05.10.2014
MMM-Katka L 7., Tomáš M 1., Mišo K 3., Dušan S 2.

Na MMM sme mali pomerne bohaté zastúpenie na rôznych miestach. Najsledovanejšie sú samozrejme športové výsledky, mnohí sa postavili na štart minimaratónu, polmaratónu, študentského behu, v štafete, tí najodvážnejší maratónu. A boli sme výsledkami viditeľní: Katka dobehla 7. v maratóne! (4. v rámci MSR),celý maratón si s ňou odbehol aj Mišo L, Tomáš M vyhral študentský beh, v ktorom bežal aj Mišo K (3.), tu bežal aj Števo P(11.), Dušan bežal výborne minimaratón (2.), veľmi dobre tu bežal aj Jakub, Janka M, Števo R, Mišo S bežali štafetu, minimaratón zvládli aj naši najmladší Adam, Martin, Viki, Riško, ďalej Matúš, Slamka, p. Kokošková, Karol, polmaratón Juraj, Tóno, no a k hrdinom :-), ktorí zvládli celý maratón patria Ifko s Tomášom H.
      Je pravdepodobné, že bežali aj ďalší, ospravedlnenie, že unikli oku pisateľa :-)
      A na tom, že organizácia maratónu dopadla dobre sa podieľala aj Hailina 7 členná skupina, ktorá pomáhala pri štarte a v cieli, Boris jazdil na biku ako uzatvárač(?)štartovného poľa handbikerov.