25.09.2006
Prvý klubový paintballový zápas!

     (Informácie opäť aktualizované 3. 10.!) Ak orientačný beh pre teba nie je dosť adrenalínový šport, čítaj ďalej!

     -------
     
      Posledné informácie:
     
      Požičanie výstroje a ihrisko je dohodnuté, stretnutie v nedeľu o 15:00 na rázcestí na Alpinke (tam, kde cesta z Košíc na Jahodnú križuje koľajice detskej železnice, pri takej drevenej krčme). Oblečte si dlhé nohavice a tričká (mikiny) s dlhými rukávmi, aj keď bude teplo, mali by pokrývať celé telo. Ochranné masky na tvár dostaneme.
     
      -------
     
      Aktualizované informácie:
     
      Definitívny termín zápasu je nedeľa 8. 10. 2006 o 15:00, teda po vyhlásení výsledkov nedeľného oblastného rebríčka. Prosím, všetci potvrďte účasť, prípadne sa prihláste aj ďalší, voľných miest ešte zopár je.
     
      Vďaka, Jano
     
      -------
     
      Účasť zatiaľ nahlásili: Tomáš (s veľkým vlasatým smajlíkom), Adam, Janka M., Natka, Tomáš M., Ivka, Miša, Hana a ja
     
      -------
     
      Pôvodné informácie:
     
      Ahojte!
     
      Prosím dajte mi vedieť, všetci ktorí by ste radi prežili pekné dopoludnie (alebo popoludnie) v prírode, pod paľbou svojich klubových kolegov, hrajúc paintball. Pravdepodobný termín (ak sa podarí vybaviť ihrisko a výbavu a ak sa ozve dostatok záujemcov) je túto sobotu. Cena hry je 230 až 360 korún na osobu, podľa toho, koľko guličiek vystrieľate. Na stránke http://www.paintballkosice.sk/ nájdete viac informácií o hre aj ihrisku na Alpinke. Hra je vhodná pre (takmer) všetky vekové kategórie, dievčatá sú mimoriadne vítané :)
     
      Prosím ozvite sa mi čo najskôr e-mailom, telefónom, Jabberom alebo tu do odkazovača, ak máte záujem.
     
     
      Jano

Jerguš Ján (TKE8905)