25.10.2006
Výsledky regionálneho kola SŠ a ZŠ pre školský rok 2006/07

    


Usporiadateľ: Evanjelické gymnázium J.A.Komenského Košice
Techn. zabezpečenie: Klub orientačného behu ATU Košice
Miesto konania: Mestský park Anička
Dátum konania: 19.10.2006

Žiaci:
por Meno Škola Čas Trest Celk
1 Mušinský Tomáš Gymnázium Trebišovská 12, KE 7:34 0:00 7:34
2 Kliment Lukáš SPŠ dopravná, KE 7:41 0:00 7:41
3 Franko Dávid ZŠ Polianska, KE 7:51 0:00 7:51
4 Masaryk Martin ZŠ sv. Cyrila a Metoda, KE 9:41 0:00 9:41
5 Zdechovan Rastislav Gymnázium Alejova, KE 11:59 0:00 11:59
6 Fedoriak Timotej Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 12:26 0:00 12:26
7 Šofranko Ondrej ZŠ sv. Cyrila a Metoda, KE 12:32 0:00 12:32
8 Šmelík Martin Gymnázium Alejova, KE 12:35 0:00 12:35
9 Mati Matúš ZŠ sv. Cyrila a Metoda, KE 12:59 0:00 12:59
10 Klešč Marián Spojená škola sv. Koš.mučeníkov, KE 13:58 0:00 13:58
11 Mati Jakub ZŠ sv. Cyrila a Metoda, KE 14:09 0:00 14:09
12 Čuchran Matej Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 15:05 0:00 15:05
13 Klešč Tomáš Spojená škola sv. Koš.mučeníkov, KE 15:52 0:00 15:52
14 Várady Matúš ZŠ Polianska, KE 16:25 0:00 16:25
15 Vadel Martin ZŠ Krosnianska 4, KE 18:00 0:00 18:00
15 Lami Jozef ZŠ Novomeského 2, KE 18:00 0:00 18:00
17 Dlabaj Dominik ZŠ Krosnianska 4, KE 14:47 5:00 19:47
18 Řihák Marek Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 19:57 0:00 19:57
19 Štefanisko Marek Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 17:09 5:00 22:09
20 Balogh Róbert ZŠ sv. Cyrila a Metoda, KE 23:41 0:00 23:41
21 Hudák Tomáš ZŠ Krosnianska 4, KE 23:09 10:00 33:09
22 Dvořáček Lukáš ZŠ Krosnianska 4, KE 26:41 15:00 41:41

Žiačky:
por Meno Škola Čas Trest Celk
1 Ďurčová Ivana ZŠ Kežmarská 28, KE 7:57 0:00 7:57
2 Koľveková Veronika ZŠ Krosnianska 4, KE 9:20 0:00 9:20
3 Sendráková Lenka Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 11:03 0:00 11:03
4 Potočňáková Daniela Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 11:17 0:00 11:17
5 Šofranková Terézia ZŠ sv. Cyrila a Metoda, KE 11:44 0:00 11:44
6 Kisidayová Zuzana Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 12:19 0:00 12:19
7 Tomášková Paulína ZŠ sv. Cyrila a Metoda, KE 14:42 0:00 14:42
8 Urbančíková Alexandra ZŠ Krosnianska 4, KE 15:40 0:00 15:40
9 Šofranková Antónia ZŠ sv. Cyrila a Metoda, KE 16:16 0:00 16:16
10 Vargovčíková Adriana ZŠ Krosnianska 4, KE 16:42 0:00 16:42
11 Belicová Lenka Gymnázium Park Mládeže, KE 11:59 5:00 16:59
12 Falisová Mária Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 17:24 0:00 17:24
13 Gurbaľová Dominika Spojená škola sv. Koš.mučeníkov, KE 29:12 0:00 29:12
14 Rajdošová Klaudia ZŠ Krosnianska 4, KE 24:32 20:00 44:32
15 Úvegessová Alexandra ZŠ Krosnianska 4, KE 22:54 25:00 47:54
16 Karpatová Monika ZŠ sv. Cyrila a Metoda, KE 20:50 30:00 50:50

