS: 48.724664, 21.248143 )
30.4.2022
(15.4.2022)
MSR šprint
  Počet prihlásenych: 36 (zoznam)
VZV (Zvolen)
1.5.2022
(15.4.2022)
MSR šprint mix štafety
  Počet prihlásenych: 34 (zoznam)
VZV (Zvolen)
3.5.2022
(3.5.2022)
Mapový tréning, Nižný Klátov
  Počet prihlásenych: 13 (zoznam)
ATU (Nižný Klátov, Klatovianka)
10.5.2022
(10.5.2022)
Mapový tréning, Ťahanovce
  Počet prihlásenych: 20 (zoznam)
ATU (Ťahanovce, Olympia)
12.5.2022
(9.5.2022)
VSE City run
  Počet prihlásenych: 6 (zoznam)
PP (Košice, centrum)
14.5.2022
(29.4.2022)
Inov 8 cup, SRJ (14.-15.5.)
  Počet prihlásenych: 28 (zoznam)
SPE (Modra)
17.5.2022
(17.5.2022 )
Mapový tréning, Furča
  Počet prihlásenych: 14 (zoznam)
ATU (Furča, parkovisko Lidl)
21.5.2022
(5.5.2022)
MSR knock out šprint
  Počet prihlásenych: 18 (zoznam)
HBB (Banská Bystrica)
21.5.2022
(5.5.2022)
Neoficiálne MSR v labyrinte
  Počet prihlásenych: 8 (zoznam)
HBB (Banská Bystrica)
22.5.2022
(5.5.2022)
Individuálny mapový tréning
  Počet prihlásenych: 11 (zoznam)
HBB (Malachov pri BB)
24.5.2022
(24.5.2022)
Mapový tréning-zmena!
  Počet prihlásenych: 15 (zoznam)
ATU (Zelený dvor, krematórium)
28.5.2022
(25.5.2022)
Oblastný rebríček, 6.kolo
  Počet prihlásenych: 21 (zoznam)
KYS
29.5.2022
(25.5.2022)
Oblastný rebríček, 7.kolo
  Počet prihlásenych: 19 (zoznam)
KYS
31.5.2022
(31.5.2022)
Mapový tréning, Ťahanovce
  Počet prihlásenych: 20 (zoznam)
ATU (Ťahanovce, otočka)
7.6.2022
(6.6.2022)
Mapový tréning, Kysak
  Počet prihlásenych: 20 (zoznam)
KYS (Kysak, Marcinková-pri strelnici)
11.6.2022
(25.5.2022)
MSR stredná trať
  Počet prihlásenych: 39 (zoznam)
HBB (Banská Bystrica)
12.6.2022
(25.5.2022)
MSR štafety
  Počet prihlásenych: 38 (zoznam)
HBB (Banská Bystrica)
14.6.2022
(14.6.2022)
Mapový tréning, Jahodná
  Počet prihlásenych: 9 (zoznam)
ATU (Jahodná, parkovisko)
21.6.2022
(21.6.2022)
Mapový tréning, Hradová
  Počet prihlásenych: 6 (zoznam)
ATU (Hradová, bufet)
25.6.2022
(15.6.2022)
Inov 8 cup, SRJ (25.-26.6.)
  Počet prihlásenych: 21 (zoznam)
RBA (Bratislava)
28.6.2022
(28.6.2022)
Mapový tréning, opekačka, Bankov
  Počet prihlásenych: 15 (zoznam)
ATU (Bankov)
28.7.2022
(14.7.2022)
Slovak Karst Cup (28.-31.7.), organizácia
  Počet prihlásenych: 43 (zoznam)
ATU (Plešivec, Betliar)
29.7.2022
(14.7.2022)
Slovak Karst Cup (29.-31.7.)
  Počet prihlásenych: 21 (zoznam)
ATU (Plešivec, Betliar)
28.8.2022
(30.6.2022)
Sústredenie Štrbské Pleso, 28.8.-2.9.2022
  Počet prihlásenych: 23 (zoznam)
ATU (Štrbské PLeso)
3.9.2022
(13.8.2022)
Inov 8 cup, SRJ (3.-4.9.)
  Počet prihlásenych: 16 (zoznam)
SPE (Limbach)
3.9.2022
(24.8.2022)
Inov 8 cup, SRJ (3.-4.9.), predĺžený termín
  Počet prihlásenych: 7 (zoznam)
SPE (Limbach)
6.9.2022
(6.9.2022)
Mapový tréning
  Počet prihlásenych: 14 (zoznam)
ATU (Bankov)
13.9.2022
(13.9.2022)
Mapový tréning, Furča
  Počet prihlásenych: 10 (zoznam)
ATU (Furča, Fábryho ihrisko)
20.9.2022
(20.9.2022)
Mapový tréning, Ťahanovce
  Počet prihlásenych: 18 (zoznam)
ATU (Ťahanovce, otočka)
27.9.2022
(27.9.2022)
Mapový tréning, Girbeš
  Počet prihlásenych: 14 (zoznam)
ATU (Girbeš, u Borisa)
1.10.2022
(20.9.2022)
MSR dlhá trať
  Počet prihlásenych: 27 (zoznam)
SKS (Bratislava)
2.10.2022
(20.9.2022)
Inov 8 cup, SRJ
  Počet prihlásenych: 25 (zoznam)
SKS (Bratislava)
4.10.2022
(4.10.2022)
Mapový tréning, Hradová
  Počet prihlásenych: 18 (zoznam)
ATU (Hradová, bufet)
11.10.2022
(11.10.2022)
Mapový tréning, Ťahanovce
  Počet prihlásenych: 1 (zoznam)
ATU (Ťahanovce, lúka nad vodojemom)
14.10.2022
(3.10.2022)
MSR nočné
  Počet prihlásenych: 21 (zoznam)
ZMT (Martin)
15.10.2022
(3.10.2022)
Inov 8 cup, SRJ (15.-16.10.)
  Počet prihlásenych: 37 (zoznam)
ZMT (Martin)
18.10.2022
(18.10.2022)
Mapový tréning, Bankov
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
(Bankov)
25.10.2022
(25.10.2022)
Mapový tréning, Hradová
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Hradová, bufet)
17.11.2022
(2.11.2022)
Záver sezóny (17.-20.11.)
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Gerlachov )
4.12.2022
(1.12.2022)
Mikulášska čižma
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Košice)
18.12.2022
(16.12.2022)
Vianočný kapor
  Počet prihlásenych: 0 (zoznam)
ATU (Košice)

Príspevky na jednotlivé preteky podľa výkonostných tried nájdete v súbore Klubovy_kalendar_2022.pdf
Poplatky za účasť na sústredeniach budú diferencované podľa zaradenia do výkonnostných skupín, CTM a podľa tréningovej morálky počas roka (zimy).