07.01.2010
Krajčík zavŕšil víťazný hetrik na Trojkráľovej buzole

Klub orientačného behu Kysak usporiadal tretie preteky zimnej ligy v orientačnom behu s názvom Trojkráľová buzola za účasti 44 pretekárov. Zápolilo sa v štyroch kategóriách podľa dĺžky trate bez rozdielu veku a pohlavia.

V kategórii "A" na najdlhšej 4 km trati s 19 kontrolami v Kysaku a blízkom lese bol z 19 štartujúcich najrýchlejší Michal Krajčík (ATU Košice) za 27:48 min. Krajčík týmto víťazstvom dosiahol po prvenstvách na pretekoch zimnej ligy Mikulášska čižma a Vianočný kapor víťazný hetrik. Druhý skončil Juraj Sokol (Sokol Kysak) za 29:26 min. a tretia Jana Macinská (ATU Košice) za 32:43 min.

V ďalších kategóriách si z našich ocenenia vybojovali: kategória "B" 3,1km,16 KS: 1. Anton Onder 28:35 min., 2. Igor Roháč 30:55 min., 3. Jana Slámová 32:34 min..

V kategórii "D" na 1,1 km trati vyhral 11-ročný Matúš Maliar za 12:59 min. z Tónovho nábor teamu, číže potenciálny a perspektívny člen ATU Košice.