Študenti:
por Meno Škola Čas Trest Celk
1. Drenčák Jaroslav Gymnázim Poštová 9, KE 11:43 0:00 11:43
2. Gajdoš Tomáš Gymnázim Poštová 9, KE 12:06 0:00 12:06
3. Jerguš Ján Gymnázium Alejova, KE 12:13 0:00 12:13
4. Nitkulinec Štefan OA Watsonova, KE 12:16 0:00 12:16
5. Papuga Miroslav Gymnázium Exnárova, KE 12:21 0:00 12:21
6. Ringer Štefan Gymnázium Alejova, KE 12:36 0:00 12:36
7. Sakmar Juraj SOU dopravné, KE 12:39 0:00 12:39
8. Kvaka Ján SPŠ dopravná, KE 12:48 0:00 12:48
9. Kollár Miroslav SPŠ dopravná, KE 12:52 0:00 12:52
10. Sýkora Daniel SPŠ stavebná a geodetická, KE 13:51 0:00 13:51
11. Kaprál Matúš OA Watsonova, KE 13:58 0:00 13:58
12. Gomolčák Boris Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 14:02 0:00 14:02
13. Onder Dominik SPŠ strojnícka, KE 14:24 0:00 14:24
14. Ilavský Michal Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 14:36 0:00 14:36
15. Boďo Matúš Gymnázium sv.T.Akvinského, KE 14:43 0:00 14:43
16. Szabo Gabriel SOU dopravné, KE 14:48 0:00 14:48
17. Džara Miroslav SOU dopravné, KE 14:54 0:00 14:54
18. Olha Miroslav OA Watsonova, KE 14:58 0:00 14:58
19. Kopkáš Lukáš OA Watsonova, KE 15:05 0:00 15:05
20. Glova František OA Watsonova, KE 15:08 0:00 15:08
21. Novák Igor SOU železničné, KE 15:10 0:00 15:10
22. Semančík Libor SOU železničné, KE 15:18 0:00 15:18
23. Kováč Jakub Gymnázium Šrobárova, KE 15:19 0:00 15:19
24. Orem Lukáš Gymnázium Exnárova, KE 15:36 0:00 15:36
25. Kvaka Jakub SPŠ stavebná a geodetická, KE 15:48 0:00 15:48
26. Gašpar Slavomír SPŠ stavebná a geodetická, KE 15:51 0:00 15:51
27. Kriška Ján SPŠ hutnícka, KE 15:59 0:00 15:59
28. Klika Lukáš SOU dopravné, KE 16:05 0:00 16:05
29. Krajňák Tomáš Gymnázim Poštová 9, KE 16:30 0:00 16:30
30. Tomka Jakub Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 16:49 0:00 16:49
31. Sinčák Peter SOU Aurela Stodolu, KE 18:21 0:00 18:21
32. Srebala Pavol Gymnázium Park Mládeže, KE 18:24 0:00 18:24
33. Horňák Lukáš Gymnázium Park Mládeže, KE 18:33 0:00 18:33
34. Humeník Jozef Gymnázium sv.T.Akvinského, KE 18:52 0:00 18:52
35. Miňo Ľudovít Spojená škola sv. Koš.mučeníkov, KE 19:45 0:00 19:45
36. Halabuk Tomáš SOU dopravné, KE 19:51 0:00 19:51
37. Mati Dávid Gymnázium sv.T.Akvinského, KE 20:42 0:00 20:42
38. Klešč Matej Spojená škola sv. Koš.mučeníkov, KE 20:44 0:00 20:44
39. Lorenčík Viktor SOU stavebné Ostrovského 1, KE 20:49 0:00 20:49
40. Jalč Patrik SOU stavebné Ostrovského 1,KE 21:07 0:00 21:07
41. Sarka Štefan OA Watsonova, KE 21:17 0:00 21:17
42. Fecko Ján SPŠ hutnícka, KE 17:59 5:00 22:59
43. Kandra Stanislav SOU stavebné Ostrovského 1 KE 23:12 0:00 23:12
44. Maťaš Bystrík Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 23:55 0:00 23:55
45. Kucko Radoslav SPŠ hutnícka, KE 19:55 5:00 24:55
46. Mačák Martin SOU Aurela Stodolu, KE 21:54 5:00 26:54
47. Valko Ján Gymnázium Exnárova, KE 18:12 10:00 28:12
48. Bodnár Štefan SOU Aurela Stodolu, KE 18:42 10:00 28:42
49. Lendacký Jozef SOU Aurela Stodolu, KE 28:46 0:00 28:46
50. Sando Michal SOU železničné, KE 29:42 0:00 29:42
51. Pancák Martin Gymnázium Park Mládeže, KE 30:28 0:00 30:28
52. Prislubčák Peter Gymnázium Exnárova, KE 30:42 0:00 30:42
53. Monko Tomáš SOU Aurela Stodolu, KE 30:51 0:00 30:51
54. Vydra Marek Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 21:51 10:00 31:51
55. Škovran Ľudovít SOU Aurela Stodolu, KE 32:12 0:00 32:12
56. Roziak Roland SOU Aurela Stodolu, KE 38:32 0:00 38:32
57. Kučera Ján SOU Aurela Stodolu, KE 34:29 5:00 39:29
58. Nagy Gabriel SOU Aurela Stodolu, KE 29:34 10:00 39:34
59. Rusina Vojtech SOU Aurela Stodolu, KE 26:51 15:00 41:51

