23.12.2007
Vianočný kapor 2007-výsledky

     V sobotu sa v areáli TU bežal už tradičný "Vianočný kapor" - posledné OB preteky v našom regióne. Preteky organizoval náš klub, výsledky boli klasicky obohatené tombolou o dvoch kapríkov zabezpečených Jurajom Hammerom st. z vôd MO SRZ.

     Vianočný kapor 2007
      Výsledky
     
      M-12, 1,3 km, 7 kontrol
      1. Daniel Kertés, SCM Košice, 16.30
      2. Marek Novaček, SCM Košice, 19.57
      3. Róbert Chovanec, SCM Košice, 20.16
      4. Stanislav Franko, Sokol Kysak, 49.06
     
      M-14, 1,8 km, 9 kontrol
      1. Daniel Kollár, KYS9401, Sokol Kysak, 17.38
     
      M-16, 2,3 km, 14 kontrol
     
      1. Juraj Sokol, KYS9201, Sokol Kysak, 14.21
      2. Tomáš Mušinský, TKE9301, ATU Košice, 16.05
      3. Milan Kollár, KYS9210, Sokol Kysak, 25.06
     
      M-18, 2,7 km, 16 kontrol
     
      1. Rastislav Oľhava, TKE8901, ATU Košice, 14.35
      2. Ján Jerguš, TKE8905, ATU Košice, 19.44
      Dominik Onder, TKE9001, ATU Košice, diskv.
     
      M 21-, 3,6 km, 22 kontrol
     
      1. Adam Tysz, TKE8703, ATU Košice, 24.05
      2. Tomáš Drenčák, TKE8502, ATU Košice, 24.10
      3. Miroslav Papuga, KYS9003, Sokol Kysak, 24.20
      4. Martina Rákayová, TKE7662, ATU Košice, 25.47
      5. Tomáš Leštínský, TKE7801, ATU Košice, 27.01
      Michal Lami, ATU Košice , diskv.
     
      M 35-, 3,6 km, 22 kontrol
     
      1. Peter Sláma, TKE6401,ATU Košice, 24.06
      2. Valér Franko, KYS6601,Sokol Kysak, 27.22
      3. František Papuga, KYS6301, Sokol Kysak, 28.40
      4. Milan Kollár, KYS6001, Sokol Kysak, 32.12
      5. Anton Onder, TKE5401, ATU Košice, 32.17
      6. Jaroslav Kollár, KYS6102, Sokol Kysak, 33.19
      7. Stanislav Franko, KYS6401, Sokol Kysak, 38.42
      8. Wilfried Sleziak, DKE4201, ŠK Dargov Košice, 41.33
     
      W-12, 2,3 km, 13 kontrol
     
      1. Andrea Papugová, Sokol Kysak, 22.08
     
      W-16, 1,8 km, 9 kontrol
     
      1. Katarína Papugová, KYS9251, Sokol Kysak, 17.57
      2. Ľudmila Sokolová, KYS9451, Sokol Kysak, 19.51
      3. Hana Jergušová, TKE9154, ATU Košice, 20.06
      4. Michaela Cehlárová, TKE9152, ATU Košice, 20.10
      5. Ema Sádecká, ATU Košice, 21.32
      6. Natália Iriasová, TKE9253, ATU Košice, 23.10
      7. Zuzana Sleziaková, ŠK Dargov Košice, 26.15
     
      W-18, 1,8 km, 9 kontrol
     
      1. Ivana Korimová, TKE9051, ATU Košice, 17.05
      2. Ivana Ďurčová, TKE9252, ATU Košice, 18.35
      3. Barbora Franková, KYS9152, Sokol Kysak, 20.18
      4. Simona Ďurčová, TKE9053, ATU Košice, 23.34
     
      W 21-, 2,7km, 16 kontrol
     
      1. Katarína Labašová, TKE8351, ATU Košice, 16.45
      2. Jana Kršiaková, TKE8951, ATU Košice, 17.50
      3. Natália Tyszová, TKE8851, ATU Košice, 20.14
     
      W 35-, 1,8 km, 9 kontrol
     
      1. Elena Papugová, KYS6651, Sokol Kysak , 18.13
      2. Judita Sádecká, TKE6253, ATU Košice, 22.15
      3. Iveta Putnovská, TKE5651, ATU Košice, 22.27
     

Pollák Jozef (TKE6001)