Výsledky

K3
1. Ingrid Roháčová UVL Košice 62:03
2. Annamária Jergušová ATU Košice 111:01 + 48:58

M –10 N
1. Duško Sláma ATU Košice 22:13

M –10 R
1. Martin Roháč UVL Košice 38:18
2. Miško a Riško Sláma ATU Košice 46:36 + 8:18

M –12
1. Daniel Kertés ATU Košice 24:29
2. Dávid Karabáš ATU Košice 28:15 + 3:46

M –14
1. Martin Masaryk ATU Košice 48:07
2. Daniel Kollár Sokol Kysak 50:05 + 1:58
3. Sebastián Kisela ZŠ sv. Cyrila a Metoda Košice 51:59 + 3:52
4. Marek Nováček ZŠ sv. Cyrila a Metoda Košice 61:09 + 13:02

M –16
1. Dávid Franko Sokol Kysak 37:07
2. Milan Kollár Sokol Kysak 65:32 + 28:25

M 21–
1. Miroslav Kollár Sokol Kysak 51:34
2. Martina Rákayová ATU Košice 54:08 + 2:34
3. Juraj Sokol Sokol Kysak 55:36 + 4:02
4. Jana Macinská ATU Košice 57:44 + 6:10
5. Radovan Marton Sokol Kysak 59:51 + 8:17
6. Ondrej Kvaka Sokol Kysak 63:15 + 11:41
7. Jaroslav Drenčák ATU Košice 96:24 + 44:50
Štefan Nitkulinec ATU Košice DISK
MS Tomáš Mušinský ATU Košice 63:42 + 12:08

M 35–
1. Igor Porubčan Sokol Kysak 43:38
2. Valér Franko Sokol Kysak 48:50 + 5:12

M 45–
1. Jaroslav Kollár Sokol Kysak 38:43
2. Juraj Korim ATU Košice 40:57 + 2:14
3. Igor Roháč UVL Košice 48:33 + 9:50
4. Vladimír Tysz ATU Košice 49:52 + 11:09
5. Milan Kollár Sokol Kysak 54:24 + 15:41
Boris Ďurčo ATU Košice DISK

M 55–
1. Eduard Weiszer ATU Košice 45:46
2. Wilfried Sleziak Dargov Košice 47:02 + 1:16

M 70–
1. Ladislav Oľhava ATU Košice 46:41

N
1. Robert Chovanec ZŠ sv. Cyrila a Metoda Košice 29:16
2. Ján Šudák ZŠ sv. Cyrila a Metoda Košice 58:08 + 28:52
3. René Cehlár ATU Košice 113:55 + 84:39

W –10 N
1. Viktoria Roháčová UVL Košice 46:15

W –10 R
1. Janka Beňušková ATU Košice 41:34

W –12
1. Monika Karpatová ZŠ sv. Cyrila a Metoda Košice 35:22
2. Magdaléna Šudáková ZŠ sv. Cyrila a Metoda Košice 50:39 + 15:17

W –16
1. Ľudmila Sokolová Sokol Kysak 45:05

W –18
1. Lucia Šmelíková Rapid Bratislava 58:22
2. Ema Sádecká ATU Košice 87:14 + 28:52

W 21–
Iveta Křivánková ATU Košice DISK

W 35–
Jana Šmelíková Rapid Bratislava DISK

W 45–
1. Elena Belicová ATU Košice 50:49
2. Judita Sádecká ATU Košice 56:28 + 5:39
3. Iveta Putnovská ATU Košice 58:26 + 7:37