09.05.2006
3.kolo Oblastného rebríčka „VÝCHOD“ - výsledky

    

kategória K (2.74km, 90m, 8ks)
1. Serbala Tomáš Klub OB Sokol Kysak 41:48
2. Serbala Pavol Klub OB Sokol Kysak 43:58 + 2:10
3. Mati Dávid ZŠ sv.Cyrila a Metoda 45:56 + 4:08
4. Šutor Jakub ZŠ sv.Cyrila a Metoda 56:31 +14:43
5. Bohušová Lucia Farmaceut 58:18 +16:30
6. Jergušová Anna Mária ATU Košice 67:24 +25:36

kategória M-10N (2.3km, 50m, 5ks)
1. Franko Stano Klub OB Sokol Kysak 21:10
2. Romanovský Matúš TJ Čingov Spišská NV 22:56 + 1:46
3. Kovaľ Juraj ZŠ sv.Cyrila a Metoda 26:15 + 5:05
4. Čech Matej TJ Čingov Spišská NV 32:21 +11:11
5. Dečo Jakub ZŠ sv.Cyrila a Metoda 50:42 +29:32
6. Tauber Peter TJ Čingov Spišská NV 38:38 +17:25 (1ch.)

kategória M-10R (2.3km, 50m, 5ks)
1. Sláma Dušan ATU Košice 26:36
2. Ďuričko Michal ATU Košice 26:50 + 0:14
3. Dečo Daniel ZŠ sv.Cyrila a Metoda 39:53 +13:17
4. Jusko Tomáš ATU Košice 41:32 +14:56
5. Roháč Martin ATU Košice 50:30 +23:54

kategória M-12 (1.95km, 70m, 7ks)
1. Šmelík Martin Rapid Bratislava 36:41
2. Kollár Daniel Klub OB Sokol Kysak 38:28 + 1:47
3. Dečo Michal ZŠ sv.Cyrila a Metoda 50:49 +14:08
4. Sýkora Šimon ZŠ Košice 51:12 +14:31
5. Šomšák Radoslav TJ Čingov Spišská NV 52:58 +16:17

kategória M-14 (2.74km, 90m, 8ks)
1. Mušinský Tomáš ATU Košice 31:28
2. Mati Jakub ATU Košice 45:50 +14:22
3. Lami Jozef ATU Košice 66:48 +35:20
4. Šofranko Ondrej ATU Košice 75:23 +43:55
Vojtek Martin Dargov Košice DISK
Gromoczki Peter Dargov Košice DISK

kategória M-16 (4.18km, 240m, 12ks)
1. Sokol Tomáš Klub OB Sokol Kysak 45:43
2. Papuga Miroslav Klub OB Sokol Kysak 47:48 + 2:05

kategória M-18 (5.12km, 320m, 12ks)
1. Gajdoš Tomáš Klub OB Sokol Kysak 53:50
2. Sýkora Daniel ATU Košice 55:15 + 1:25
3. Jerguš Ján ATU Košice 77:15 +23:25
4. Pavlik Michal TJ Čingov Spišská NV 78:10 +24:20
5. Maľár Matej ATU Košice 113:53 +60:03
Kováč Jakub Rapid Bratislava DISK

kategória M19- ()
1. Drenčák Tomáš ATU Košice 61:44
2. Kollár Miroslav Klub OB Sokol Kysak 76:29 +14:45
3. Bohuš Peter Farmaceut 82:20 +20:36
4. Kvaka Ondrej Klub OB Sokol Kysak 82:36 +20:52
5. Tysz Adam ATU Košice 83:16 +21:32
6. Bukovác Dušan Farmaceut 88:49 +27:05
7. Roháč Zdenko ATU Košice 103:37 +41:53
Kučera Roman ATU Košice DISK

