31.05.2006
Výsledky krajských majstrovstiev školských výberov

    

Centrum voľného času ADAM, Levočská 14, 052 01 Spišská Nová Ves
      V ý s l e d k o v á     l i s t i n a
      Krajské majstrovstvá v orientačnom behu žiakov a žiačok základných škôl v školskom roku 2005-2006

      Miesto: Rittenberg - Ferčekovce
      Termín: 19.5.2006
      Počet: spolu 33 (20ch, 13d)
     
CHLAPCI
1. Ján Kvaka ZS Košice-okolie 22,21
2. Miroslav Papuga ZS Košice-okolie 23,15
3. Ján Hanzely ZS Ing.Kožucha SNV 24,49
4. Tomáš Sokol ZS Košice-okolie 26,21
5. Ondrej Dominik ZS sv. C a M KE 27,12
6. Tomáš Mušinský Gym. Trebišovská KE 29,13
7. Jakub Ondrečko ZS Ing. Kožucha SNV 31,02
8. Lukáš Kliment ZS Košice-okolie 32,52
9. Boris Śoltés ZS Nejedlého,SNV 32,59
10. Ondrej Śofranko ZS sv. C a M KE 35,18
11. Libor Semančík ZS Košice-okolie 37,01
12. Jozef Lami ZS Novomeského KE 43,18
13. Tomáš Oltman ZS Komen. Smižany 44,58
14. Martin Medvec ZS Bruselská KE 46,52
15. Filip Bobb ZS Bruselská KE 62,58
16. Michal Dečo ZS Śkultétyho KE 65,02
17. Rastislav Zdechovan ZS Krosnianska KE 82,05
18. František Lami ZS Novomeského KE 39,31 t.m.
19. Matúš Jurkov ZS Bruselská KE 54,14 t.m.
20. Marek Zelený ZS Nejedlého SNV 58,49 t.m.

DIEVČATÁ:
1. Katarína Papugová ZS Košice-okolie 15,49
2. Lucia Śmelíková Gym. Komenského KE 19,00
3. Barbora Franková Gym. T.Akvinského KE 21,28
4. Ivana Durčová ZS Kežmarská KE 23,03
5. Hana Jergušová Gym. Alejová KE 27,39
6. Ludmila Sokolová ZS Košice-okolie 28,23
7. Katarína Sedláčková ZS Kežmarská KE 29,12
8. Elena Čániová ZŠ Bruselská KE 35,24
9. Diana Hanzeľová ZS Bruselská KE 35,45
10. Katarína Pavúková ZŠ Bruselská KE 47,36
11. Terézia Kvaková ZŠ Košice-okolie 38,23 t.m.
12. Štefánia Jesenská ZŠ Košice-okolie 38,51 t.m.
13. Gabriela Lačná ZŠ Komenského Smižany 53,20 t..m.

Centrum voľného času ADAM, Levočská 14, 052 01 Spišská Nová Ves
      V ý s l e d k o v á     l i s t i n a
      Krajského kola v orientačnom behu študentov stredných škôl v školskom roku 2005/06.

CHLAPCI
1.Ondrej Kvaka SPŠ dopravná, KE 25,00 min
2.Miroslav Kollár SPŠ dopravná, KE 25,24
3.Michal Pavlík Gym. Školská, SNV 25,54
4.Ján Jerguš Gym. Alejová, KE 26,05
5.Tomáš Gajdoš Gym. Poštová, KE 26,36
6.Adam Tysz Gym. Park ml., KE 28,49
7.Peter Hanzely SPoŠ a OA, SNV 29,16
8.Matúš Porubčan Gym. Alejová, KE 29,54
9.Jaroslav Drenčák Gym. Poštová, KE 30,12
10.Daniel Sýkora SPŠ st. a geod., KE 31,35
11.Richard Oľhava Gym. Alejová, KE 33,13
12.-13.Pavol Hanzely SPoŠ a OA 34,32
12.-13.Matúš Kaprál OA Watsonova, KE 34,32
14.Matej Maľár Gym. Alejova, KE 35,25
15.Matúš Boďo Gym. T. Akvin., KE 36,31
16.Štefan Mitkulinec OA Watsonova, KE 40,53
17.Pavol Lengvarský SPŠ strojnícka, SNV 46,25
18.Michal Ilavský Gym. Komenského, KE 47,21
19.Juraj Sakmar SOU dopravné, KE 64,25 2 tr. min

DIEVČATÁ
1.Jana Kršiaková Gym. Štefánika, KE 27,35
2.Natália Tyszová Gym. Park ml., KE 30,36
3.Eva Farkašová SPoŠ a OA, SNV 31,13
4.Ivana Korimová Gym. Park ml., KE 39,51
5.Jana Janovcová Gym. Dneperská, KE 40,46
6.Monika Zumerlingová ZSŠ HS a O, SNV 48,44
7.Veronika Kleinová SPŠ strojnícka, SNV 50,59
8.Silvia Kubinová Gym. T.Akvin., KE 51,00
9.Simona Ďurčová Gym. Park ml., KE 52,24
10.Annamária Šándorová OA Watsonova, KE 52,53
11.Lucia Nalepovičová OA Watsonova, KE 58,14
12.Jana Kališová Gym. Komenského, KE 69,45
13.Danka Daňková OA Polárna, KE 79,35
14.Žofia Šuchová Gym. Komenského, KE 87,45
15.Daniela Goldyniaková SPoŠ a OA, SNV 106,58
16.Lucia Lászlová Gym. Komenského, KE 62,43 / 1 tr. min./
18.Juliana Jozefiaková Gym. T. Akvin., KE 62,18 / 2 tr. min./
19.Adriana Vančakovská SPoŠ a OA, SNV 64,15 / 2 tr. min./
20.Viera Macková Gym. T. Akvin., KE 74,25 / 2 tr. min./
21.Michaela Morová OA Polárna, KE 76,19 / 2 tr. min./

      Spišská Nová Ves 22.5.2006
      Výsledky spracovala : Z.Košová, členka SAŠŠ pre SŠ

Leštínský Tomáš (TKE7801)