MSR stredná trať, SRJ, Inov-8 cup
15.6.2019, Lietava

Prihlásení:

TKE8502 M21D    8004342 Drenčák Tomáš                telocvičňa 
TKE7201 M45     2051422 Velgos Martin                nič 
TKE7299 M45     888999 Testing User                 nič 
TKE8804 M21E    416544 Kaprál Matúš                 telocvičňa 
TKE8951 W21B-SRJ, MSR W21E406976 Kršiaková Jana               nič Tomaš Šefara N Matúš Šefara N10R
TKE5701 M60     8017120 Kuchta Ján                   posteľ +1
TKE6451 W50     2032145 Mušinská Eva                 nič 
TKE9301 M21E    8656717 Mušinský Tomáš               telocvičňa 
TKE6002 M50     8017124 Novota Mikuláš               telocvičňa 
TKE5401 M65     2051413 Onder Anton                  telocvičňa 
TKE6001 M50     920651 Pollák Jozef                 nič 
TKE7301 M45     2051301 Roháč Zdenko                 nič 
TKE7051 W45     2023819 Roháčová Ingrid              nič 
TKE6401         9102083 Sláma Peter                  telocvičňa MSR: M 55- / SRJ: M 50-;   4 voľné miesta v aute
TKE7252 W21E    7207626 Slámová Jana                 posteľ 
TKE8703 M21     8017131 Tysz Adam                    telocvičňa 
TKE5602 M60     8017123 Žilinčík Slavko              nič 
TKE5301 M65     8017121 Weiszer Eduard               nič iba sobota
TKE5651 W60     307387 Putnovská Iveta              posteľ 
TKE6253 W55     2051419 Sádecká Judita               posteľ 
TKE8704 M21E    8656741 Krajčík Michal               telocvičňa 
TKE9255 W21E    9999903 Papugová Katarína            telocvičňa 
TKE6552 W50     416733 Papugová Elena               telocvičňa 
TKE9002 M21     886720 Papuga Miroslav              telocvičňa 
TKE6302 M55     2051410 Papuga František             telocvičňa 
TKE9801 M21     7204978 Sláma Dušan                  telocvičňa 
TKE6205 M55     8639460 Takács Csaba                 nič 
TKE0051 W20     1403139 Roháčová Viktória            telocvičňa 
TKE0301 M16     8017132 Roháč Martin                 telocvičňa 
TKE0302 M16     8017117 Novota Lukáš                 telocvičňa 
TKE7903 M35     2032179 Mihalič Juraj                telocvičňa 
TKE5302 M65     2032193 Simočko Michal               telocvičňa 
TKE0303 M16     8017125 Sláma Richard                telocvičňa 
TKE0601 M14     2051356 Roháč Adam                   telocvičňa 
TKE0252 W18     8017122 Weissová Ľuboslava           telocvičňa 
TKE6206 M55     2051437 Janšo Karol                  telocvičňa 
TKE0551 W14/w16???2032200 Mihaličová Simona            telocvičňa 
TKE0101 M18     2051399 Kurák Michal                 telocvičňa 
TKE6801 M50     2051311 Kurák Milan                  nič 
TKE7151 W45     2051441 Kuráková Valéria             nič 
TKE0602 M14     2051421 Janšo Jakub Karol            telocvičňa 
TKE0151 W18     8004600 Velgosová Michaela           telocvičňa 
TKE0351 W16     8004605 Velgosová Miroslava          telocvičňa 
TKE0253 W18     8631587 Ivanková Sandra              telocvičňa 
TKE7351 W45     2051368 Velgosová Oksana             nič 
TKE0352 W16     8017126 Filipová Petronela           telocvičňa 
TKE7652 W40     2051442 Breinerová Martina           posteľ 
TKE7951 W40     2051379 Marko Valéria                telocvičňa kategória W35, ubytovanie po dohode s Kemom
TKE0901 M10            Marko Michal                 posteľ 
TKE1251 W10            Marko Sofia                  posteľ 
TKE0902 M10            Halás Gregor                 telocvičňa zhanam este postel