Čo ja viem

Nakrúcanie Čo ja viem RTVS

Radi by sme Vás oslovili k spolupráci na nakrúcaní zábavno-súťažnej šou relácie RTVS s názvom „ Čo ja viem“, ktorú budeme realizovať aj začiatkom roka 2018. Nakrúcania sa zúčastňujú vysokoškolskí študenti a vyzdvihnutá je počas nakrúcania aj samotná vysoká škola, za ktorú vedomosťami prišli študenti bojovať. Relácia bude vysielaná vždy v piatok o 20:20 hod. na Jednotke. Nakrúcanie prebieha v rôznych termínoch od polovice do konca januára 2018 a v jeden deň sa nakrútia dve časti programu. Moderátorom je skvelý športový komentátor RTVS Marcel Merčiak, držiteľ niekoľkých významných ocenení. Nakrúcania sa zúčastňujú vždy 3 známe osobnosti a 200 študentov vysokých škôl.

Okrem prezentácie samotnej školy môže výherca získať hmotnú výhru a finančný obnos, percentuálne závislý od celkovej výhry vo finalovej časti hry. Celková výhra putuje vždy na charitatívne účely konkrétnym rodinám v hmotnej núdzi, o čom sa samozrejme realizuje dokrútka.

Termíny nakrúcania jednotlivých častí relácie „Čo ja viem“ sú nasledovné:

15.1.2018

19.1.2018

23.1.2018

25.1.2018

29.1.2018

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: cojaviem@rtvs.sk

V dostatočnom predstihu vieme zabezpečiť aj  prípadné technicko-organizačné požiadavky.

S úctou,

Organizačný team RTVS