kategória M35- (5.12km, 320m, 12ks)
1. Šmelík Ján Rapid Bratislava 49:40
2. Franko Valér Klub OB Sokol Kysak 53:17 + 3:37
3. Miček Róbert TJ Čingov Spišská NV 54:19 + 4:39
4. Papuga František Klub OB Sokol Kysak 54:41 + 5:01
5. Tysz Vladimír ATU Košice 85:21 +35:41
Sýkora Jozef ATU Košice DISK

kategória M45- (4.18km, 240m, 12ks)
1. Roháč Igor Slávia UVL Košice 46:18
2. Gajdoš Stanislav Klub OB Sokol Kysak 52:27 + 6:09
3. Kollár Jaroslav Klub OB Sokol Kysak 53:40 + 7:22
4. Weiszer Eduard ATU Košice 68:03 +21:45
Kollár Milan Klub OB Sokol Kysak DISK

kategória M55- (2.74km, 90m, 8ks)
1. Sleziak Wilfried Dargov Košice 38:03

kategória M70- (1.95km, 70m, 7ks)
1. Oľhava Ladislav ATU Košice 40:25

kategória N (2.3km, 50m, 5ks)
1. Ondrejčo Jakub ZŠ Košice 16:49
2. Smak Erik ZŠ Košice 16:51 + 0.02
3. Šofranková Anna Mária ZŠ sv.Cyrila a Metoda 19:27 + 2:38
4. Hanzeľová Diana Rapid Bratislava 22:29 + 5:40
5. Šmálik Ľubomír ZŠ sv.Cyrila a Metoda 42:50 +26:01
Jurkov Matúš Rapid Bratislava DISK

kategória W-10N (2.3km, 50m, 5ks)
1. Papugová Andrea Klub OB Sokol Kysak 37:07
2. Tomášková Paulína ZŠ sv.Cyrila a Metoda 38:58 + 1:51

kategória W-10R (2.3km, 50m, 5ks)
1. Šofranková Antónia ZŠ sv.Cyrila a Metoda 23:22
2. Roháčová Viktória ATU Košice 50:03 +26:41

kategória W-12 (1.95km, 70m, 7ks)
1. Sokolová Ľudmila Klub OB Sokol Kysak 25:59
2. Šofranková Terézia ZŠ sv.Cyrila a Metoda 38:19 +12:20
Papugová Martina Klub OB Sokol Kysak DISK

kategória W-14 (1.95km, 70m, 7ks)
1. Sleziaková Zuzana Dargov Košice 36:49
2. Koľveková Veronika ATU Košice DISK

kategória W-16 (2.74km, 90m, 8ks)
1. Farkašová Eva TJ Čingov Spišská NV 25:42
2. Papugová Katarína Klub OB Sokol Kysak 26:35 + 0:53
3. Franková Barbora Klub OB Sokol Kysak 32:50 + 7:08
4. Janovcová Jana ATU Košice 33:55 + 8:13
5. Ďurčová Ivana ATU Košice 36:43 +11:01
6. Cehlárová Michaela ATU Košice 43:05 +17:23
7. Kleinová Veronika TJ Čingov Spišská NV 50:42 +25:00
8. Jurinyová Monika TJ Čingov Spišská NV 58:41 +32:59

kategória W19- ()
1. Kršiaková Jana ATU Košice 52:36
2. Macinská Jana ATU Košice 58:55 + 6:19
3. Slámová Jana ATU Košice 60:13 + 7:37
4. Tyszová Natália ATU Košice 62:29 + 9:53
5. Křivánková Iveta ATU Košice 98:14 +45:38

kategória W35- (4.18km, 240m, 12ks)
1. Šmelíková Jana Rapid Bratislava 55:39
2. Franková Jana Klub OB Sokol Kysak 61:19 + 5:40
3. Papugová Elena Klub OB Sokol Kysak 65:06 + 9:27

kategória W45- (2.74km, 90m, 8ks)
1. Putnovská Iveta ATU Košice 37:45
2. Maľárová Angela ATU Košice 53:02 +15:17

      Zdroj: http://www.timing.sk/ke080506/

Leštínský Tomáš (TKE7801)