MSR šprint, SRJ, Inov-8 cup
25.5.2019, Trnava, Viničné

Prihlásení:

TKE8502 M21D    8004342 Drenčák Tomáš                nič 
TKE7201 M45     8004600 Velgos Martin                nič 
TKE6451 W50     2032145 Mušinská Eva                 posteľ spať iba so/ne
TKE9301 M21E    8656717 Mušinský Tomáš               telocvičňa 
TKE6002 M50     2025332 Novota Mikuláš               telocvičňa 
TKE5401 M65     416528 Onder Anton                  posteľ vlakom do Trnavy, Viničné autom
TKE6001 M50     920651 Pollák Jozef                 posteľ posteľ so/ne
TKE7301 M45     2051301 Roháč Zdenko                 nič 
TKE7051 W45     2023819 Roháčová Ingrid              nič 
TKE6401 M55     9102083 Sláma Peter                  nič MSR šprint: M 55-, Inov-cup: M50-
TKE6202 M55     416501 Tysz Vladimír                posteľ 
TKE8703 M21     2020702 Tysz Adam                    telocvičňa 
TKE5602 M60     307265 Žilinčík Slavko              posteľ ubytovanie zo soboty na nedeľu
TKE6301 M55     307277 Ďurčo Boris                  posteľ 
TKE9351 W21     307435 Koľveková Veronika           nič iba šprint 25.5.
TKE5651 W60     307387 Putnovská Iveta              nič bez dopravy
TKE6253 W55     307378 Sádecká Judita               posteľ 
TKE9751 W21     2051346 Papugová Andrea              telocvičňa 
TKE9551 W21-    2051353 Papugová Martina             telocvičňa 
TKE9255 W21E    8240596 Papugová Katarína            telocvičňa 
TKE6552 W50     416733 Papugová Elena               nič 
TKE6302 M55     307290 Papuga František             nič 
TKE9801 M21     7204978 Sláma Dušan                  telocvičňa 
TKE6205 M55     8639460 Takács Csaba                 posteľ 26-rebicsek m-55-postel +1-Ibolya
TKE0051 W20     1403139 Roháčová Viktória            telocvičňa od piatka
TKE4301 M65     307263 Roháč Igor                   posteľ 
TKE6501 M50     362935 Ďurčo Dalibor                posteľ 
TKE0301 M16     1408128 Roháč Martin                 telocvičňa 
TKE6453 W55     362939 Jurašková Ema                posteľ iba v nedeľu viničné.
TKE0302 M16     2025333 Novota Lukáš                 telocvičňa 
TKE0303 M16     2008508 Sláma Richard                telocvičňa od piatka
TKE0601 M14     2051356 Roháč Adam                   telocvičňa 
TKE0252 W18     8017122 Weissová Ľuboslava           telocvičňa 
TKE6206 M55     2051437 Janšo Karol                  telocvičňa 
TKE0551 W14/W16???2032200 Mihaličová Simona            telocvičňa 
TKE0101 M18     2051399 Kurák Michal                 telocvičňa 
TKE6801 M50     2051311 Kurák Milan                  nič 
TKE7151 W45     2051441 Kuráková Valéria             nič 
TKE0602 M14     2051421 Janšo Jakub Karol            telocvičňa 
TKE0151 W18     8004600 Velgosová Michaela           telocvičňa 
TKE0351 W16     8004605 Velgosová Miroslava          telocvičňa 
TKE0253 W18     8631587 Ivanková Sandra              telocvičňa 
TKE7351 W45     2051368 Velgosová Oksana             nič 
TKE0352 W16     8017124 Filipová Petronela           telocvičňa 
TKE9453 W21B    2051390 Lipková Nicole               telocvičňa iba TT
TKE7652 W40     2051442 Breinerová Martina           posteľ 
TKE7951 W40            Marko Valéria                posteľ ja + Miško M10 + Sofia by mohla ísť MWR po stužkách sama alebo K2 podľa Petrovho odporúčania