Končia prihlášky:
 Mapový tréning  
 

Tréning Girbeš 07.04.2020

    Mapa tréningu na Girbeši Trening_Girbes.pdf


Tréningový plán apríl 04.04.2020

    Súčasná situácia si vyžaduje viac individuálneho tréningu ako inokedy. Pre usmernenie, ale aj Vašu motiváciu bude na stránke mesačne zverejňovaný individuálny tréningový plán. Pod tréningovým plánom sú pripojené poznámky, ktoré si pre zorientovanie sa v pláne, najskôr prečítajte.
      Poznámka k prihláškam na utorkové mapové tréningy-mapy priestorov, ktoré nie sú kvôli WMOC embargované, budú aj naďalej na stránke zverejňované v pdf v utorok okolo obeda. Ak si mapu budete tlačiť sami, do systému sa už neprihlasujte, šetríme lesy aj prostriedky. Trening_plan_2020_april.pdf


Tréning Furča 31.03.2020

    Mapu tréningu na Furči si môžeš stiahnuť tu Trening_Furca_3103.pdf


Majstrovstvá sveta veteránov v Košiciach nebudú v roku 2020 27.03.2020

    Máme za sebou najťažšie rozhodnutie spojené s organizáciou veteránskeho šampionátu, ktorého organizácia bola naplánovaná na termín 7.-14.augusta 2020.
     
      Pandémia koronavírusu zasiahla do našich plánov nevídaným spôsobom. Po konzultáciách s Úradom verejného zdravotníctva Slovenska a ďalšími odborníkmi nebolo reálne ďalšie uvažovanie o organizácii v pôvodnom termíne pre tak rizikovú skupinu akou účastníci WMOC sú. V posledných dňoch prebehla intenzívna komunikácia hlavne s medzinárodnou federáciou IOF, taktiež s vedením SZOŠ, predsedom OV a samozrejme medzi členmi klubového výboru. Na základe argumentov a týchto jednaní bolo rozhodnuté o zrušení organizácie v tomto roku.
      Dôležitým výstupom jednania s IOF je aj skutočnosť, že šampionát budeme organizovať v Košiciach v niektorom z nasledujúcich rokov 2021, 2022, najneskôr 2023. V ktorom, zatiaľ nie je jasné. Bola posunutá olympiáda, na ktorej nový termín všetci čakajú a ktorá môže zohrať významnú rolu aj v prípade stanovenia termínu pre WMOC u nás. Na rok 2021 už bola organizácia WMOC pridelená Japonsku a termín olympiády môže spôsobiť aj posun WMOC2021. Budeme čakať netrpezlivo na nový termín OH.


2 (3) percentá dane za rok 2019 18.03.2020

    Prichádza obdobie daňových podaní a to je príležitosť pre Vás a Vašich známych rozhodnúť o darovaní 2 resp 3% (v prípade dobrovoľníckej činnosti) z Vašich daní za rok 2019 v prospech neziskovej organizácie. Vysvetlenie k potvrdeniu o dobrovoľníckej činnosti Vám bude na požiadanie poskytnuté.
      Ďakujeme všetkým, ktorí podporili 2(3)% z daní činnosť nášho klubu darovaním 2(3%) v minulom roku!
      Aj tentokrát sa uchádzame o Vašu priazeň a ochotu (a taktiež priazeň a ochotu Vašich známych) podporiť našu činnosť darovaním 2 resp 3% z dane za rok 2019.
      Pozn. Od tohoto roka Klub OB je už priamo poberateľom 2(3)%, preto použite príslušné dáta klubu z prílohy. IČO prijímateľa musí byť vpísané od konca riadku, v opačnom prípade DÚ nemusí zaslať darovanú čiastku. Formulár so správnym zápisom IČO nájdete tu Vyhlasenie_o_poukazani_podielu_zaplatenej_dane.pdf
      Nezabudnite si dať vyhlásenie potvrdiť na príslušnom daňovom úrade. Darovanú sumu, ako vždy, nahláste. Ďakujeme!

Staršie novinky