Jelení paroh, SRJ, Inov-8 cup
29.9.2019, Bratislava

Prihlásení:

TKE8351 W21E    920656 Lamiová Katarína             nič 
TKE8502 M21B    8004342 Drenčák Tomáš                nič 
TKE8804 M21-B   416544 Kaprál Matúš                 nič bez ubytovania, bez dopravy
TKE5701 M60     8017120 Kuchta Ján                   telocvičňa 
TKE8301 M21B    8071307 Kučera Roman                 nič 
TKE6451 W50     2032145 Mušinská Eva                 posteľ 
TKE9301 M21E    8656717 Mušinský Tomáš               telocvičňa 
TKE6002 M50E    8017124 Novota Mikuláš               telocvičňa 
TKE8901 M21E    7201826 Oľhava Rastislav             telocvičňa Prosím o prihlásenie - Hana Oľhavová do W21B
TKE8802 M21     307266 Oľhava Richard               telocvičňa 
TKE6001 M50     920651 Pollák Jozef                 nič 
TKE7301 M45     2051301 Roháč Zdenko                 telocvičňa 
TKE7051 N       2023819 Roháčová Ingrid              posteľ 
TKE6401 M50     9102083 Sláma Peter                  nič 4 voľné miesta v aute
TKE8851 W21E    8017116 Tyszová Natália              telocvičňa 
TKE8703 M21     8017131 Tysz Adam                    telocvičňa 
TKE5651 W60     307387 Putnovská Iveta              nič bez dopravy
TKE6253 W55     2051419 Sádecká Judita               posteľ 
TKE8601 M21B     51338 Lami Michal                  nič 
TKE9254 W21     2020726 Krajčíková Kristína          nič 
TKE9751 W21B    2051346 Papugová Andrea              nič 
TKE9551 W21-B   2051353 Papugová Martina             nič 
TKE9255 W21     9999903 Papugová Katarína            nič W21E
TKE9002 M21     886720 Papuga Miroslav              nič 
TKE6302 M55     2051410 Papuga František             nič 
TKE9801 M21     7204978 Sláma Dušan                  nič 
TKE6205 M55     8639460 Takács Csaba                 nič 
TKE0051 W20     1403139 Roháčová Viktória            telocvičňa 
TKE0301 M16     8017132 Roháč Martin                 telocvičňa 
TKE0302 M16     8017117 Novota Lukáš                 telocvičňa 
TKE0003 M20     8017134 Simočko Lukáš                telocvičňa 
TKE5302 M65     2032193 Simočko Michal               telocvičňa 
TKE0303 M16     8017125 Sláma Richard                telocvičňa 
TKE9605 M21     2051350 Ugray Dávid                  telocvičňa potešilo by ma keby sa pre mna našlo miesto v aute s odchodom v sobotu rano
TKE0601 M14     2051356 Roháč Adam                   telocvičňa 
TKE0252 W18     8017122 Weissová Ľuboslava           nič 
TKE6206 M55     2051437 Janšo Karol                  telocvičňa 
TKE0551 W16     2032200 Mihaličová Simona            telocvičňa 
TKE0101 M18     2051399 Kurák Michal                 telocvičňa 
TKE0602 M14     2051421 Janšo Jakub Karol            telocvičňa 
TKE0151 W18     8004600 Velgosová Michaela           telocvičňa 
TKE9101 M21-b          Leitner Matej                telocvičňa 
TKE0351 W16     8004605 Velgosová Miroslava          telocvičňa 
TKE0253 W18     8631587 Ivanková Sandra              telocvičňa 
TKE0352 W16     8017126 Filipová Petronela           telocvičňa 
TKE0305 M16      49621 Sláma Michal                 nič