Cesom
18.3.2023, Šajdíkove Humence

Prihlásení:

TKE8351 W21E    8019949 Labašová Katarína            nič + Peter Gröpel sobota kat. N, nedeľa kat. M45, SI 920656
TKE8502 M35     8004342 Drenčák Tomáš                nič Poprosim o skorsi start ak sa da aby som to stihol otocit este s detmi vo W10
TKE7201 M50     8012080 Velgos Martin                posteľ 
TKE6651 W55     232109 Jergušová Annamária          posteľ Tam kde ostatní veteráni 
TKE5701 M65     8017120 Kuchta Ján                   posteľ 
TKE8651 W21A    8019944 Macinská Jana                telocvičňa  Od piatku, 3xposteľ na internáte (ja, Pepe, Leo). Skús prosím vybaviť výnimku,nech nikoho neobťažujeme.ak sanebude dať,  zaplatíme 4 postele.
TKE6451 W55     8003077 Mušinská Eva                 posteľ  ... možno internát
TKE9301 M21E    8656717 Mušinský Tomáš               telocvičňa 
TKE6002 M21E    8017124 Novota Mikuláš               telocvičňa 
TKE6001 M50     8017127 Pollák Jozef                 posteľ 
TKE6401 M55     8499977 Sláma Peter                  telocvičňa (Čiže internát Senica)
TKE6202 M60     416501 Tysz Vladimír                posteľ 
TKE8703 M21     8017131 Tysz Adam                    telocvičňa 
TKE5602 M65     8017123 Žilinčík Slavko              nič 
TKE9252 W21B    2020725 Ďurčová Ivana                nič len nedeľa 
TKE5651 W65     307387 Putnovská Iveta              telocvičňa uprednostnila by som odchod v sobotu
TKE5751 W65     307388 Maľarová Angela              posteľ prihlasujem aj Icu Athanazovu do kategorie  W60  SI416586 ubytovanie posteľ
TKE6253 W60     8015308 Sádecká Judita               posteľ 
TKE9751 W21B    2051346 Papugová Andrea              nič 
TKE9255 W21B    8071306 Müller Papugová Katarína     nič Iba na nedelu, W21B
TKE9002 M21A    8200015 Papuga Miroslav              nič 
TKE6302 M50     8003073 Papuga František             nič 
TKE9801 M21E    8019943 Sláma Dušan                  nič 
TKE6205 M60     8639460 Takács Csaba                 nič 03,19-len druhý deň
TKE0051 W21E    1403139 Roháčová Viktória            telocvičňa 
TKE4301 M70     2051301 Roháč Igor                   posteľ 
TKE6702 M55     8017135 Jerguš Martin                posteľ Tam kde ostatní veteráni 
TKE0301 M21E    8017132 Roháč Martin                 telocvičňa 
TKE6453 N       362939 Jurašková Ema                posteľ 
TKE0302 M20     8017117 Novota Lukáš                 telocvičňa 
TKE0003 M21E    8017134 Simočko Lukáš                nič 
TKE5302 M70     8003072 Simočko Michal               nič 
TKE0303 M20     8017125 Sláma Richard                telocvičňa 
TKE6206 M60     8019950 Janšo Karol                  telocvičňa 
TKE6801 M50     8019941 Kurák Milan                  posteľ 
TKE7151 W50     8003075 Kuráková Valéria             posteľ 
TKE0151 W21B    8004600 Velgosová Michaela           telocvičňa 
TKE0351 W20     8004605 Velgosová Miroslava          telocvičňa 
TKE0253 W21E    8631587 Ivanková Sandra              telocvičňa 
TKE7351 W50     2051368 Velgosová Oksana             posteľ 
TKE8603 M21C    2051377 Macinský Peter               nič 
TKE0901 M14     8019948 Marko Michal                 telocvičňa ubytovanie na internáte v Senci
TKE0102 M21E    2051361 Polyácsko Martin             telocvičňa 
TKE0451 W20     8019946 Sekaninová Sofia             telocvičňa 
TKE6751 W55     307290 Kováčová Mária               telocvičňa