Študentky:
por Meno Škola Čas Trest Celk
1. Tyszová Natália Gymnázium Park Mládeže, KE 9:42 0:00 9:42
2. Janovcová Jana Súkromné gymnázium Dneperská, KE 11:30 0:00 11:30
3. Hanzeľová Diana Gymnázium T.Akvinského, KE 11:36 0:00 11:36
4. Ďurčová Simona Gymnázium Park Mládeže, KE 11:46 0:00 11:46
5. Šuchová Žofia Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 12:09 0:00 12:09
6. Franková Barbora Gymnázium T.Akvinského, KE 12:22 0:00 12:22
7. Syélyová Michaela OA Watsonova, KE 12:24 0:00 12:24
8. Kubínová Judita OA Watsonova, KE 12:57 0:00 12:57
9. Šofranková Annamária Gymnázium T.Akvinského, KE 13:04 0:00 13:04
10. Pitoňáková Petra Gymnázium Exnárova, KE 13:31 0:00 13:31
11. Jergušová Hana Gymnázium Alejová, KE 13:34 0:00 13:34
12. Šándorová Annamaria OA Watsonova, KE 13:36 0:00 13:36
13. Šmelíková Lucia Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 13:37 0:00 13:37
14. Cehlárová Michaela Gymnázium Alejová, KE 13:49 0:00 13:49
15. Badušeková Barbora Gymnázium Exnárova, KE 13:52 0:00 13:52
16. Eliášová Lea Gymnázium Exnárova, KE 13:54 0:00 13:54
17. Andrásiová Andrea OA Košice-Barca 13:56 0:00 13:56
18. Bucová Zuzana Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 14:11 0:00 14:11
19. Kubinová Silvia Gymnázium T.Akvinského, KE 14:28 0:00 14:28
20. Hudecová Michaela Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 9:39 5:00 14:39
21. Buďová Nikoleta SZŠ, KE sv.Alžbety, Mäsiarska, KE 15:00 0:00 15:00
22. Lihositková Mária Gymnázium T.Akvinského, KE 15:03 0:00 15:03
23. Bejdová Petra Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 15:26 0:00 15:26
24. Vaštová Dominika SZŠ, KE sv.Alžbety, Mäsiarska, KE 15:53 0:00 15:53
25. Andrásiová Mária OA Košice-Barca 16:24 0:00 16:24
26. Romanová Katarína Gymnázium Exnárova, KE 16:52 0:00 16:52
27. Brostlová Alica Spojená škola sv. Koš.mučeníkov, KE 17:23 0:00 17:23
28. Zátorská Miroslava Spojená škola sv. Koš.mučeníkov, KE 17:37 0:00 17:37
29. Firmentová Hilda OA Watsonova, KE 18:06 0:00 18:06
30. Brancová Nikola ZSŠ odevná a textilná, Textilná, KE 18:12 0:00 18:12
31. Brezová Terézia Spojená škola sv. Koš.mučeníkov, KE 18:20 0:00 18:20
32. Zánová Lenka SOU stavebné Ostrovského 1, KE 19:21 0:00 19:21
33. Bednárová Jana ZSŠ odevná a textilná, Textilná, KE 19:46 0:00 19:46
34. Bujňáková Lenka SZŠ, KE sv.Alžbety, Mäsiarska, KE 15:10 5:00 20:10
35. Tužáková Dáša OA Watsonova, KE 20:26 0:00 20:26
36. Halušková Simona SZŠ, KE sv.Alžbety, Mäsiarska, KE 22:34 0:00 22:34
37. Andrašková Anna Evanj. gymnázium J.A.Komenského, KE 22:56 0:00 22:56
38. Neubarová Martina SZŠ, KE sv.Alžbety, Mäsiarska KE 23:32 0:00 23:32
39. Pribolová Lucia SOU stavebné Ostrovského 1 KE 27:32 0:00 27:32
40. Nagyová Marianna SOU strojnícke Aurela Stodolu, KE 30:41 0:00 30:41

Leštínský Tomáš (TKE7801)