Končia prihlášky:
 50-boj, Azimuty

Beh na kysacký hrad, propozície 15.10.2018

Propozície behu na kysacký hrad Propozicie_Beh_na_Hrad_2018.pdf
      Záujemcovia o štart prihlasujte sa priamo cez prihláškový systém uvedený v propozíciách.

Klubový výbor, október 10.10.2018

V stredu zasadal klubový výbor, zápis tu Vybor_klub_oktober_zapis.pdf

V Prahe sa beží záverečná séria Svetového pohára 03.10.2018

Dnes ráno odcestovala do Prahy 4-členná výprava ATU, kde sa od zajtra koná záverečná séria pretekov svetového pohára. Ako pretekári sa postavia na štart Michal Krajčík a Tomáš Mušinský (ako tretí SVK reprezentuje Ondrej Piják), medzi organizátormi ako dobrovoľníčky budú pôsobiť Elena Belicová a Judita Sádecká. Program série je pomerne náročný. Vo štvrtok sa na svetovej scéne beží premiérovo knockout sprint (štartuje Tomáš M a Ondrej P), ktorý je novou disciplínou pre najbližšie šprintové MS. Preteky sa vo viacerých postupových kolách uskutočnia na Olympe a Výstavišti. V piatok séria pokračuje na Petříne zmiešanými šprintovými štafetami, žiaľ bez slovenskej účasti. Po týchto úvodných pretekoch v Prahe, sa v sobotu presunie kolotoč SP k Turnovu, kde sa v pieskovcových skalách na Vajdštejne beží middle (štartujú všetci traja naši reprezentanti). Záverečná séria vyvrcholí nedeľnými šprintovými pretekmi v Mladej Boleslavi (štartujú opäť všetci naši muži). Z piatkových štafiet a nedeľného šprintu zabezpečuje Česká televízia priame prenosy, vysielané budú na ČT Sport. Prenosy z knockout šprintu a z middlu bude možné sledovať na internetovom kanály ČT.

Viac info http://www.wcup.cz

Ťahanovský lesný beh 2018 03.10.2018

V nedeľu 14.10. sa v Ťahanovciach uskutoční 24.ročník Ťahanovského lesného behu 24_Tahanovsky_lesny_beh.pdf

Záver sezóny, Vysoké Tatry-Gerlachov 25.09.2018