15.10.2010
Plavecká štafeta 2010

     Po ročnej odmlke sa v pondelok 18. a v utorok 19.(v skorých ranných hodinách) uskutoční na mestskej krytej plavárni Plavecká štafeta. Príď a prezentuj OB, klub, mesto a aj seba! Ak prídeš, prihlás sa za klub, Tvoja registrácia zviditeľní náš šport.
     
      Z oficiálnej správy: "V rámci podpory zdravého životného štýlu svojich obyvateľov organizuje Mesto Košice v dňoch 18.-19. októbra Plaveckú štafetu pre účastníkov všetkých vekových kategórií. Tohtoročnou výzvou je dosiahnuť účasť dvoch tisíc plavcov a prekonať tak doterajšie ročníky nielen v Košiciach, ale aj v iných mestách. Zároveň má mesto ambíciu potvrdiť svoje celoslovenské víťazstvo z posledných rokov.
      V rámci podujatia bude ocenený najmladší a najstarší účastník, najrýchlejší chlapec a dievča do 6 rokov a noční účastníci majú možnosť od 23:00 zabojovať o titul najrýchlejší plavec a plavkyňa. Vstup na podujatie je voľný. Výsledky sa určia sčítaním počtu obyvateľov mesta, ktorí zaplávajú jednu z disciplín a sčítaním jednotlivých úsekov, na ktorých budú plávať."
     
      Pokyny v podujatiu Plavecka_stafeta_2010_pokyny.doc
     
     

    

Pollák Jozef (TKE6001)