22.04.2007
Na Bankovskom lesnom behu sa presadil biatlonista

     Lyžiarsky klub pod vedením Juraja Tótha a klub rekreačných bežcov Metropol pod Tónovym vedením usporiadali jubilejný 5. ročník Bankovského lesného behu.Celkove súťažilo 92 bežcov, z toho 26 orientačných. Počnúc starším žiactvom sa bežalo na novom krosovom 2,4 km dlhom okruhu v bankovskom lese.

     V hlavnej kategórii mužov z 18 štartujúcich na 12 km trati zvíťazil biatlonista Slavomír Imrich (Biatlon Markušovce) časom 46:13 min. Dvadsať sekúnd zaostal druhý v cieli orientačný bežec Tomáš Drenčák (KOB ATU Košice) a tretie miesto obsadil Gregor Fotul (Triatlon Košice) za 47:27 min. ...4. Michal Lami 48:23 min.,...7. Adam Tysz (obaja KOB ATU Košice) 51:05 min.
     
      V kategórii žien bola najrýchlejšia Slavomíra Servátková (TJ Slovan Nálepkovo) za 23:04 min. pred Annamáriou Sándorovou (AO ATU Košice) za 24:52 min a tretia dobehla Jana Mižáková (Svinica) za 24:59 min.
     
      V ďalších kategóriách sa presadili hlavne orientační bežci, ktorí vyhrali päť kategórií. Vo veteránskej kategórii žien od 35 rokov na 4,8 km trati bola prvá Judita Sadecká (KOB ATU Košice) za 30:50 min. U mladších veteránov 40-49 ročných na 7,2 km trati dominoval Ivan Puškár (Gelnické lesy Gelnica) za 29:15 min.,...7. Jaroslav Kollár 37:02 min.,...9. Martin Jarný(obaja KOB Sokol Kysak) 39:34 min. U starších veteránov od 50 rokov prvenstvo na 4,8 km trati dosiahol Milan Hrušovský (STEZ Sp.N.Ves) za 20:41 min.,...8. Igor Roháč (Slávia UVL Košice) 26:27 min.
     


MÚMČ Košice - Sever, Lyžiarsky klub a Klub rekreačného behu METROPOL Koši

Bankovský lesný beh
5. ročník verejných bežeckých pretekov

OFICIÁLNA VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Miesto konania: Košice Bankov (Lesopark)
Dátum: 21.4.2007

Organizačný štáb: predseda OV: Anton Onder
riaditeľ pretekov: Milan Kulla
hlavný rozhodca: RNDr. Ján Smutný
tajomník pretekov: Štefánia Nepková
veliteľ tratí: Gabriel Nepko
lekár pretekov: MUDr. Ladislav Valanský

DIEVČATÁ, roč. 1996 a mladšie
Trať: 500 m
1 48 Hudáková Alexandra 1996 BKO Vyšná Myšľa 1:31
2 69 Balogová Alexandra 1997 FOX Prešov 1:33
3 68 Balogová Barbora 1998 FOX Prešov 1:35
4 49 Tomašková Paulína 1996 Krúžok OT pri GTA Košic 1:54
5 38 Gomoryová Katarína 1998 BKO Vyšná Myšľa 1:55
6 45 Juraňová Kristína 1996 BKO Vyšná Myšľa 1:58
7 47 Pásztorová Sylvia 1997 BKO Vyšná Myšľa 2:00
8 37 Herpáková Mariana 1998 BKO Vyšná Myšľa 2:02


CHLAPCI, roč. 1996 a mladšie
Trať: 500 m
1 15 Erdélyi Róbert 1997 ZŠ Jenisejská Košice 1:28
2 100 Pásztor Michal 1996 TJ Lokomotíva Ruskov 1:29
3 72 Baloga Matej 1997 FOX Prešov 1:30
4 97 Dečo Jakub 1998 krúžok OT pri GTA Košic 1:34
5 52 Repák Gabriel 1997 BKO Vyšná Myšľa 1:37
6 33 Sláma Dušan 1998 KOB ATU Košice 1:40
7 27 Krajič Kamil 1998 ZŠ Bruselská 1:42
8 53 Šverha Lukáš 1997 BKO V. Myšľa 1:44
9 50 Juhász Miloslav 1999 BKO V. Myšľa 1:50
10 40 Duričko Michal 1998 ATU Košice 1:52
11 99 Dečo Daniel 2000 krúžok OT pri GTA Košic 2:00
12 67 Baloga Štefan 2004 FOX Prešov 3:00


MLADŠIE ŽIAČKY, roč. 1994 - 1995
Trať: 1,4 km
1 17 Erdelyiová Mirka 1994 ZŠ Jenisejská Košice 11:00
2 31 Krajičová Petra 1994 ZŠ Bruselská Košice 11:03
3 59 Herpáková M. – vzdala

MLADŠÍ ŽIACI, roč. 1994 - 1995
Trať: 1,4 km
1 9 Masaryk Martin 1994 krúžok OT pri GTA Košic 6:37
2 55 Čontoš Marcel 1994 BKO Vyšná Myšľa 6:54
3 57 Repák Peter 1994 BKO Vyšná Myšľa 6:57
4 89 Kollár Daniel 1994 KOB Sokol Kysak 9:02
5 56 Jakab Tomáš – vzdal

STARŠIE ŽIAČKY, roč. 1992 - 1993
Trať: 2,4 km
1 91 Papugová Katarína 1992 KOB Sokol Kysak 12:40

STARŠÍ ŽIACI, roč. 1992 - 1993
Trať: 2,4 km
1 58 Mathia Dávid 1992 ŠŠK Junior Prešov 9:55
2 66 Kažimír Patrik 1992 TJ Obalservis Košice 9:59
3 60 Pasztor Miroslav 1992 BKO Vyšná Myšľa 10:15
4 90 Kollár Milan 1992 KOB Sokol Kysak 12:35
5 4 Lami Jozef 1992 KOB ATU Košice 12:36

DORASTENKY, roč. 1989 - 1991
Trať: 2,4 km
1 82 Kršiaková Jana 1989 KOB ATU Košice 11:02
2 30 Janovcová Jana 1990 KOB ATU Košice 11:16
3 24 Mizercová Jana 1991 HAC Humenné 12:25
4 č.25 Sadecká Eva 1990 KOB ATU Košice 14:59
5 č.21 Jergušová Hana 1991 KOB ATU Košice 26:02

DORASTENCI, roč. 1989 - 1991
Trať: 4,8 km
1 83 Ringer Štefan 1989 KOB ATU Košice 18:38
2 22 Ducko Pavol 1991 HAC Humenné 19:46
3 63 Repák Erik 1991 TJ Obalservis Košice 20:13
4 65 Kažimír František 1991 TJ Obalservis Košice 20:38
5 92 Papuga Miroslav 1990 KOB Sokol Kysak 20:45
6 19 Onder Dominik 1990 krúžok OT pri GTA Košic 21:19
7 23 Boško Marek 1991 HAC Humenné 21:25
8 84 Drenčák Jaroslav 1989 KOB ATU Košice 21:30
9 32 Sándor Ján 1990 AO ATU Košice 22:00
10 3 Jerguš Ján 1989 KOB ATU Košice 22:52
11 21 Kvetoň Jakub 1989 konzervatórium Košice 26:02

ŽENY, roč. 1973 - 1988
Trať: 4,8 km
1 10 Servátková Slavomí 1978 TJ Slovan Nálepkovo 23:04
2 1 Sándorová Annamári 1988 AO ATU Košice 24:52
3 č.13 Mižáková Jana 1984 Svinica 24:59
4 č.11 Imlingová Ernestín 1978 KRB Metropol Košice 25:12
5 č.18 Seligová Beáta 1980 KRB Metropol Košice 26:00
6 č.29 Pásztorová Zuzana 1978 Lokomotíva Ruskov 29:20

MUŽI STARŠÍ VETERÁNI, roč. 1957 a starší
Trať: 4,8 km
1 12 Hrušovský Milan 1957 STEZ Spišská Nová Ves 20:41
2 10 Strömpl Ján 1954 Elektroservis Košice 21:23
3 20 Juhász Vincent 1941 BKO Vyšná Myšľa 21:42
4 22 Biacovský Ondrej 1954 ŠKB Budimír 22:37
5 8 Imling Ján 1954 Medzev 22:42
6 9 Stančák Marián 1957 Elektroslovakia 23:52
7 17 Vrabeľ Jozef 1955 BK Steel Košice 24:06
8 80 Roháč Igor 1943 Slávia UVL Košice 26:27
9 28 Hradňanský Františ 1936 Baník Handlová 28:52

ŽENY, roč. 1972 a staršie
Trať: 4,8 km
1 24 Sadecká Judita 1962 KOB ATU Košice 30:50

MUŽI - MLADŠÍ VETERÁNI, roč. 1958 až 1967
Trať: 7,2 km
1 5 Puškár Ivan 1965 Gelnické lesy Gelnica 29:15
2 č.16 Prokipčák Pavel 1958 Carmeuse Košice 30:18
3 16 Konštantinovič Mar 1961 BK Steel Košice 31:56
4 62 Repák Emil 1963 BKO Vyšná Myšla 32:01
5 č.26 Smriga František 1965 U.S.S. Košice 32:03
6 č.14 Lukáč Karol 1962 ŠŠK Košice 36:52
7 93 Kollár Jaroslav 1961 KOB Sokol Kysak 37:02
8 č.27 Ružbašan Róbert 1966 MK Košice 38:07
9 94 Jarný Martin 1961 KOB Sokol Kysak 39:34

MUŽI, roč. 1968 až 1988
Trať: 12 km
1 18 Imrich Slavomír 1972 Biatlon Markušovce 46:13
2 81 Drenčák Tomáš 1985 KOB ATU Košice 46:43
3 č.1 Fotul Gregor 1976 Triatlon Košice 47:27
4 č.5 Lami Michal 1986 KOB ATU Košice 48:23
5 75 Baloga Marek 1989 FOX Prešov 50:43
6 77 Baloga Martin 1991 FOX Prešov 50:52
7 86 Tysz Adam 1987 KOB ATU Košice 51:05
8 č.7 Sebastián Patrik 1972 Košice 52:02
9 19 Bendík Ľubomír 1982 Biatlon Markušovce 52:20
10 č.2 Kolobošič Branisla 1973 Multisport Košice 53:56
11 78 Baloga Štefan 1972 FOX Prešov 54:55
12 13 Peregrim Štefan 1968 HAC Humenné 56:50
13 42 Szighety Peter 1979 Košice 57:40
14 87 Múdry Peter 1979 Košice 60:33
15 79 Baloga Jaroslav 1967 FOX Prešov 61:20
16 34 Miko Štefan 1978 Košice 62:27
17 74 Dubovský Pavol 1991 FOX Prešov 63:04
17 96 Kollár Miroslav 1988 KOB Sokol Kysak vzdal

Riaditeľ pretekov: Milan Kulla

Onder Anton (TKE5401)